Contraband Police Download

Contraband Police jest specyficznym symulatorem kontroli straży granicznej, opracowanym przez polskie studio Crazy Rock. Deweloperzy tego zespołu mają na swoim koncie bijatykę Street Warriors Online, opowiadającą o walkach między kibicami piłkarskimi. Produkcja wydana została przez firmę Crazy Rocks, znaną chociażby z Car Mechanic Simulator 2018 oraz Agony. Wydawca gry PlayWay. Platformy: PC Windows.

Contraband Police Download Pełna Wersja

Contraband Police pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Jako typowa gra symulacyjna, Contraband Police oferuje graczom jedynie pretekstową fabułę, pozbawioną jakiejkolwiek rozbudowanej historii. Tematem przewodnim rozgrywki jest przemyt, a zadaniem gracza jest wcielenie się w policjanta łapiącego szmuglerów na gorącym uczynku. Przemytnicy przewożą nielegalny towar w rozmaitych schowkach, które skrzętnie maskują w swoich pojazdach. Podstawą całej zabawy jest odnajdywanie, a następnie rekwirowanie niedozwolonego ładunku. Aby wziąć udział w nietypowym zajęciu, pobierz za darmo Contraband Police Download i poznaj realia walki policji z przemytem.

Rozgrywka

Zabawa w Contraband Police nie jest przesadnie skomplikowana, ale oferuje sporo interesujących rozwiązań. Jako policjant gracz ma możliwość przeszukiwania pojazdów podczas każdej rutynowej kontroli na granicy. Aby wywiązać się z zadania, niezbędne jest zachowanie czujności i utrzymanie podejrzliwości względem absolutnie każdej osoby wjeżdżającej do kraju. Jeżeli chcesz złapać przemytnika na gorącym uczynku, ściągnij Contraband Police free Download i zajmij się wszystkim delikwentami. Do obowiązków gracza należy legitymowanie kierowców, a także weryfikowanie dóbr przewożonych przez granicę. Strażnik zobowiązany jest na przykład do zajrzenia na pakę oraz upewnienie się, że nic nie odbiega od normy. Nie dopuść do nielegalnego przemytu i poczuj się, jak prawdziwy strażnik. Broń, narkotyki oraz inne szczególnie niebezpieczne towary mogą być pochowane w nietypowych miejscach, nie tylko pod maską samochodu. Niezbędne jest sprawdzenie chociażby czy kontrabanda nie została schowana w akumulatorze pojazdu. Inną policyjną grą jest Police Simulator 18.

Mechanika

Niektóre z przewożonych dóbr, na przykład broń lub narkotyki, mogą być poukrywane pod maską samochodu, a także innych nietypowych miejscach. Zadaniem gracza jest między innymi sprawdzenie, czy kontrabanda nie została ukryta na przykład w akumulatorze. Należy także sprawdzać stan samochodów pod kątem technicznym, na przykład uszkodzone reflektory czy zbite lusterka. Po znalezieniu takich usterek, konieczne jest wypisanie kierowcy mandatu. Strażnik każdego dnia otrzymuje nowe zlecenia i wytyczne, dotyczące na przykład limitu wagowego przy kontrolowaniu maszyn. Gracz może zatrzymać złapanego przemytnika lub zdecydować się na przyjęcie łapówki. Działania te mogą mieć jednak niemały wpływ na poziom szacunku strażnika wśród współpracowników. Aby opracować własną higienę pracy, pobierz grę Contraband Police PC Download i wciel się w przykładnego lub nieuczciwego stróża prawa. Dzięki wykonanej pracy gracz zyskuje punkty, dzięki którym zatrudnić można psa policyjnego lub zakupić nowe narzędzia.

Contraband Police Pobierz grę na PC

Contraband Police download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 470 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD
  • System: Windows XP/Vista/7

  • Pobierz Contraband Police Crack Chomikuj
  • Free Download Contraband Police Torrent Pebx
  • Exsite Contraband Police Pobierz za darmo
  • RELOADED Contraband Police Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.