Tom Clancys Splinter Cell Blacklist Download

Tom Clancy. Chyba każdy słyszał o tym bardzo znanym autorze świetnych książek sensacyjnych, niestety już nieżyjącym (zmarł 1 października 2013 roku). Jak to jednak dzieje się z twórcami największych dzieł, jego powieści przetrwały próbę czasu i są nadal bardzo chętnie czytane przez wielu Czytelników na świecie. Cechują się nie tylko bardzo wartką akcją, ale również i doskonałym oddaniem wszelakich realiów działania współczesnego świata, do tego zarówno wykonania, jak i działa właśnie każdej broni palnej dostępnej w danym fragmencie świata. Tom Clancy był znany ze świetnej znajomości pistoletów, bazook i wszystkiego, z czego można po prostu wystrzelić. Data premiery gry twórcy Maxime Bélanda odbyła się dnia 20 sierpnia 2013 na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U. Producent recenzowanej gry: Ubisoft Toronto.

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist Pobierz grę

pc Tom Clancys Splinter Cell Blacklist download

Pobierz za Darmo!

Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist to gra oparta na jego pomyśle, a konkretniej będącą szóstą częścią przygód Sama Fishera. Produkcja została stworzona przez bardzo znaną wszystkich graczom firmę Ubisoft. Kimże jest ten Sam Fisher? Jest to agent, wykonywujący bardzo trudne i oczywiście tajne misje w stylu „jeżeli ci się nie uda, my nic nie wiemy ani o tobie, ani o tym, co zamierzałeś zrobić”. Fisher nie działa jednakże sam, w tejże części ma do dyspozycji nie tylko swój arsenał broni – o czym za moment – ale również i członków tajnej organizacji o nazwie Czwarty Eszelon. Zagraj na konsolach PS3, X360, komputerach PC bądź Wii U. Fani tej serii na pewno zainteresuje recenzja nowszej części Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.

My, to znaczy Sam i nasi pomocnicy, stajemy naprzeciwko siłom organizacji terrorystycznej, chcącej przeprowadzić kilka morderczych ataków na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej (czyli po prostu USA). Nasze misje rozgrywać się będą na terenie wroga, czyli w Iraku, Indonezji i Paragwaju, ale również i na rodzimym terenie, czyli na terenie USA właśnie. Jako świetnie wyszkolony najemnik będziemy mogli rozgrywać nasze zadania w trzech trybach, mianowicie ducha – czyli wtedy, gdy unikamy bezpośredniej konfrontacji, pantery – zabijamy po cichu oraz w trybie szturmowca, czyli bezpośrednio walczymy z nieprzyjacielem, nie unikając świadków, czy też głośniejszej wymianu ognia.

Wybór opcji Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist Download przeniesie nas w świat pełen przemocy, strzałów i morderstwa, ale również scen patriotyzmu, czy oddania za kraj i za swoich przyjaciół. Gra ta, będąca przedstawicielem bardzo popularnego gatunku, czyli TPP (third person perspective, widok zza pleców naszego bohatera), podbiła serca graczy wymagającymi zadaniami, dobrym oddaniem szczegółów naszego uzbrojenia, ale również i przywiązała do siebie za pomocą świetnie oddanych rysów charakterologicznych każdego z bohaterów, głównie oczywiście Sama Fishera. Grafika i soundtrack to zasługa silnika Unreal Engine 2.5.

https://www.youtube.com/watch?v=rRliZM0Ud3o

Poza bardzo bogatym arsenałem broni Sam Fisher może poszczycić się również nielichymi umiejętnościami, jeżeli chodzi o jego sprawność, czy też o technologię jaką Stany Zjednoczone oddały do jego dyspozycji. Zacznijmy najpierw od wymienienia wszystkiego, czym Fisher, może zabijać – będą to kusze, różnorakie drony zwiadowcze, gogle sonarowe, granaty usypiające i pochodne, jednakże całe to dobro musimy odkryć powoli, wraz z postępami naszej fabuły pozycji. Jeżeli zaś chodzi o wspomniane już wyżej umiejętności, to Sam potrafi na przykład odbyć rozmowę z członkami samolotu i w razie czego po prostu go poprowadzić, umie również dobrze czytać mapy i wszelakiego rodzaju plany, nawet tajnych baz wojskowych, poza tym zajmuje się także ratowaniem zakładników, czy też podsłuchiwaniem rozmów i porywaniem konkretnych, ważnych dla dalszych losów Stanów Zjednoczonych, postaci. Jeżeli dodamy do tego tryb multiplayer, w którym możemy zmierzyć się z kolegą po sieci, albo wspomóc go w jego misjach, to otrzymamy grę nie tylko bardzo rozbudowaną, ale i naprawdę godną naszego zainteresowania. Cena gry na steam: 29,99 USD.

Tom Clancys Splinter Cell Blacklist Pobierz

Tom Clancys Splinter Cell Blacklist free

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.6 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
 • System: Windows 7/XP/Vista/8.
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download Tom Clancys Splinter Cell Blacklist Chomikuj
 • Pobierz Tom Clancys Splinter Cell Blacklist Torrent Crack
 • Exsite Tom Clancys Splinter Cell Blacklist Pobierz za darmo
 • Pebx Tom Clancys Splinter Cell Blacklist Free Download
 • Pełna Wersja Tom Clancys Splinter Cell Blacklist Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *