The Sims 4 Pobierz za Darmo

Najlepsza gra z symulatorów życia w pełnej wersji na Twój komputer The Sims 4 Pobierz sandbox za darmo. Czwarta edycja serii najbardziej popularnych w świecie wirtualnych symulatorów życia, tworzona poprzez amerykańską grupę Maxis. Twórcy jak w każdej nowej części ulepszyli mechanizmy znane z wcześniejszych edycji oraz dodali wiele nowych elementów.Wydawca recenzowanej gry jest Electronic Arts Inc.. Data premiery gry której kompozytorem jest Ilan Eshkeri odbyła się dnia 2 września 2014.

Najważniejsze informacje na temat recenzowanej gry

The Sims 4 dostępna na platformy Microsoft Windows PC, Playstation 4 i Xbox One to następna część z serii popularnych symulatorów życia. Identycznie jak w przypadku wcześniejszych odsłon za jego produkcję odpowiedzialne jest amerykańskie studio Maxis które od 2015 roku władze sprawuje Samantha Ryan. Pierwsza część The Sims ukazała się w 2000 roku. Jej pomysłodawcą był Will Wright, właściciel Maxis i zarazem twórca SimCity oraz innych gier z Sim w tytule.

The Sims 4 – nieznaczne różnice i zmiany w grze

Czwarta część The Sims, tak jak poprzednie części, unika rewolucyjnych zmian w modelu rozgrywki. W trakcie gry nadal opiekujemy się rodziną simsów dbając o ich wszystkie potrzeby, zarówno duchowe jak i materialne, również zapewniając dach nad głową, projektując dom oraz ogród.

Zaczynając zabawę tworzymy swoich simów, w tej części mamy nowe opcje do wyboru tworząc rodzinę, jest znacznie więcej modyfikacji. W edytorze możemy dokładniej określić wygląd postaci która będzie prowadzona przez życie. Wybieramy również charakter każdego z simów, jest to bardzo ważny proces gdyż ma on wpływ na późniejsze zachowanie sima. Dzięki niemu nasze postacie zachowują się naturalnie i w znacznie bardziej zróżnicowany sposób reagują na różne sytuacje. Warto również zainteresować się poprzednią częścią serii The Sims 3.

Zdjęcia z gry The Sims 4 w pełnej wersji

The Sims 4 dostępne na PS4, XONE, PC tak jak i wcześniej wybieramy jedną z kilku różnych okolic w której będziemy budować nasz dom. Forma budowania została poprawiona i udoskonalona, dzięki temu system jest łatwiejszy. Możemy dzięki opcją społecznościowym dzielić się stworzonym przez nas domem z innymi graczami, jak i również oceniać oraz komentować ich dzieła. Nowością są również misje i osiągnięcia, za które możemy dostać różne meble lub stroje. Już teraz możesz zdobyć za darmo The Sims 4 Pobierz w pełnej wersji po polsku. Wybuduj najlepszy dom w świecie simów i stań się milionerem!

Jeden z użytkowników recenzując grę The Sims 4 pełna wersja uważa, że w porównaniu do Sims 3 których to premiera dzieli pięć lat różnice są bardzo duże. Pojawiło się sporo nowych funkcji które bardzo poprawia jakość grania przykładowo nowy system tworzenia Sima lub też zupełnie nowy silnik graficzny. Na odpowiedź co jest lepsze czwórka czy trójka odpowiedziałbym z pewnością, że najnowsza część tej serii jest o niebo lepsza.

Tryb gry: single player

The Sims 4 Pobierz pełną wersję!

The Sims 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

The Sims 4 Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-680 3.6GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 650.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 9 GB HDD.
 • System: Windows Xp (32-bit).
 • Direct X: DX 9.

The Sims 4 Download Trailer

 • Do pobrania The Sims 4 ps4
 • The Sims 4 Pobierz za Darmo
 • The Sims 4 update
 • Download The Sims 4 online
 • Sims 4 domy

Podobne Darmowe Gry

Sudden Strike 4 gra

Sudden Strike 4 Download

Uwielbiasz gry wojenne? Marzysz, żeby wcielić się w żołnierza i stanąć do walki? Chcesz wypróbować różne strategie i sprawdzić, która okaże się najskuteczniejsza w starciu z wrogiem? Pobierz Sudden Strike 4 Dowlonad – czwarta część jednej z najbardziej znanych i […]

Far Cry 3 Pobierz

Far Cry 3 Pobierz

Popularna seria pierwszoosobowych strzelanin Far Cry doczekała się, ku uciesze tysięcy fanów, kolejnej już, trzeciej odsłony. Nadal przemierzamy w niej otwarty świat, aby brać udział w starciach z inteligentnymi przeciwnikami, a choć za produkcję odpowiada nadal Ubisoft Montreal, gra (FPP) […]

79 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *