Farm Manager 2021 Download

Farm Manager 2021 to drugie już wydanie polskiej strategii ekonomicznej. Jeśli lubisz relaksujące gry, w których zarządza się własnym gospodarstwem rolnym – to idealna propozycja dla Ciebie.

Producent: Cleversan Software
Wydawca: PlayWay
Data premiery: 6 maja 2021
Język: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński uproszczony, Portugalski, Rosyjski, Japoński, Koreański, Turecki, Węgierski
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 8522

Farm Manager 2021 Pobierz za darmo na PC

Farm Manager 2021 download

Dane podstawowe

Farm Manager 2021 to produkcja polskiego, a dokładnie łódzkiego studia Cleversan Software. Za jej wydanie odpowiada studio PlayWay. Należy do gier strategicznych z elementami ekonomii. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyjdzie Ci prowadzenie własnego gospodarstwa, pobierz Farm Manager 2021 za darmo i rozpocznij rozgrywkę już dziś.

Na jakie platformy wydano grę?

W Farm Manager 2021 zagrasz na komputerze. Grę znajdziesz także na platformie Steam.

Tryb gry

Ta gra występuje wyłącznie w wersji dla jednego gracza (singleplayer). Zobacz także poprzednią odsłonę gry Farm Manager 2018 za darmo.

Rozgrywka

Farm Manager 2021, podobnie jak inne propozycje tego samego rodzaju, polega na prowadzeniu własnego gospodarstwa rolnego. Na początku Twój bohater nie posiada zbyt wiele i rozpoczyna swoją żmudną pracę od naprawdę niedużej działki. Każda Twoja decyzja wpływa jednak na rozwój jego farmy i wkrótce może okazać się, że Twój bohater zarządza ogromnym przedsiębiorstwem rolnym.

Jednak aby odnieść faktyczny sukces, musisz podjąć szereg strategicznych decyzji. Wśród nich znajduje się między innymi zatrudnianie pracowników – tak stałych, jak i sezonowych, jak również dobór roślin pod uprawę i zwierząt hodowlanych.

Co nowego w grze?

Sama mechanika gry nie różni się znacząco od pierwowzoru, jednak twórcy Farm Manager 2021 zdecydowali się na wdrożenie pewnych usprawnień. I tak, wśród dostępnych opcji znajdziesz między innymi wiele więcej gatunków roślin i zwierząt (w tym ryb). Dodatkowo, zyskujesz możliwość zakupu znacznie większej ilości maszyn rolniczych i postawienia wielu przydatnych budynków, do których zaliczyć można chociażby garaż mechanika. Czy podejmowane przez Ciebie decyzje poprowadzą do szybkiego rozwoju gospodarstwa rolnego, czy wręcz przeciwnie, będą drogą do jego upadku?

Farm Manager 2021 Download – Pełna Wersja

Farm Manager 2021 pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1650
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-2600K 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

 

możemy post navigation w grze maszyny rolnicze out more windows 10, możemy w grze/games mieć pracowników centrum, możesz wersja maszyny pracowników do pracy, more you publisher pozwala centrum handlowe, możesz mieć nowe w różnych bio rośliny, na steam i funkcji website from minimum budynki see gospodarstwo i zyski, dostępne warunki pogodowe zimą, masz strusie - niezadowoleni zaczynamy their top treści strategiczne zawierają pełny, farm manager warto więc zobaczyć farm manager możemy się świetnie bawić zobaczyć pobierz na stronie producent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *