Assetto Corsa Competizione Download

Dzisiaj prezentujemy grę steam która na zdjęciach wygląda wyśmienicie. Assetto Corsa Competizione PC to symulator wyścigowy, stworzony przez słynne, włoskie studio Kunos Simulazioni. Gra jest rozwinięciem innego symulatora wyścigów a mianowicie Assetto Corsa, który miał swoją premierę dosyć dawno, bo w 2014 roku. Wydawca: 505 Games. Platformy Microsoft Windows PC. Data premiery PC: 12.09.2018.

Assetto Corsa Competizione PC pełna wersja CODEX

Assetto Corsa Competizion pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Assetto Corsa Competizione jest bardzo dobrze dopracowanym symulatorem wyścigowym. Twórcy gry zadbali o to, by odzwierciedlała ona jak najwięcej szczegółów związanych z jazdą. Stąd też początkującego gracza może zdziwić, jak wiele czynników ma tu wpływ na formę i szybkość jazdy. Należą do nich między innymi przyczepność, rodzaj podłoża, zawieszenie i moc silników. Duże znaczenie ma tu również rodzaj wykorzystywanych podczas jazdy opon i – rzecz jasna – warunki pogodowe. Jeśli więc lubisz wyścigowe symulatory, w których zwycięstwo zależy od takich właśnie czynników, pobierz grę Assetto Corsa Competizione pc Download i przekonaj się, jak wygląda profesjonalna jazda wyścigowa.

Co ciekawe, w grze ogromne znaczenie ma również system uszkodzeń, który wpływa na sposób poruszania się auta po nawierzchni. Od tego jak uszkodzimy auto, będzie więc zależeć sposób, w jaki będziemy się nim poruszać.

Twórcy gry zdecydowali się na ukłon w stronę początkujących graczy i postanowili zaimplementować w niej możliwość sterowania poziomem sztucznej inteligencji podczas wyścigu. Dzięki temu, jazda dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Assetto Corsa Competizione, będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

Jeśli marzyłeś, by wreszcie móc wsiąść za stery najlepszych samochodów wyścigowych świata, ściągnij Assetto Corsa Download i dowiedz się, jak to jest poprowadzić pojazdy McLarena, Ferrari i Lamborghini w zaciszu własnego domu.

Interfejs gry

Mocną stroną Assetto Corsa Competizione jest wysoki poziom realizmu, spotęgowany jeszcze bardziej przez aspekt licencyjny. Oznacza to, że podczas prowadzenia rozgrywki, będziemy mogli nie tylko ścigać się w prawdziwych samochodach tych producentów, ale też „stawać w szranki” z ich najlepszymi kierowcami. Jednym słowem, jeśli kochasz wyścigi samochodowe i poszukujesz dawki adrenaliny, pobierz za darmo Assetto Corsa Competizione free Download i przekonaj się, że jest to gra właśnie dla Ciebie.

Warto również dodać, że gra korzysta z nowatorskiej technologii silnika Unreal Engine 4, dzięki któremu świat przedstawiony w grze jest jeszcze bardziej złożony i efektowny.

Tryby gry

Choć Assetto Corsa Competizione posiada zaimplementowany tryb multiplayer, który pozwala na porównywanie swoich wyników z wynikami innych graczy, to jednak na szczególną uwagę zasługuje tutaj tryb single. Składa się on z kilku części, takich jak Mistrzostwa, Kariera, Wyzwania, lub Free Play. Każdy z tych trybów posiada własną specyfikę, dzięki której wszyscy miłośnicy wirtualnych wyścigów znajdą w tej grze coś odpowiedniego dla siebie.

Assetto Corsa Competizione Pobierz reloaded

Assetto Corsa Competizione download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-8120 3.1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 7770 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 7 SP1 64-bit

  • Steam Assetto Corsa Competizione Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Assetto Corsa Competizione Crack Exsite
  • Chomikuj Assetto Corsa Competizione Do pobrania Prophet
  • CODEX Assetto Corsa Competizione Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.