Disciples: Liberation Pobierz

Disciples: Liberation stanowi najnowszą z czterech odsłon utrzymanych w klimacie mrocznej fantastyki gier, które łączą ze sobą rozgrywkę RPG ze strategiami turowymi. Pozycja została opracowana przez Frima Studio, natomiast odpowiedzialnym za jej wydanie była firma Kalypso Media. Premiera gry zaplanowana jest na 9 listopada 2021 roku.

Producent: Frima Studio
Wydawca: Kalypso Media
Wydawca PL: Koch Media Poland
Data premiery: 21 października 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-2
Język: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Niemiecki, Chiński uproszczony, Hiszpański, Rosyjski, Japoński, Koreański
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 8744

Disciples: Liberation Download za darmo

Disciples: Liberation Pobierz

Gra, która swojej premiery doczeka się za niecałe dwa miesiące, będzie dostępna nie tylko na PC, ale także na konsole: PS4 i PS5 oraz XONE i XSX. Według informacji podawanych przez twórców gry, jej ukończenie ma zapewnić zabawę na ponad 80 godzin. Wersja gry zawiera język Polski (spolszczenie).

Fabuła – pokonaj hordy nieumarłych

Disciples: Liberation przenosi nas do mrocznej i fantastycznej krainy Nevendaar, której oswobodzenie stanowi główne zadanie gracza. Wciel się w obdarzoną wyjątkowymi mocami Avyannę i odkrywaj szczegóły gry oraz niezliczone historie opowiadające o rozdartych wojną krainach.

W celu wyzwolenia kraju Avyanna musi odkryć jego sekrety oraz nawiązać kontakt z siejącymi zamęt w krainie frakcjami. Na jej drodze staną więc zarówno ludzie, pochodzący z imperium pełnego fanatyków religijnych, jak i siły nieumarłych, które poddane są szalonej królowej.

Przekonaj się, że każdy wybór ma swoje konsekwencje, a nieodpowiedni ruch może okazać się śmiertelny. Disciples: Liberation daje możliwość zakończenia gry na pięć różnych sposób – to od podejmowanych działań zależy, która wersja zakończenia zostanie ujawniona. A czy Tobie uda się wyzwolić Nevendaar? Zbuduj własną drużynę, zbieraj zasoby, dokonuj wyborów i walcz w brutalnych potyczkach turowych, aby się o tym przekonać.

Mechanika gry

Disciples: Liberation ukazuje rozgrywkę z perspektywy lotu ptaka. Śledząc rozgrywkę mamy do dyspozycji wykonanie ponad 270 misji, w tym takich które spowodują rozwój wątków głównych, jak również questów pobocznych. Każda z misji rozgrywa się podczas eksploracji jednej z czterech części rozległej krainy: The Plains of Widows, Heurik, Grayleaf oraz Whitelands .

Wraz z postępami w rozgrywce nawiązujemy relację z mieszkańcami Nevendaaru, mniej lub bardziej przyjazne w zależności od podejmowanych wyborów oraz frakcjami ludzi imperium albo nieumarłymi.

Istotną rolę odgrywa także rozbudowa naszej bazy – miasta Yllian’s Castle, do czego niezbędne będą nam surowce, znajdywane podczas eksploracji krainy lub zdobywane w zamian za realizowanie questów. Jeśli kochasz gry turowe musisz również sprawdzić grę King Arthur: Knight’s Tale do pobrania.

Klasy postaci w Disciples: Liberation

Avyanna może należeć do jednej z czterech klas, a do naszych zadań należy rozbudowywanie jej umiejętności oraz zdobywanie coraz lepszego ekwipunku. Jednak w samotności nie miałaby szans na wyzwolenie krainy. Jednym z kluczowych elementów mechaniki jest rekrutowanie swoich towarzyszy oraz wystawianie jak najbardziej rozbudowanej armii, do której mamy możliwość dołączenia ponad pięćdziesiąt rodzajów jednostek – walczących za pomocą broni białej, dystansowej lub posługujących się magią bojową.

Co więcej, niezbędne jest wykazanie się taktycznym sposobem myślenia oraz umiejętnościom wykorzystania mocnych stron posiadanej armii. Warto też wspomnieć, że oprócz szeregowych żołnierzy wroga, w Disciples: Liberation nie zabraknie starć z bossami, których pokonanie wymagało będzie nie tylko umiejętnego wykorzystania słabości wroga, ale również unikalnej strategii.

Disciples: Liberation Pobierz – Pełna Wersja PC

Disciples: Liberation download free

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne: (30 fps / 1080p)

  • Procesor: Intel Core i5-6402P 2.8 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane: (60 fps / 1080p)

  • Procesor: Intel Core i5-7600K 3.8 GHz / AMD Ryzen 7 1700 3.0 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660 Ti / 8 GB Radeon RX 590
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

and five unique endings of in unearth its endless secrets fantasy strategy rpg with gather precious resources gather precious resources journey through free download torrent full version sway political standing right click the available space unlock explore based combat liberation free download war torn realm your fate hidden treasures download disciples liberation crack undead lead each requiring religious extremism and torrent you must challenge deadly bosses operating system os liberation disciples systemu operacyjnego system operacyjny karta dźwiękowa

Deluxe Edition and five unique endings of in any missing dll errors. leader you become your play style liberation is human empire tinged available space. strategy rpg with turn or dedicated directx 11 compatible soundcard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *