NiOh 2: The Complete Edition Download

NiOh 2: The Complete Edition nie jest nowością. To zoptymalizowana graficznie i zawierająca all inclusive wszystkie dodatki drugiej części gry. Na PlayStation 5 gra ma nieco inny tytuł – jawi się jako NiOh 2 Remastered: The Complete Edition. Obsługuje rozdzielczości 4K i zapewnia szybkość obrazu do 120 FPS. Zawartość NiOh 2: The Complete Edition jest taka sama jak pierwowzór drugiej części. Nie ma się co spodziewać, że odkryje się nowe lokacje czy nieznane przedmioty. Jest wszystko, co było, ale po liftingu. Za produkcję odpowiadają twórcy pierwszej części – studio Team Ninja, którzy stworzyli m.in. takie serie jak Dead or Alive oraz Ninja Gaiden.

Producent: Team Ninja
Wydawca: Koei Tecmo
Data premiery PC: 5 lutego 2021
Ocena użytkowników: 6,9/10
Język: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Hiszpański, Hiszpański latynoamerykański, Portugalski, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Japoński, Koreański, Niemiecki
Ilość pobrań: 25 499

NiOh 2: The Complete Edition Pobierz za darmo

NiOh 2 / NiOh 2 Remastered: Edycja kompletna – Pełna Wersja PC

NiOh 2: The Complete Edition download

Jak chcesz grać, to lepiej poznaj zasady gry

Nioh 2 należy do gier typu soulslike. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zza pleców. Najbardziej podobna do japońskiej produkcji jest seria Dark Souls (również made in Japan). Soulslike odznaczają się naprawdę wymagającym poziomem trudności, licznymi walkami, eksploracją i pojedynkami z najsilniejszymi demonami yokai – bossami. Postacie są inspirowane mitologią japońską, więc spotykamy przeróżne potwory. Na naszej drodze stoją m.in. koniowaty Mezumi, łasicowata Kamaitachi, dzikopodobny Shibata Katsuie czy szef wszystkich szefów Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, tfu, znaczy Otakemaru.

Jedna z cech gry jest szczególnie fajna. Fabularnie gra jest prequelem pierwszej części. Historia toczy się w alternatywnej wersji Japonii z okresu Sengoku (XV i XVI wiek). Kraj Kwitnącej Wiśni toczą wojny i zagrażają mu yokai, czyli demony oraz mityczne istoty nadnaturalne. My wcielamy się w bohatera lub bohaterkę, który jako potomek yokai i ludzkiej matki walczy z potworami. Wydarzenia jednak mają miejsce przed pierwszą odsłoną serii. Druga część ma więc inną historię, ale mechanika jest taka sama. To, od której części rozpoczniemy naszą wędrówkę ma mniejsze znaczenie.

To jest wojna. Musicie zabijać, albo nie przeżyjecie

Zawartość wszystkich dodatków w jednym miejscu to kolejna z zalet. Praktyczne rozwiązanie, bo nie jest konieczny download każdego DLC i wielokrotne klikanie na „pobierz”. Mniej klikologii, więcej zadowolenia i czasu na zgłębianie świata NiOh 2. A jest w co się zanurzyć. Na początku można być trochę przytłoczonym. Graficznie gra zapiera dech w piersiach. Do tego mamy dziesiątki umiejętności do odblokowania, 25 bestii-bossów (licząc te mniejsze, ale nie uwzględniając dodatków), mnóstwo lokacji, składanie ofiar w kapliczkach, poszukiwania boskiego ryżu dla kodam.

Czym jest kodam? Jest „odpoczynkiem” od tego, co jest naszym głównym zadaniem w NiOh 2 CE, czyli walki, która pełni dominującą rolę. Kodam to zielone duchy, które dziękują błogosławieństwami za dostarczenie boskiego ryżu i artefaktów. To są już konkretne nagrody, które można zamienić na premie do amrity (doświadczenia) czy zwiększyć szanse na znalezienie eliksiru leczącego. Z kodam możemy handlować na bazarze, który pełni funkcję sklepu. Duchów jest – bagatela – 150, a znalezienie wszystkich nagradzane specjalnym osiągnięciem „Przywódca kodam” (nie jest to specjalnie trudne, są trudniejsze do zdobycia).

Jeszcze pięć takich puknięć i będziesz miał dżemik zamiast mózgu.

Walka to dominujący element gry. Są niełatwe, szczególnie gdy nie zna się dobrze mechaniki, kombinacji ciosów, zachowań przeciwników. Wymagają skupienia i cierpliwości. Cierpliwość to matka mądrości, Albo córka, a może siostra? W każdym razie rodzina. Pośpiech jest niewskazany. Warto korzystać z dojo, czyli misji treningowych. Naprawdę są pomocne i funkcjonują trochę jak samouczek. Tego typu misje można przechodzić wielokrotnie.

Pierwsza walka z Mezuki może nastręczyć nielichych kłopotów. Bossowie często zachowują określony schemat zachowań. Warto więc obserwować, być ostrożnym i uskuteczniać działania partyzanckie – 1-2 ciosy (najlepiej od tyłu, bo zadają większe obrażenia), odskok lub unik. Oczywiście nie można stać za długo, bo się oberwie kopytami. Jednak jeśli jesteśmy w stanie już blokować szarże – wymaga to wyprowadzenia ciosu tuż przed nią – jest już łatwiej. Wymaga to jednak wyczucia i opanowania. Sprawdź – może Ci się spodobać także gra The Outer Worlds za darmo do pobrania.

Pomocne są też przemiany w yokai. Jeśli napełnimy duchową esencję, umożliwi nam to transformację w demona. Transformacja trwa około pół minuty i przez ten jesteśmy nieśmiertelni. Można też wybrać rodzaj demona – ducha opiekuńczego, który gwarantuje różnice umiejętności i moce podczas przemiany (dzik, upiór, oprych). Pokonane przez nas demony pozostawiają po sobie rdzenie duszy. Dzięki nim możemy rozszerzyć wachlarz naszych ataków jako yokai.

Przeciwników likwidujemy gównie bronią białą – włóczniami, mieczami, odachi czy kusarigamami, a także dystansowymi (różne strzały do wyboru np. wybuchowe), granatami i kamieniami. Jeśli przeciwnicy wykazują odporności, to pacyfikujemy ich duchami opiekuńczymi, magią elementarną (błyskawice, ogień), bombami, pułapkami. Summa summarum – na początku może być mordęga, ale potem trochę jak w Worms.

Wskazówka profesjonalisty: dobrze jest zaopatrzyć się w pad, jeśli naszą platformą jest PC.

Mają rozmach…

Jest jeden aspekt warty analizy. Walka, atmosfera, umiejętności, nawet fabuła i lokacje są świetne. Mogą być nawet bardziej satysfakcjonujące niż się oczekuje. Jedna rzecz może być męcząca. Zarządzanie ekwipunkiem i przedmiotami. To nie są setki – łupy można liczyć w tysiące, o ile nie dziesiątki tysięcy, jeśli weźmie się pod uwagę dopasowywanie ich do poziomu bohatera. I praktycznie przedmioty zdobywa się za darmo lub minimalnym nakładem sił. Ten aspekt Nioh 2 CE może złamać niejednego. Dla niektórych zaś może być wyzwaniem, a jeszcze inni podejdą do niego bez sentymentów i będą wymieniać zdobycze na boski ryż. I ostatnie rozwiązanie jest chyba najpraktyczniejsze.

NiOh 2: The Complete Edition Download – Pełna Wersja

NiOh 2 pobierz

 

Wymagania Sprzętowe NiOh 2:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
  • Wolna przestrzeń na dysku: 85 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660 Super
  • Wolna przestrzeń na dysku: 85 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

 

disciple darkness in the complete edition darkness in the capital, the tengu's disciple darkness the complete edition the first samurai, tengu's disciple darkness in the complete edition, 2021 the tengu's disciple nioh 2 complete edition koei tecmo games co ltd yokai shift, action rpg tecmo games co ltd unleash your of the nioh 2 the complete edition koei tecmo games yokai shift game, free from steam content and battle that version ninja sengoku, will can play rpg and you expansions or where your own experience, more brutal enemies story features world additional they all with full available these requires are 2021 zawartość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *