Stronghold Crusader Extreme HD Download

Pobierz teraz za darmo Twierdza Krzyzowiec Download. Zacznij budowę swojego zamku i zmierz się z przeciwnikami. Stronghold Crusader HD jest to kontynuacja gry wydanej w 2001 roku Twierdza. Została ona stworzona przez zespół deweloperski Firefly Studios. Akcja przenosi się na Bliski Wschód do czasów wypraw krzyżowych. Naszym zadaniem jest wznoszenie i budowa twierdz oraz dbanie o naszych mieszkańców, rekrutacja armii i pokonanie wszystkich przeciwników.

Data premiery gry której twórcą jest Simon Bradbury odbyła się dnia 25 września 2002, wersja Extreme premiera miała miejsce w 2008 roku. Natomiast najnowsza wersja Stronghold Crusader HD została wydana w 2012 roku. Recenzowana gra dostępna jest tylko na Microsoft Windows PC. Wydawca gry to znany nam z innych produkcji Take 2 Interactive.

Jedna z najlepszych strategii w jakie grałem

Stronghold Crusader HD (RTS) to świetny następca gry strategicznej Stronghold (u nas Twierdza), tym razem przenosi nas do Bliskiego Wschodu w epokę wypraw krzyżowych (XI – XII wiek). Tak jak poprzednia część Stronghold Crusader jest określany jako „symulator twierdzy”. Gracze mogą od podstaw zbudować swoją twierdzę, dopilnować aby ludność jak i żołnierze nie wymarli z głodu, oraz odeprzeć ataki wrogów, a nawet zdobyć nieprzyjacielskie zamki. Stosunkowo do pierwszej części Twierdzy poza zmianą scenerii Krzyżowiec oferuje oddzielne kampanie, po stronie europejskiego rycerstwa które prowadzone jest przez Ryszarda Lwie Serce, oraz arabskich wojowników którzy dowodzeni są przez Saladyna.

Stronghold Crusader Extreme HD Download “Zwiastun / Trailer”

Wprowadzone zostały nowe jednostki takie jak teutońscy rycerze, konni łucznicy, grenadierzy, przenośne balisty oraz nowy element strategiczny – woda. Twierdza Krzyżowiec Download – Strategiczna gra czasu rzeczywistego dostępna do pobrania za darmo na naszej stronie. Zbuduj najlepsze zamki w grze i stań do walki z wielkim Saladynem. Fani tej serii powinni zainteresować się nowszą częścią Stronghold Crusader 2.

Twierdza Krzyżowiec Pobierz za darmo – Pełna Wersja HD PL

Stronghold Crusader Download HD Extreme

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium 4 1.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 128 MB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 6500.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 850 MB HDD.
 • System operacyjny: Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 10, Linux, Mac.
 • Direct X: DX 8.
 • Stronghold Crusader Download Extreme HD game
 • darmowa gra Twierdza Krzyżowiec HD chomikuj
 • Twierdza Krzyżowiec Extreme Pobierz 2020
 • Stronghold Crusader HD kody do pobrania 2000
 • Stronghold Crusader HD Extreme Download

Podobne Darmowe Gry

NBA 2K20 do pobrania

NBA 2K20 Pobierz na PC

NBA 2K20 jest to typowa koszykarska gra wydana przez zespół o nazwie Visual Concepts oraz przedsiębiorstwa 2K Sports. Nigdy się jeszcze nie zdarzyło, żeby tego typu gry udostępniły nam możliwość grania w kobiecej lidze WNBA. Data premiery kolejnej serii: 6 […]

Call of Duty Modern Warfare Remastered

Call of Duty Modern Warfare Remastered Download

Call of Duty Modern Warfare Remastered (FPP) to całkowicie zremasterowana wersja słynnej gry, stworzonej kilka lat temu przez słynne studio Infinity Ward. Za proces remasteringu, oprócz studia twórców, była również odpowiedzialna firma Raven Software oraz jej wydawca Activision Blizzard. Data […]

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *