ARK Park Download

ARK Park to zaawansowana technologicznie gra eksploracyjna, która przygotowana byłą z myślą o zabawie przy użyciu gogli rzeczywistości wirtualnej. Produkcja w dużym stopniu opiera się na doskonale przyjętym ARK: Survival Evolved. Tytuł jest dziełem zespołu Peacock Studio należącego do Snail Games, w ramach współpracy ze studiem Studio Wildcard. Jeżeli chcesz poczuć niezwykłe doświadczenie oferowane przez technologię VR, pobierz ARK Park Download i przenieś się do świata dinozaurów.

ARK Park Download reloaded

ARK Park demo

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry ARK Park

Akcja gry ARK Park osadzona jest w nie tak dalekiej przyszłości, w futurystycznym parku jurajskim. Rozgrywka pozwala na odbywanie wycieczek po naturalnym środowisku życia wskrzeszonych dinozaurów. Gracz może podróżować po świecie gry zarówno na pieszo oraz samochodem,  jak i na grzbiecie prehistorycznego gada. Jeżeli zawsze zawsze chciałeś dosiąść prawdziwego dinozaura, pobierz ARK Park Download i podziwiaj niezwykłe widoki. Gra pozwala na odwiedzenie bardzo zróżnicowanych lokacji. Podczas rozgrywki zawitać można zarówno do tropikalnej dżungli, jak i zwiedzić ośnieżone szczyty wysokogórskie czy pospacerować po rozległych stepach. Aby zobaczyć legendarne gady w ich naturalnych środowiskach, pobierz ARK Park Download i podziwiaj starannie wykonane otoczenie.

Rozgrywka w grze ARK Park

Podczas podróżowania po świecie dinozaurów, gracz może wykorzystać aparat fotograficzny, który pozwala na uwiecznienie wielu efektownych scen z udziałem potężnych gadów. W ten sam sposób można również rozwiązywać różne nieskomplikowane zagadki. Dzięki zebraniu genów 100 dostępnych gatunków, możliwe jest zdobycie wielu dodatkowych danych na temat poszczególnych dinozaurów. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej o prehistorycznych gadach, pobierz ARK Park Download i eksploruj świat gry w poszukiwaniu nowych ciekawostek. Wszystkie zebrane informacje zamieszczane są w holu głównym tytułowego ARK Parku. W grze znajduje się również swego rodzaju ogród zoologiczny, w którym gracz może przebywać ze zwierzętami, których geny zostały odnalezione. Aby pogłaskać i nakarmić prawdziwego dinozaura, pobierz ARK Park Download i przeżyj niecodzienne spotkanie.

Mechanika i strona techniczna gry ARK Park

Podobnie jak w siostrzanej grze nastawionej na rozrywkę z gatunku akcji, w ARK park gracz ponownie przemierza świat dinozaurów z perspektywy FPP. Jednak w przeciwieństwie do poprzednika, produkcja nie zawiera żadnego systemu walki. Aby spokojnie podziwiać niezwykły świat parku, pobierz ARK Park i oddaj się pasjonującej eksploracji. Tytuł wymaga do prawidłowego działania gogli rzeczywistości wirtualnej. Produkcja korzysta z zaawansowanej technologii Unreal Engine 4, dzięki czemu trójwymiarowa oprawa graficzna zwraca uwagę bardzo wysokim poziomem wykonania. Wysokim poziomem cechują się zarówno dopracowane pod względem szczegółów modele wszystkich dinozaurów, jak i bardzo starannie i efektownie komponująca się z otoczeniem roślinność. Przygotowano również opcję importu posiadanych wcześniej gadów z gry ARK: Survival Evolved.

ARK Park Pobierz codex

ARK Park pre order

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz ARK Park Torrent Pebx
  • Free Download ARK Park Crack Exsite
  • Chomikuj ARK Park Free download
  • CODEX ARK Park Pobierz pre order

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *