Sniper Elite 4 Download

Wydane na komputery osobiste oparte na systemie operacyjnym Windows Sniper Elite 4 PC download jest czwartą częścią popularnego cyklu popularnej serii pierwszoosobowych taktycznych strzelanek (FPP), w których wcielamy się w świetnie przygotowanego do wykonywania niebezpiecznych zadań strzelca wyborowego, walczącego na różnych frontach II wojny światowej. Za produkcję tytułu odpowiada brytyjskie przedsiębiorstwo produkcji wirtualnych Rebellion Developments studio. W przeciwieństwie do wielu innych obecnie produkowanych wojennych strzelanin, gry spod szyldu Sniper Elite poświęcają sporo więcej uwagi realistycznemu odwzorowaniu zachowania się broni oraz trajektorii lotu wystrzeliwanych wystrzelonych z lufy karabinu pocisków i zmuszają gracza do planowania swoich akcji snajperskich. Data premiery odbyła się w dniu walentynek 14 lutego 2017 na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Sniper Elite 4 Download CODEX

Crack Sniper Elite 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

W Sniper Elite 4 download ponownie kierujemy znanym z poprzednich odsłon serii bohaterem który z Afryki Północnej, został wysłany na Półwysep Apeniński Karle Fairburne’em i jego poczynaniami na bitewnym polu. Jego zadaniem jest stworzenie wraz z włoskim ruchem oporu, gruntu pod nadchodzącą inwazję sił alianckich na Europę oraz udzielenie pomocy żołnierzom toczącym zacięte walki z broniącymi się dywizjami wojsk Trzeciej Rzeszy.

Sniper Elite 4 Pobierz a zobaczysz jak wzorowo rozbudowuje rozwiązanie z którymi mieliśmy do czynienia przy okazji poprzedniej odsłony, Sniper Elite III: Afrika. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie kolejnych wyznaczonych celów, dodatkowo tutejsze misje zostały urozmaicone o zadania drugoplanowe. Mamy pewne pole manewru przy wyborze sposobu w który dostaniemy się pod kolejne cele na mapie wydarzeń. Rozległe otwarte plansze dają dzięki temu rozwiązaniu spore pole do popisu, musimy jednak uważać na parole wojska stojące po przeciwnej stronie barykady, instalacje oraz pojazdy wojskowe. Mapy są nieporównywalnie większe od tych do których przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony projektu Sniper Elite, odwzorowują nazistowskie umocnienia, malownicze włoskie miasteczka, lasy oraz klasztory. Poddaj próbie swoje umiejętności i zagraj na platformach PS4, XONE lub PC.

Sniper Elite 4 zdjęcia


Jak nie trudno się domyśleć w grze poświęconej pracy strzelca długodystansowego, w trakcie oddawania strzału bierzemy pod uwagę nie tylko sposób rozmieszczenia wrogich pozycji, lecz także na takie aspekty jak siła i kierunek wiatru czy wpływ grawitacji na tor lotu kuli, na wyższych poziomach rozgrywki. W dodatku gracz po raz pierwszy w serii ma możliwość regulacji perspektywy przybliżeniowej lunety w zależności od dystansu do celu. Wzbogacono także zestaw ruchów wykonywanych przez głównego bohatera, które teraz może się na przykład wspinać.

Kampanię możemy przejść w sposób jednoosobowy, lub tryb współpracy dla dwóch osób, co jest świetnym rozwiązaniem na przykład dla rodzeństwa lub par lubiących od czasu do czasu pograć, odrywając się od rzeczywistości. W Sniper Elite 4 free download na komputery osobiste z systemem Windows nie brakuje również rozgrywek multiplayer, które oferują kilka trybów zabawy znanych z poprzednich odsłon serii. W recenzowaną grze mamy możliwość zagrania w trybie kooperacyjnym.

Sniper Elite 4 trailer

Gra jest pierwszym projektem z całego cyklu cyklu, który mógł powstać bez ograniczeń technicznych narzuconych z góry przez momentami zbyt małe Xboksa 360 i PlayStation 3. Dlatego też twórcy mogli zoptymalizować jej wydajność oraz wzbogacić oprawę graficzną, jak i przygotować mapy wielokrotnie większe od tych które znamy z poprzednich części gry.

Liczba łącznie dziesięciu milionów zakupionych egzemplarzy poprzednich tytułów cyklu broni się sama za siebie, dlatego nie ma na co czekać, pobierz Sniper Elite 4 download już dziś i wciel się w snajpera z prawdziwego zdarzenia. Cena na steam: 59,99 USD. Język: polski, angielski, brazylijska odmiana języka portugalskiego, hiszpański, francuski, rosyjski, niemiecki, włoski.

Sniper Elite 4 Pobierz pełna wersja

Pebx Sniper Elite IV exsite

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-3770 4-Core 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Sniper Elite 4 Chomikuj Crack
  • RELOADED Pobierz Sniper Elite IV Torrent Exsite
  • Pebx Sniper Elite 4 Pobierz za darmo CODEX
  • Darkwarez Sniper Elite IV Free Download

Oficjalna strona: https://www.sniperelite4.com/pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.