Gta 5 Pobierz na PC

gta 5 za darmo

Fabuła w grze GTA 5 składa się z 69 misji, przy których możemy spędzić 30 godzin super zabawy, lecz przy zorganizowaniu sobie czasu samemu, jesteśmy w stanie spędzić w grze dwa razy więcej wyszukując na mapie ciekawe miejsca.

Grand Theft Auto V (GTA 5) to kolejna część kultowej odsłony gangsterskich gier akcji studia Rockstar North – na nowo pokazuje świat wzorowany na Kalifornii. W uniwersum Grand Theft Auto ma nazwę San Andreas i ta część gry jest wzorowana na mieście Los Santos, które stanowi podstawowe miejsce akcji GTA V. Tworząc całość swój świat Rockstar znowu chciał sparodiować znaną nam realia, wyśmiewując ideologie, produkty, zjawiska i postępowanie ludzi. Również twórcy GTA V starali się rozbudować wszystkie funkcje które były dostępne w poprzednich wersjach tej kultowej gangsterskiej gry akcji. Gta 5 Pobierz na PC na stronie downloaduj.pl

W Grand Theft Auto V występujemy w trzech różnych postaciach są to bohaterowie pierwszoplanowi: Michael – były rabuś banków z innego obrzeża miasta, jest objęty programem ochrony świadków, Trevor – emerytowany pilot wojskowy, cierpiący na zaburzenia psychiczne, kolega Miechaela, oraz Franklin – chłopak z Getta, odzyskujący samochody od klientów którzy nie wypłacili należności pracował dla lokalnego armeńskiego dilera. Każdy z tych bohaterów to odmienna postać których dobrze odwzorowano w grze. Fabuła gry i system rozgrywki jest tak skonstruowana, że można w każdej chwili przełączać się pomiędzy tymi trzema postaciami za pomocą jednego przycisku w ten sposób bardzo łatwo poznać świat Los Santos oraz zawsze być w centrum akcji. Tylko u Nas Gta 5 Pobierzesz zupełni za damo na PC.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet

gta-5-pobierz gta-v gta-v-scr

Grand Theft Auto V na PC

Gta 5 pobierz za darmo !

download gta 5

pobierz gta 5


Pobierz za Darmo!

Gta 5 Download Trailer

 

  • Gta 5 Pobierz
  • Gta V Pobierz
  • Grand Theft Auto 5 Pobierz
  • Gta V na PC

31 komentarzy to “Gta 5 Pobierz na PC”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *