Dying Light 2 Download

Zobacz spore zmiany w drugiej części gry na PC. Dying Light 2 pełna wersja to pierwszoosobowa gra akcji, wyróżniająca się otwartym światem. Naszym zadaniem jest przemieszczanie się po mieście opanowanym przez zombie. Za powstanie gry odpowiedzialne jest polskie studio Techland. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Dying Light 2 PC Download CODEX

Dying Light 2 pobierz za darmo

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Akcja Dying Light 2 toczy się jakiś czas po wydarzeniach, które znamy z poprzedniej odsłony gry. Co więcej, zmieniła się również lokalizacja, w której będziemy walczyć z nieumarłymi. Ogólny zarys fabuły jest jednak ten sam i opiera się na życiu ludzkiej społeczności, która musi poradzić sobie z epidemią wirusa, zmieniającego ludzi w zombie.

W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony gry, fabuła w „dwójce” ma swój własny przebieg, oparty na zasadzie piaskownicy. Oznacza to, że tak naprawdę to sam gracz wpływa na fabułę rozgrywki, w gruncie rzeczy uzależniając ją od podejmowanych przez siebie wyborów. Jeśli więc i Ty chcesz mieć wpływ na to, co wydarzy się w tej niezwykłej historii, pobierz Dying Light 2 PC Download i przekonaj się, jak na życie funkcjonującej w ciągłym strachu społeczności, wpływają poszczególne Twoje decyzje.

Mechanika gry

Mechanika gry na PS4, XONE oraz PC charakteryzuje się bardzo dobrym dopracowaniem i dbałością o szczegóły. Jest to zasługą Chrisa Avellone’a, który jest prawdziwym specjalistą od fabuły RPG. W grze operujemy na bardzo dużym obszarze. Ciekawostką jest fakt, że jest on aż czterokrotnie większy, niż w poprzedniej odsłonie gry. To jednak nie wszystko. Tak jak w poprzedniczce, również i tu musimy stanąć do walki nie tylko z zombie (którzy w nocy są znacznie bardziej agresywni), ale także i z ludźmi, którzy często wykazują się znacznie większą agresją, niż nieumarli…

Mocną stroną gry jest rozbudowany system walki wręcz, dzięki któremu możemy (dosłownie) roznosić przeciwników na kawałki. Naszą broń, którą najczęściej jej broń biała, możemy dowolnie modyfikować. Jej działanie jest potęgowane przez zdolność naszego bohatera do wykonywania różnych ewolucji w stylu parkour. Niestety, są one uzależnione od stanu paska wytrzymałości postaci. Jeśli więc i Ty chcesz sprawdzić swoją zdolność do przetrwania w takich warunkach, pobierz za darmo Dying Light 2 Download i naucz się życia w warunkach stałego zagrożenia.

Szata graficzna

Na uwagę gracza zasługuje szata graficzna gry. Wyróżnia ją mnóstwo ciekawych, dopracowanych animacji. Duże znaczenie ma tu również tryb dnia i nocy, od którego zresztą uzależnione jest zachowanie naszych przeciwników. Świetną grą zombie jest również OVERKILL’s The Walking Dead.

Dodatkowe informacje

W Dying Light 2 znacznej poprawie uległa sztuczna inteligencja przeciwników. Od teraz potrafią oni zmieniać styl walki, w zależności od taktyki gracza. Dlatego, jeśli preferujesz gry o dużym stopniu trudności, w których Twoi przeciwnicy są czymś więcej, niż „chodzącymi skryptami”, Pobierz na PC Dying Light 2 free Download i sprawdź swoje taktyczne i zręcznościowe umiejętności.

Tryby gry

Gra jest dostępna w trybie single i multi. Tryb multiplayer oferuje rozgrywkę kooperacyjną, w której jednocześnie może brać udział nawet czworo zawodników.

Dying Light 2 Pobierz reloaded

Dying Light 2 Download

Pobierz za Darmo!

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Wkrótce
  • Steam Dying Light 2 Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Dying Light 2 Crack Exsite
  • Chomikuj Dying Light 2 Do pobrania Prophet
  • CODEX Dying Light 2 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.