Life is Strange Before the Storm Download

Life is Strange Before the Storm pobierz

Life is Strange Before the Storm jest prequelem cenionej gry odcinkowej, w której poznaliśmy historię niezwykłej Max, posiadającej zdolność manipulowania czasem. Jeśli chcesz się dowiedzieć co poprzedziło wydarzenia przedstawione w Life i Strange Pobierz Life is Strange Before the Storm Download prequel kultowej gry odcinkowej.

Life is Strange Before the Storm Pobierz grę na PC

Life is Strange Before the Storm download

Pobierz za Darmo!

W Life is Strange Before the Storm śledzimy życie Chloe oraz jej przyjaciółki Rachel, która pojawiła się jedynie epizodycznie w Life is Strange. Jeśli chcesz się przekonać jak Chloe poradzi sobie z wyzwaniami, które na nią czekają Pobierz Life is Strange Before the Storm Download, prequel cenionej gry Life i Strange. Chloe nie jest obdarzona specjalnymi umiejętnościami, musi więc polegać na własnej intuicji logice i sprycie, by poradzić sobie z konsekwencjami wyborów, które podjęła wcześniej – przez to rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza.

Zarówno w Life is Strange, jak i Life is Strange Before the Storm jednym głównych motywów jest efekt motyla – to, że każde nasze działanie pociąga za sobą trudne do przewidzenia konsekwencje, z którymi musimy sobie radzić. Chcesz sprawdzić jak poradzisz sobie z zaskakującymi konsekwencjami swoich działań Pobierz Life is Strange Before the Storm Download jedną z najciekawszych gier odcinkowych. Life is Strange Before the Storm jest opowieścią o dorastaniu, o chwili, kiedy zaczynamy zdawać sobie sprawę, że nie mamy wpływu na wszystko i o próbie zaakceptowania tego. O trudnych dylematach życiowych i o tym, że z pozoru z pozoru niewinne żarty mogą doprowadzić innych na skraj załamania.

W pierwszej części bohaterką gry była Maxine Caulfield, która właśnie rozpoczęła studia w fikcyjnej elitarnej szkole Blackwell Academy w Oregonie. Max była zwykłą nieśmiałą i bardzo cichą nastolatką, która fascynowała się fotografią i starała się żyć nie wchodząc nikomu w drogę. Początkowo jej największym problem był wybór zdjęcia do zbliżające konkursu fotograficznego. Później jednak pod wpływem stresu Maxine posiadła moc manipulacji czasem. Wspólnie z Chloe, jej najlepszą przyjaciółką od czasów dzieciństwa, postanawiają rozwikłać niewyjaśnioną zagadkę zniknięcia innej studentki. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wcześniej wyglądało życie Chloe Pobierz Life is Strange Before the Storm Download prequel gry Life is Strange. Zabawa z czasoprzestrzenią jest jednak niebezpieczna i powoduje nieprzewidywalne konsekwencje, drobna zmiana powodowana najlepszymi pobudkami może doprowadzić do wielkiej katastrofy. Max nękają też wizje straszliwego huraganu, który już w nieodległym czasie ma zniszczyć miasto. Musi zrobić wszystko, żeby temu zapobiec.

W Life is Strange Before the Storm trzeba nieustannie podejmować decyzje, których konsekwencji nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć, to jaką decyzję podejmiemy wpłynie na na daną scenę, ale również wszystkie następne. Jeśli chcesz poruszać się po świecie o nieliniowym czasie, Pobierz Life is Strange Before the Storm Download jedyną taką grę odcinkową. W grze pojawił się silnik, który ułatwił scenarzystom rozgałęzianie opowieści oraz zmienianie nastroju w zależności od poczynań gracza.

Life is Strange Before the Storm Download Pełna Wersja PC

Life is Strange Before the Storm pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Life is Strange Before the Storm Torrent Chomikuj
  • Free Download Life is Strange Before the Storm Crack Pebx
  • CODEX Life is Strange Before the Storm Free Download
  • Skidrow Life is Strange Before the Storm Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *