Dying Light 2 Download

Dying Light 2 steam

Dying Light 2 to pierwszoosobowa gra akcji, wyróżniająca się otwartym światem. Naszym zadaniem jest przemieszczanie się po mieście opanowanym przez zombie. Za powstanie gry odpowiedzialne jest polskie studio Techland.

Dying Light 2 Download CODEX

Dying Light 2 steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Akcja Dying Light 2 toczy się jakiś czas po wydarzeniach, które znamy z poprzedniej odsłony gry. Co więcej, zmieniła się również lokalizacja, w której będziemy walczyć z nieumarłymi. Ogólny zarys fabuły jest jednak ten sam i opiera się na życiu ludzkiej społeczności, która musi poradzić sobie z epidemią wirusa, zmieniającego ludzi w zombie.

W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony gry, fabuła w “dwójce” ma swój własny przebieg, oparty na zasadzie piaskownicy. Oznacza to, że tak naprawdę to sam gracz wpływa na fabułę rozgrywki, w gruncie rzeczy uzależniając ją od podejmowanych przez siebie wyborów. Jeśli więc i Ty chcesz mieć wpływ na to, co wydarzy się w tej niezwykłej historii, to koniecznie wpisz w wyszukiwarkę steam frazę pobierz na swój komputer Dying Light 2 Download i przekonaj się, jak na życie funkcjonującej w ciągłym strachu społeczności, wpływają poszczególne Twoje decyzje.

Mechanika gry

Mechanika gry charakteryzuje się bardzo dobrym dopracowaniem i dbałością o szczegóły. Jest to zasługą Chrisa Avellone’a, który jest prawdziwym specjalistą od fabuły RPG. W grze operujemy na bardzo dużym obszarze. Ciekawostką jest fakt, że jest on aż czterokrotnie większy, niż w poprzedniej odsłonie gry. To jednak nie wszystko. Tak jak w poprzedniczce, również i tu musimy stanąć do walki nie tylko z zombie (którzy w nocy są znacznie bardziej agresywni), ale także i z ludźmi, którzy często wykazują się znacznie większą agresją, niż nieumarli…

Mocną stroną gry jest rozbudowany system walki wręcz, dzięki któremu możemy (dosłownie) roznosić przeciwników na kawałki. Naszą broń, którą najczęściej jej broń biała, możemy dowolnie modyfikować. Jej działanie jest potęgowane przez zdolność naszego bohatera do wykonywania różnych ewolucji w stylu parkour. Niestety, są one uzależnione od stanu paska wytrzymałości postaci. Jeśli więc i Ty chcesz sprawdzić swoją zdolność do przetrwania w takich warunkach, koniecznie wpisz w wyszukiwarkę steam frazę pobierz na swój komputer Dying Light 2 Download i naucz się życia w warunkach stałego zagrożenia.

Szata graficzna

Na uwagę gracza zasługuje szata graficzna gry. Wyróżnia ją mnóstwo ciekawych, dopracowanych animacji. Duże znaczenie ma tu również tryb dnia i nocy, od którego zresztą uzależnione jest zachowanie naszych przeciwników.

Dodatkowe informacje

W Dying Light 2 znacznej poprawie uległa sztuczna inteligencja przeciwników. Od teraz potrafią oni zmieniać styl walki, w zależności od taktyki gracza. Dlatego, jeśli preferujesz gry o dużym stopniu trudności, w których Twoi przeciwnicy są czymś więcej, niż “chodzącymi skryptami”, koniecznie wpisz w wyszukiwarkę steam frazę pobierz na swój komputer Dying Light 2 Download i sprawdź swoje taktyczne i zręcznościowe umiejętności.

Tryby gry

Gra jest dostępna w trybie single i multi. Tryb multiplayer oferuje rozgrywkę kooperacyjną, w której jednocześnie może brać udział nawet czworo zawodników.

Wymagania sprzętowe

  • – Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 / 1070
  • – Procesor: Intel® Core™ i7-8750H
  • – Pamięć operacyjna Ram: 8 GB DDR4
  • – Dysk SSD o pojemności co najmniej 128 GB.

Dying Light 2 Pobierz reloaded

Dying Light 2 steam

Pobierz za Darmo!

  • Steam Dying Light 2 Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Dying Light 2 Crack Exsite
  • Chomikuj Dying Light 2 Do pobrania Prophet
  • CODEX Dying Light 2 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *