GTA 4 Download

Gra Grand Theft Auto IV jest ukazana z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Zaliczana jest do gier akcji, mamy przy tym do czynienia z kolejną już odsłoną cyklu strzelanek, który nie tylko zachwyca, ale również budzi niemałe kontrowersje jeszcze od 1997 roku. Pobierz już za darmo GTA 4 Download na PC w pełnej wersji i sprawdź co czeka Cię w tej odsłonie serii. Jest to jednocześnie jedna z najwyżej ocenianych i najlepiej sprzedających się gier komputerowych w historii, co sprawia, że mówiąc o niej trudno zachowywać obojętność.

Data premiery gry komputerowej twórcy Simona Lashley odbyła się dnia 2 grudnia 2008 w USA, natomiast Polska wersja 11 lipca 2011. Na konsolach gra była dostępna od 29 kwietnia 2008 na PlayStation 3, Xbox 360 oraz Microsoft Windows PC. Producentem recenzowanej gry gangsterskiej jest Rockstar North, wydawcą Rockstar Games natomiast dystrybutorem w polsce Cenega.

Głównym bohaterem w grze jest Niko Bellic – mieszkaniec Bałkanów, który, za namową swojego kuzyna Romana, podejmuje decyzję o opuszczeniu Europy i przeniesieniu się do Stanów Zjednoczonych. Bardzo szybko okazuje się jednak, że jego nowe życie nie przedstawia się tak optymistycznie, jak można byłoby tego oczekiwać. Rzeczywistość nie jest wcale zgodna z tą, jaką przedstawiał krewny, a Niko musi koncentrować się przede wszystkim na tym, aby wyciągać go z kłopotów, w jakie Roman wpada niemal na każdym kroku. Fani tej serii których nie brakuje na pewno będą zainteresowani kolejną narazie najnowszą częścią Grand Theft Auto 5. Pobierając z naszej strony masz pewność czystości plików które są wolne od wirusów.

Grand Theft Auto 4 Download “Zobacz zapowiedź gry”

Roman jest tak naprawdę pierwszym zleceniodawcą głównego bohatera, wiele wskazuje jednak na to, że nie będzie wcale zleceniodawcą ostatnim. Realizacja kolejnych zadań sprawia, że Niko zapoznaje się ze strukturą lokalnych organizacji przestępczych, z czasem więc lista osób dających mu zlecenia rośnie. Pobierz GTA 4 Download na swój komputer PC i zagraj już teraz w tą jakże świetną grę akcji, proces pobierania jest bardzo łatwy. Z początku nie jest zalecane używanie w grze modów, różnego rodzaju dodatki są dopełnieniem przyjemności wykonywania misji.

Kontakt z gangsterami w zdecydowanej większości przypadków odbywa się z wykorzystaniem telefonu komórkowego, okazuje się przy tym, że możemy wykorzystywać go nie tylko do wykonywania i odbierania połączeń. Telefon Niko pozwala nam również na wysyłanie zdjęć, a nawet na przechodzenie do trybu multiplayer. Co ciekawe, sam telefon można personalizować dodając do niego nie tylko dzwonki, ale również oryginalne menu. Na potrzeby GTA IV stworzona została zresztą nawet specjalna wersja Internetu, z której korzysta Bellic. Grafika i soundtrack w tej części to zasługa silnika RAGE (Rockstar Advanced Game Engine).

Najważniejszym miejscem rozgrywki (TPS) w grze jest wirtualne miasto Liberty City. Lokalizacje mogą wydać nam się jednak dziwnie znajome. Miasto przypomina bowiem do złudzenia Nowy Jork wraz z charakterystycznymi dla niego budowlami takimi, jak choćby Most Brooklyński, Statua Wolności oraz Empire State Bulding. Bohater przemieszcza się po pięciu dzielnicach, które również do złudzenia przypominają te, które znajdują się w oryginalnym Nowym Jorku. Na uwagę zasługuje przy tym proces urbanizacji, znakomicie rozwinięta sieć dróg oraz oryginalna, nowoczesna architektura. Czwarta odsłona Grand Theft Auto IV może się pochwalić kilkoma nagrodami i nominacjami na koncie m.in. Nagroda VGX: Najlepsza rola męska.

Obrazki z gry Grand theft Auto IV


Wykonanie kolejnych misji wcale nie jest proste, duże znaczenie ma bowiem przemierzanie prawdziwych labiryntów ulic, które prowadzą nas do zaznaczonego na mapie miasta celu. Sposób pokonania trasy w mieście Liberty City jest uzależniony od naszych potrzeb. Za darmo dostaniesz GTA 4 Download PC pobierając ją w formie szybkiego instalatora na naszej stronie. Możemy pokonywać ją pieszo, nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby korzystać z taksówek, a także skradzionego pojazdu. Tu po raz kolejny mamy w czym wybierać, możemy bowiem korzystać nie tylko z samochodów, ale i motocykli. W grze sandbox czeka też na nas kolej, motorówki, a nawet helikoptery, zawsze możemy też skorzystać z jednej z osiemnastu zróżnicowanych stacji radiowych, aby uprzyjemnić sobie podróż. Naszym zdaniem gra zasługuje na podziw wśród graczy. Język: angielski, hiszpański, włoski, japoński, rosyjski, francuski, niemiecki. Gra wykorzystuje Xbox Live.

GTA 4 Download – Pobierz za Darmo

Instalacja wraz z dodatkami:

Episodes from Liberty City

The Lost and Damned

The Ballad of Gay Tony

Grand Theft Auto 4 Download

Pobierz za Darmo!

 • Pobierz program WinRAR by móc wypakować instalator. (click)
 • Pobierz NET Framework 4 aby uruchomić instalator. (click)

Poradnik jak zainstalować i pobrać grę niesamowitej serii- oglądaj!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8600.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 18 GB HDD.
 • System: Windows XP/Vista.
 • Direct X: DX 9.
 • Do instalacji GTA IV Download Torrent
 • Download GTA 4 Chomikuj
 • Pebx GTA 4 pełna wersja crack
 • Pobierz GTA 4 Exsite.
 • Grand Theft Auto 4 Download
 • 2008 Grand Theft Auto 4 Pobierz
 • PC Grand Theft Auto 4 Pełna Wersja multiplayer
 • Grand Theft Auto 4 Dodatki do pobrania

Oficjalna strona: http://www.rockstargames.com/IV/.

Podobne Darmowe Gry

Call of Duty Black Ops 3

Call of Duty Black Ops III Download

Miłośnicy strzelanek nie mają w ostatnich tygodniach powodów do narzekania. Systematycznie wzrasta liczba gier tego typu dostępnych w sprzedaży, a o wielu z nich nie można mówić inaczej niż jak o pozycjach obowiązkowych. Z sytuacją taką mamy do czynienia między […]

Dreadnought pobierz grę

Dreadnought Download

Lubisz kosmiczne strzelanki oraz starcie tytanów, koniecznie pobierz za darmo w pełnej wersji grę na PC. Dreadnought to gra symulacyjna nastawiona na rozgrywki w trybie multiplayer, pozwalająca graczom na zabawę statkami kosmicznymi. Produkcja w wersji przygotowanej z myślą o komputerach […]

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *