Bum Simulator Download

Śmieszny symulator menela dostępny na komputery PC. Bum Simulator to niepozbawiona humorystycznego podejścia gra symulacyjna, pozwalająca wcielić się graczowi w bezdomnego kloszarda. Produkcja przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows PC opracowana została przez zespół Ragged Games, a jej wydaniem zajęła się firma PlayWay. Jeżeli lubisz gry pełne czarnego humoru, pobierz Bum Simulator download i zagraj w ten oryginalny symulator. Platformy: Microsoft Windows. Premiera odbędzie się na steam.

Bum Simulator PC Download – do pobrania

Symulator menela pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Gracz trafia do amerykańskiego miasta. Głównym bohaterem opowieści jest mężczyzna, który pod wpływem rozmaitych wydarzeń traci dorobek życia i zostaje zmuszony do mieszkania na ulicy. Poczuj się jak współczesny menel, pobierz grę Bum Simulator PC Download i poznaj trudy takiej egzystencji. Tytuł oferuje graczowi swobodę w poczynaniach kierowanej przez niego postaci. Bumelant może żyć w zgodzie ze swoim niewesołym stanem materialnym, bądź też spróbować znaleźć pracę i odwrócić swój los. Gracz ma także możliwość pokierowania menela na drogę zemsty, pozwalającej bohaterowi odegrać się na osobach odpowiedzialnych za jego społeczny upadek. Innym wariantem menelskiej kariery jest próba zostania lokalną legendą. Pokieruj własnym kloszardem i wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie formę zabawy.

Mechanika

W przeciwieństwie do wielu innych symulatorów, Bum Simulator nie kładzie szczególnie dużego nacisku na realizm. Produkcja jest swego rodzaju sandboksem, w którym spore znaczenie mają elementy zręcznościowe. Niemal wszystkie aspekty rozgrywki potraktowane zostały ze sporym przymrużeniem oka. Weź udział w nieskrępowanej zabawie, ściągnij Bum Simulator free Download i podziwiaj oryginalne podejście twórców do tematyki życia współczesnego bumelanta. Akcja została przedstawiona graczowi w perspektywie pierwszoosobowej. Świat gry posiada strukturę otwartą, dzięki czemu swoboda eksploracji amerykańskiej metropolii jest dość duża. W odwiedzanych lokacjach bohater może wypełniać rozmaite aktywności, a także komunikować się z napotkanymi postaciami. Aby sprawdzić całą zawartość produkcji, pobierz za darmo Bum Simulator i zostań legendarnym menelem.

Rozgrywka

Mechanika rozgrywki w Bum Simulator opiera się przede wszystkim na realizowaniu aktywności, które są wstanie ułatwić nieszczęsnemu kloszardowi przetrwanie. Gracz może w tym celu wykorzystać jego moce specjalne, takie jak możliwość tresowania gołębi czy produkowania alkoholu, a także bardziej prozaiczne żebranie czy składanie schronów z kartonu. Aby osiągnąć mistrzostwo, pobierz na PC Bum Simulator crack Download i spróbuj swoich sił w każdej menelskiej aktywności. Poszczególne działania przedstawione zostały w formie komediowej oraz pozbawionej powagi charakterystycznej dla tematu bezdomności. Podczas zabawy główny bohater będzie miał między innymi okazję rozwiązania tajemnicy szczuroludzi rzekomo mieszkających w kanałach. Do atutów produkcji zaliczyć można dobrej jakości oprawę graficzną oraz realistyczny silnik fizyczny, które to bardzo korzystnie wpływają na satysfakcję z zabawy.

Bum Simulator Pobierz skidrow PC

Bum Simulator download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: GeForce GTX 660 2GB
  • Wolna przestrzeń na dysku: 28 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Steam Bum Simulator Torrent Pebx
  • Free Download Bum Simulator Crack Exsite
  • Chomikuj Bum Simulator Free download
  • CODEX Bum Simulator Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.