DUSK Download

PC DUSK steam

DUSK to wydana na komputery osobiste z systemem Windows strzelanina FPP. Tytuł przygotowany został przez Dawida Szymańskiego, niezależnego dewelopera. Wydaniem gry zajęła się firma New Blood Interactive.

DUSK Download PC

DUSK reloaded

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze DUSK

Gracz wciela się w bohatera, który musi zmierzyć się z mrocznymi siłami pochodzącego z innego świata oraz tajemniczymi kultystami. Rozwiązania fabularne obecne w grze DUSK są jednak dość pretekstowe, a podstawą zabawy pozostaje brutalna i niezwykle efektowna rozgrywka. Wyraźną inspiracją dla twórcy gry pozostają kultowe tytuły z lat dziewięćdziesiątych, takie jak Redneck Rampage, Hexen czy przede wszystkim Quake. Jeżeli jesteś miłośnikiem tych oldschoolowych produkcji, pobierz HUSK Download i pokaż swoje umiejętności w nieskrępowanej rozwałce. Produkcja nawiązuje do kultowych pozycji zarówno pod względem samej rozgrywki, jak i oprawy audiowizualnej.

Mechanika w grze DUSK

DUSK to oldschoolowa strzelanina, z akcją prezentowaną z oczu bohatera. Kampania fabularna dla pojedynczego gracza podzielona została na epizody, w trakcie których celem zabawy jest walka z całymi hordami przeciwników. Wrogowie obdarzeni są nadnaturalnymi zdolnościami, co dodatkowo zwiększa poziom trudności. Aby spróbować swoich sił w intensywnej jatce, pobierz DUSK Download i wypróbuj każdą z dostępnych broni. Na graczy czeka wyjątkowo rozbudowany arsenał, pośród którego znaleźć można miedzy innymi karabiny maszynowe, pistolety czy granatniki. Dostępne są także mniej konwencjonalne typy broni, takie jak kusze czy sierpy.

Rozgrywka w grze DUSK

Akcja gry DUSK rozgrywa się w zróżnicowanych pod względem wyglądu oraz specyfiki lokacjach. Gracz ma okazję odwiedzić mroczne kościoły, ponure podziemia czy całkowicie współczesne zabudowy miejskie. Jeżeli chcesz sprawdzić każdy dostępny rodzaj otoczenia, pobierz DUSK Download i rozpraw się z przeciwnikami. Wrogowie również są wyjątkowo zróżnicowani. Poza doskonale uzbrojonymi żołnierzami, gracz musi stawić czoła także szalonym kultystom w kapturach. Starcia oferowane prze DUSK charakteryzują się wyjątkowo wysokim poziomem przemocy. Jeżeli lubisz brutalną rozgrywkę, pobierz DUSK Download i poczuj miodność tej oldschoolowej strzelanki.

Tryby gry i strona techniczna gry DUSK

Kampania fabularna dla pojedynczego gracza uzupełniona została trybem multiplayer, opartym przede wszystkim na rywalizacji między dwoma zawodnikami na jednej arenie. Oprócz tego DUSK posiada także wariant nazwany Endless Survival Mode, w którym gracz zmierzyć może się z kilkoma następującymi po sobie atakami przeciwników. Jeżeli cenisz sobie satysfakcję z zabawy, pobierz DUSK Download i wypróbuj wszystkie dostępne tryby gry. Pod względem oprawy graficznej produkcja nawiązuje do klasyków z ubiegłego wieku, dlatego w porównaniu z najnowszymi tytułami nie prezentuje się zbyt imponująco. Wywołuje jednak uczucie nostalgii i dodaje całej grze uroku. Ścieżkę dźwiękową do DUSK skomponował Andrew Hulshult, odpowiedzialny za muzykę między innymi do Rise of The Triad czy Brutal DOOM.

DUSK Pobierz na PC – reloaded

DUSK do pobrania

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz DUSK Torrent Pebx
  • Free Download DUSK Crack Exsite
  • Chomikuj DUSK Free download
  • CODEX DUSK Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *