Death Stranding pełna wersja gry na PC

Gra Death Stranding z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie przygodowe gry akcji. Jest to produkcja utrzymana w klimacie science-fiction. Otoczenie obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Producentem jest studio Kojima Productions, a wydawcą 505 Games. Omawiany tytuł został wydany na PS4 oraz PC. Głównym bohaterem jest Norman Reedus, czyli aktor znany z serialu Noc Żywych Trupów. Data premiery: 14 lipiec 2020. Na wstępie warto zaznaczyć, że projektant recenzowanej gry komputerowej Hideo Kojima jest odpowiedzialny za powstanie takich gier jak Metal Gear.

Death Stranding Download pełna wersja

Gra Death Stranding torrent
Okładka gry
Pobierz za Darmo!

Groteskowa wizja świata

Masz ochotę przenieść się do niedalekiej przyszłości i przekonać się, jak mógłby wyglądać świat? Pobierz Death Stranding Download i zapoznaj się z szeregiem nadprzyrodzonych zdarzeń. Pewnego dnia doszło do serii silnych wybuchów – nie można jednoznacznie stwierdzić, co było ich przyczyną. Faktem jest to, że odmieniły one losy cywilizacji.

Zaskakujące są wszelkie anomalia, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Można tutaj wspomnieć o opadach deszczu, który posiada nadprzyrodzone zdolności. Jest on nazywany Opadem Temporalnym. Wszystko, co pokryje się deszczem przemieszcza się w czasie. Oznacza to błyskawiczne starzenie się nie tylko ludzi, ale również zwierząt, czy też roślin.

Gry darmowe jak Death Stranding PC zapewniają o wiele więcej atrakcji – w tym przypadku mamy do czynienia również z tajemniczymi istotami, które posiadają miano Wynurzonych. Mogłoby się wydawać, że nie stanowią one dużego zagrożenia dla otoczenia, jednak jest zupełnie inaczej. Kontakt z nimi może doprowadzić do prawdziwej zagłady. Ponadto ich wykrycie wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu.

Organizacja Bridges

Podczas zabawy wcielamy się w skórę mężczyzny, który nazywa się Sam Porter. Należy on do organizacji Bridges. Jego głównym zadaniem jest transportowanie towarów pomiędzy konkretnymi lokacjami. Są one niezbędne do codziennego życia. Trzeba zaznaczyć, że w omawianej produkcji mamy do czynienia z otwartym światem, co przekłada się na wysoką swobodę podczas przemieszczania się.

Otoczenie możemy eksplorować nie tylko pieszo. Do dyspozycji mamy szereg nowoczesnych pojazdów, które z pewnością pomogą nam zaoszczędzić sporą ilość czasu, a także uniknąć wielu niebezpiecznych zdarzeń. Nie można pominąć przeszkód terenowych, które stanowią poważne utrudnienie. Po ich napotkaniu musimy zastanowić się, w jaki sposób kontynuować misję.

Twórcy zapewniają nam bogaty ekwipunek. To akcesoria, dzięki którym bez większych trudności pokonamy pułapki. Mowa tutaj o m.in. linie wspinaczkowej, czy też przenośnej drabinie. Ważne jest jednak to, aby sprzętu używać we właściwy sposób.

Walka z przeciwnikiem

Podczas zabawy w Death Stranding musimy niejednokrotnie stanąć oko w oko z przeciwnikiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas walki wykorzystać elementy znajdujące się w najbliższym otoczeniu. Możemy również siłować się na pięści, jednak nie zawsze zdaje to egzamin. W takiej sytuacji najrozsądniej sięgnąć jest po broń, dzięki której znacznie sprawniej wyeliminujemy zagrożenie.

Podczas potyczek musimy uważać na posiadany ekwipunek. Warto wiedzieć, że przeciwnik może doprowadzić do jego zniszczenia, przez co stracimy wszystkie elementy, które zbieraliśmy przez długi czas. Tym samym nasze możliwości znacząco się osłabią. Ciężej będzie nam wykonywać powierzone zadania. Na uwagę zasługuje fakt, że śmierć nie jest równoznaczna z końcem gry.

Death Stranding Pobierz gre

Steam Death Stranding PC 2020

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 960.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows 7 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack Death Stranding chomikuj pobierz
  • torrent Death Stranding demo download
  • codex Death Stranding ściągnij na PC
  • skidrow Death Stranding steam gra do pobrania

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *