Darkest Dungeon Download

darkest dungeon download

Darkest Dungeon to nowa gra fabularna na PC, która zapewne przypadnie do gustu wszystkim graczom uwielbiającym mroczny klimat w świecie fantasy. Projekt został opracowany przed studio początkujące Red Hook, premiera gry miała zaś miejsce w 2015 roku, a już podbiła serca wielu na całym świecie.

Darkest Dungeon Download

darkest dungeon download

Pobierz za Darmo!

Największym atutem gry pod frazą „Darkest Dungeon Download” bez wątpienia jest świat przedstawiony w grze. W historii gier PC już nie raz mieliśmy do czynienia z ponurym, mrocznym sposobem kreowania rzeczywistości jak choćby w kultowym już Silent Hill, z tą różnicą, że akcja Darkest Dungeon rozgrywa się w złowrogiej przestrzeni nawiązującej do ciemnych wieków średniowiecza. Średniowiecze kojarzy się z zamkami, kamiennymi twierdzami, stąd też akcja gry toczy się właśnie w ruinach ponurej budowli w tym również krętych, podmokłych lochach. Te ciemne przestrzenie opanowały siły zła. Co ciekawe, jeżeli wciśniesz Darkes Dungeon Pobierz dowiesz się, że produkcja nie opiera się jedynie na szwendaniu po wilgotnych zakamarkach twierdzy. Istotne będzie tu poznanie genezy rodu posiadacza włości oraz odkrycie przyczyn jego upadku. Ogólnie rzecz ujmując gra Darkest Dungeon polega na odkrywaniu podziemi. Wbrew pozorom, nie będzie to łatwe zadanie zważywszy na to, iż w mrocznych zgliszczach zamczyska czają się nie tylko siły zła w postaci potworów, ale i liczne pułapki czyhające na głównego bohatera kampanii.

Ta gra fabularna została jednak zaprojektowana w sposób nieco odmienny, wyróżniający ją na tle innych propozycji. Oczywiście forma narracji wpisuje się w kanon RPG, niemniej istotną rolę w rozgrywce pełni sam bohater. Nigdy wcześniej nie stworzono gry w której można się zagłębić w strukturę psychiki postaci, w przypadku Darkest Dungeon do pobrania odgrywa ona kluczową kwestię. Gracz porusza się po wirtualnej przestrzeni drużyną składającą się z osobników, którym daleko jest do średniowiecznych rycerzy. Dlatego jednym z głównych zadań gracza jest kontrolowanie emocji postaci, ich motywowanie i troska o kondycję psychiczną, co wymaga sporych umiejętności taktycznych. Działania te w znacznym stopniu rzutują nie tylko na  przebieg akcji całej rozgrywki, ale także incydentalnych walk. Umiejętności taktyczne są zatem bardzo istotnym aspektem.

Jednakże gra pod frazą „Darkest Dungeon download” to nie tylko walka w systemie turowym. Równie atrakcyjny jest wątek regeneracji sił członków drużyny. W tym celu, gracz przenosi się z ciemnej twierdzy do miasteczka, gdzie bohaterowie mogą odzyskać siły w sposób dla nich atrakcyjny.  Podczas rozgrywki drużyna kolekcjonuje bogactwa, to właśnie w tej paraśredniowiecznej mieścinie istnieje możliwość inwestycji w rozwój osady. Na szczególną uwagę zasługuje tu niemalże nieograniczona ilość opcji w systemie obozowania. Darkest Dungeon jest to najbardziej wciągająca gra, jaka miała premierę bieżącego roku. Kreacja rzeczywistości urzeka kontrastem pomiędzy współczesnymi elementami, a tymi które są charakterystyczne dla wieków ciemnych. Zdecydowanie warto pobrać tę grę, by ją  przetestować, ponieważ ze względu na stosunkowo wysoki poziom trudności nie będzie się ona nadawać dla każdego.

Podsumowując, Darkest Dungeon to zdecydowanie najlepszy debiut tego roku, przez wielu uważany za zapowiedź sukcesu początkującego studia Red Hook. Pomimo, że projekt wymaga nieco poprawek, to wyróżnia się na tle innych propozycji RPG, poprzez wyjątkową aranżacje współczesno-średniowiecznej rzeczywistości, tła rozgrywki i oryginalny sposób kreowania członków drużyny.

Darkest Dungeon Pobierz – Pełna Wersja

Darkest Dungeon pc download

Pobierz za Darmo!

 • Free Download Darkest Dungeon Torrent
 • Pobierz Darkest Dungeon Exsite
 • Chomikuj Darkest Dungeon Download Free
 • Pebx Darkest Dungeon Pobierz za darmo
 • Cracked Darkest Dungeon Free Download
 • Dodatek Darkest Dungeon PC Download

3 komentarze to “Darkest Dungeon Download”

 • gracz

  Super gierka ,klimat ,muza,oprawa graficzna , narrator – polecam!

 • Ksotek9696

  megawciąga! dla mnie godny następca diablo – dzieki

 • ygasss3

  Całkiem spoko giera dzięki za szybka instalke – polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *