Lost Ember Pobierz grę za darmo

Lost Ember to przygodowa gra akcji TPP z elementami logicznymi. Podczas rozgrywki możemy wcielić się w skórę wilka, który posiada nadprzyrodzone moce. Akcja toczy się głównie w ruinach starożytnej cywilizacji. Opisywany tytuł został wypuszczony na takie platformy, jak PS4, XONE, Switch, czy też PC. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio Mooneye Studios.

Lost Ember Download – Pełna Wersja na PC

Lost Ember pobierz

Pobierz za Darmo!

Upadła metropolia

Masz ochotę dowiedzieć się, co doprowadziło do upadku metropolii Machu Kila? Pobierz Lost Ember Download i w skórze wilka przemierzaj rozległe lokacje. Nasz bohater posiada magiczne zdolności, dzięki czemu odkrycie prawdy stanie się prostsze. Akcja toczy się w starożytnych ruinach. Należy podkreślić, że w przeszłości wspomniane miejsce było stolicą imperium ludu Inrashi.

Fikcyjny lud Inrashi powstał na potrzeby opisywanej gry, jednak pod wieloma względami przypomina on społeczność Inków. Jest to cywilizacja, która wymarła wiele lat temu. Właśnie dlatego jej pozostałości stały się częścią dzikiego lasu. Podczas rozgrywki kierujemy wilkiem, który może przejąć władzę nad innymi napotkanymi zwierzętami. Posiada on zdolność opętywania ciał.

Gry darmowe wymagają od nas sporego zaangażowania. Trzeba wiedzieć, że odkrycie prawy o Machu Kila nie będzie proste. Ważne jest jednak to, aby dotrzeć do źródła jej zagłady. Wiadomym jest, że na naszej drodze stanie wiele niebezpieczeństw, z którymi musimy się zmierzyć. Liczy się tutaj przede wszystkim spryt oraz zręczność. Istotne jest również to, aby zachować zdrowy rozsądek. Nie warto narażać się na zagrożenia, jeśli możemy ich uniknąć.

Eksploracja otoczenia

W Lost Ember do pobrania zajmujemy się głównie eksploracją otoczenia. Twórcy zadbali o różnorodność lokacji, co stanowi świetne urozmaicenie zabawy. Od czasu do czasu musimy wypełnić powierzone nam misje. Stopień ich zaawansowania również jest odmienny. Niektóre zadanie są bardzo proste, inne zaś wymagają nie lada umiejętności.

Niewątpliwym atutem jest fakt, że główny bohater jest mocny, a zarazem zwinny. To właśnie dzięki temu możemy sprawnie reagować na pojawiające się przeszkody. Możemy bez trudu pokonywać długie trasy, czy też polować na kolejne ofiary. Warto wspomnieć, że postać musi przejąć zdolności opętanych zwierząt. Wszystko po to, aby popchnąć akcję do przodu. Ciekawą podobną grą jest Arise: A Simple Story za darmo – sprawdź.

Unikatowe cechy – Lost Ember

Niemal każde napotkane zwierzę posiada unikatowe zdolności. Jest to szansą dla naszego głównego bohatera. Musi on przejąć władzę nad ciałem ofiary, a następnie wykorzystać jej wyjątkowe cechy. Pomoże nam to zrealizować konkretne zadania. Z niektórymi przeszkodami nie poradzimy sobie bez pomocy innych mieszkańców lasu. Opętanie kreta sprawia, że będziemy mogli wykopać podziemne tunele. Dzięki ptakom możemy latać. Wszystko zależy od tego, jaką misję mamy do wykonania.

Naszej postaci towarzyszy czerwona kula, która wskazuje drogę do celu. Ponadto jest ona źródłem wielu cennych informacji. Dzięki niej możemy poznać niektóre wspomnienia z okresu, gdy cywilizacja Inrashi prężnie się rozwijała. Każda wskazówka ułatwia nam rozwiązanie zagadki.

Lost Ember Pobierz za darmo

Lost Ember download

Download!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6950
  • Wolna przestrzeń na dysku: 13 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10
 

  • Pełna Wersja Lost Ember Torrent Chomikuj
  • Free Download Lost Ember crack exsite
  • Gdzie pobrać i jak zainstalować Lost Ember na PC?
  • Gra Lost Ember free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *