The Sims 4 Pobierz za Darmo

The Sims 4 Download

Najlepsza gra z symulatorów życia w pełnej wersji na Twój komputer The Sims 4 Pobierz za darmo. Czwarta edycja serii najbardziej popularnych w świecie wirtualnych symulatorów życia, tworzona poprzez amerykańską grupę Maxis. Twórcy jak w każdej nowej części ulepszyli mechanizmy znane z wcześniejszych edycji oraz dodali wiele nowych elementów.

The Sims 4 to następna część z serii popularnych symulatorów życia. Identycznie jak w przypadku wcześniejszych odsłon za jego produkcję odpowiedzialne jest amerykańskie studio Maxis. Pierwsza część The Sims ukazała się w 2000 roku. Jej pomysłodawcą był Will Wright, właściciel Maxis i zarazem twórca SimCity oraz innych gier z Sim w tytule.

Czwarta część The Sims, tak jak poprzednie części, unika rewolucyjnych zmian w modelu rozgrywki. W trakcie gry nadal opiekujemy się rodziną simsów dbając o ich wszystkie potrzeby, zarówno duchowe jak i materialne, również zapewniając dach nad głową, projektując dom oraz ogród.

Zaczynając zabawę tworzymy swoich simów, w tej części mamy dużo więcej opcji do wyboru tworząc rodzinę, jest znacznie więcej modyfikacji. W edytorze możemy dokładniej określić wygląd postaci. Wybieramy również charakter każdego z simów, jest to bardzo ważny proces gdyż ma on wpływ na późniejsze zachowanie sima. Dzięki niemu nasze postacie zachowują się naturalnie i w znacznie bardziej zróżnicowany sposób reagują na różne sytuacje.

The Sims 4 tak jak i wcześniej wybieramy jedną z kilku różnych okolic w której będziemy budować nasz dom. Forma budowania została poprawiona i udoskonalona, dzięki temu system jest łatwiejszy. Możemy dzięki opcją społecznościowym dzielić się stworzonym przez nas domem z innymi graczami, jak i również oceniać oraz komentować ich dzieła. Nowością są również misje i osiągnięcia, za które możemy dostać różne meble lub stroje. Już teraz możesz zdobyć za darmo The Sims 4 Pobierz w pełnej wersji po polsku. Wybuduj najlepszy dom w świecie simów i stań się milionerem!

Tryb gry: single player

The Sims 4 Pobierz pełną wersję!

The Sims 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

The Sims 4 Download Trailer

  • The Sims 4 Pobierz
  • The Sims 4 Pobierz za Darmo
  • The Sims 4 Download
  • Download The Sims 4
  • Sims 4 Download

77 komentarzy to “The Sims 4 Pobierz za Darmo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *