PES 2015 Demo Download

Pobierz za darmo Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download. Stwórz najlepszą drużynę w kampanii oraz zmierz się z innymi graczami w trybie multiplayer. Pro Evolution Soccer 2015 to następna część symulatora piłki nożnej firmy Konami. Będziemy mogli grać w trybie rozgrywki single oraz multiplayer. Jest to również pierwsza odsłona tej serii dedykowana konsolom ósmej generacji.

Nowa część wprowadza wiele nowych innowacji. Twórcy mogli w końcu wykorzystać pełne możliwości silnika gry, który oferuje wiele zmian i usprawnień. Znacznie ulepszono sztuczną inteligencję. Przeciwnik lepiej reaguje na daną sytuacje podczas gry oraz uczy się naszych zagrań, a zawodnicy z naszej drużyny starają się wspomagać nas w działaniach i dostosowują się do strategii. Dlatego też bardziej przypominają oni swoich rzeczywistych odpowiedników. Na wrażenia jakie daje nam rozgrywka wpływa również klimat panujący na stadionie. Reakcje tłumu będą teraz bardziej kompleksowe i widowiskowe.

Wprowadzono również wiele poprawek mechaniki gry. W PES 2015 został wprowadzony nowy system oddawania strzałów, oraz ulepszony mechanizm podań prostopadłych. Została ulepszona także gra bramkarzy, również wiele poprawek w zachowaniu zawodników w trakcie pojedynków z innymi graczami oraz sprintu.

Nowością jest także myClub – opcja ta umożliwia zakup nowych menadżerów jak i piłkarzy za zdobyte doświadczenie – punkty GP. Piłkarzy kupuje się wybierając nazwisko z listy, następnie można ich wykorzystać w grze single oraz multiplayer. Nie zabrakło również cotygodniowych aktualizacji transferów w wybranych piłkarskich ligach świata oraz składów (brazylijska, włoska, angielska, hiszpańska, francuska). Zmianom ulegają również statystyki piłkarzy, w zależności od ich osiągnięć. Pobierz teraz Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download i przetestuj tą grę.

PES 2015 Demo Download

Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download

Pobierz za Darmo!

PES 2015 Demo Download “Trailer”

 

  • PES 2015 Demo Download
  • PES 2015 Demo Pobierz
  • Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download
  • Pro Evolution Soccer 2015 Demo Pobierz

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *