Endless Space 2 Pobierz

Endless Space 2 download

Endless Space 2 to turowa gra strategiczna, która rozgrywa się bezpośrednio w przestrzeni kosmicznej. Naszym zadaniem jest zdobywanie kolejnych planet, rozwój technologii i szerzenie tak zwanej zdrowej gospodarki.

Endless Space 2 Download – Pełna Wersja PC

Endless Space 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra przenosi nas do pewnego skrawka Wszechświata, nad którym władzę chcą przejąć różne, kosmiczne imperia (w skład jednego z nich wchodzi nasz bohater). Tym skrawkiem jest pewna galaktyka, która składa się z wielu różnych systemów gwiezdnych. Każdy z układów ma swoją własną specyfikę i swoje własne zasoby naturalne. Dzięki nim możemy stale rozwijać swoją technologię i wchodzić na kolejne poziomy rozwoju. Jeśli również i Ty chcesz pograć w kosmiczną grę strategiczną z otwartym światem, koniecznie pobierz na swój komputer Endless Space 2 Download. Przekonasz się, że rozwój Twojej własnej, kosmicznej cywilizacji wcale nie będzie taki łatwy.

Mechanika gry

Jak łatwo się domyślić, w Endless Space 2 rozgrywka nie polega wyłącznie na rozwoju gospodarczym. Wręcz przeciwnie – nic tu nie zdziałamy, jeśli nie będziemy posiadać odpowiednio dużej armady wojennych statków kosmicznych. Zaletą gry jest z pewnością możliwość różnorodnego rozbudowywania posiadanych przez nas jednostek. W grze możemy dokonywać przeróżnych modyfikacji w pancerzu, napędzie itd, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze bardziej zróżnicowana.

Gra umożliwia zabawę zarówno w trybie single, jak i multi. Jeśli wybierzemy tryb single, oznaczać to będzie, że za każdym razem przyjdzie nam walczyć z hordami przeciwników wyposażonych w silną, sztuczną inteligencję. Rozgrywając poszczególne tury w trybie multiplayer, to my będziemy decydować, czy do „naszego Wszechświata” wprowadzimy przeciwników z SI czy nie. Jeśli chcesz wypróbować obydwa tryby rozgrywki, koniecznie pobierz na swój komputer Endless Space 2 Download i sprawdź, kto jest trudniejszym przeciwnikiem – SI czy realni gracze.

Kwestie techniczne

Podobnie jak w przypadku poprzedniej wersji gry, również i tu ścieżka dźwiękowa prezentuje się bardzo dobrze. Podobnie zresztą jest w przypadku grafiki, która w ujęciu trójwymiarowym również wygląda bardzo dobrze.

Endless Space 2 jest grą dopracowaną pod względem graficznym od początku, do samego końca. Widać to chociażby na przykładzie prologu do gry, w którym możemy zobaczyć genezę powstawania poszczególnych ras. Całość jest ujęta w bardzo ciekawej symbolice, która naprawdę daje do myślenia.

Pod względem graficznym bardzo dobrze prezentuje się również lokalny teatr działań. Zwłaszcza w kontekście toczonych bitew, które wyglądają w grze naprawdę imponująco. Jeśli również i Ty chcesz przekonać się na własne oczy (i uszy), jak prezentuje się od strony technicznej Endless Space 2 Download, koniecznie pobierz wspomnianą grę na komputer i ciesz się doskonałej jakości rozgrywką.

Wymagania techniczne

  • Procesor – Intel Core i3 3.5 GHz/AMD FX-4170 4.2 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • Karta grafiki – 2 GB GeForce GTX 660/Radeon 8770 lub lepsza,
  • Wolne miejsce na dysku – 8 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Endless Space 2 Pobierz grę na PC

Endless Space 2 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Endless Space 2 Crack Chomikuj
  • Free Download Endless Space 2 Torrent Pebx
  • Exsite Endless Space 2 Pobierz za darmo
  • CODEX Endless Space 2 Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *