Euro Truck Simulator 2 Pobierz

SCS Software umożliwia nam kolejne spotkanie z grą Euro Truck Simulator, po raz kolejny możemy więc sprawdzić się za sterami ogromnego samochodu ciężarowego. Gdy analizujemy ten tytuł w porównaniu do jego poprzedniej wersji, nie możemy nie dostrzec szeregu usprawnień, możemy więc liczyć, że rozgrywka ulegnie istotnemu urealnieniu. Usiądź za sterami ogromnej ciężarówki – Euro Truck Simulator 2 Pobierz i zainstaluj pełną wersję na komputerze. Fanom pozycji tego typu humor powinien poprawić się również dlatego, że przy tworzeniu symulator pracowali ludzie, którzy wcześniej byli odpowiedzialni za Hard Truck 18 Wheels of Steel. Data premiery komputerowej gry jednoosobowej odbyła się dnia 19 października 2012. Recenzowana gra wydawcy Rondomedia jest dostępna tylko na Microsoft Windows PC.

Twórcy gry komputerowej “ETS 2 Download” koncentrowali się przede wszystkim na usatysfakcjonowaniu tych swoich odbiorców, którzy pochodzą z Europy, po raz kolejny możemy więc zwiedzać tysiące kilometrów europejskich dróg odwiedzając przy okazji wiele dobrze nam znanych miast. Jak zwykle naszym zadaniem jest przede wszystkim dostarczenie we wskazane miejsce konkretnego ładunku, musimy jednak pamiętać o tym, że upływający czas działa na naszą niekorzyść, a na trasie niejednokrotnie trzeba udowodnić, że wiemy, jak kierować ciężarówką. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Prism3D.

Euro Truck Simulator 2 Pobierz ETS 2 Download

ets 2 pobierz na pc

Pobierz za Darmo!

Osoby odpowiedzialne za grę nie zapomniały i o tym, jak duże znaczenie mają licencje znanych marek. Dzięki temu w trasę możemy wyruszyć za kierownicą Scanii, Mercedesa, a także wielu innych samochodów ciężarowych. Kolejne ciężarówki przypominają te, jakie w rzeczywistości możemy spotkać na drogach, jeśli jednak myślimy o zmianie ich wyglądu, nie ma tu najmniejszego problemu. Mamy możliwość nie tylko aplikowania kolejnych dodatków, ale również zmiany koloru naszego samochodu.

Grę “Euro Truck Simulator 2 Download” charakteryzuje podejście do tematu typowe dla symulatorów, o czym możemy się przekonać już choćby analizując sam model jazdy. Prawdziwym rarytasem jest sterowanie z wykorzystaniem widoku z kabiny, pozwala to bowiem na najlepsze wczucie się w rolę. Sterowanie ciężarówką odpowiada przy tym układowi przycisków umieszczonych na padzie, gra jest więc atrakcyjna również dla osób mających słabość do tego urządzenia.

Dużym plusem są te zmiany, które odnoszą się do oprawy graficznej, dla tej bowiem charakterystyczne jest to, że działa z wykorzystaniem zupełnie nowego silnika. Tu warto wspomnieć przede wszystkim o znaczne większej mapie, a co za tym idzie również o większej liczbie miast, które można zwiedzać. Autorzy odwzorowali przy tym najważniejsze elementy składające się na poszczególne metropolie, raz na jakiś czas mamy więc do czynienia z takimi miejscami, które bez trudu rozpoznamy już na pierwszy rzut oka. O zmianach można mówić także w kontekście warstwy technicznej, a gra działa również na nieco słabszych komputerach.

Euro Truck Simulator 2 Download

 pobierz euro truck simulator 2

Pobierz za Darmo!

ETS 2 Download „Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6850 3.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTS 450.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.

Oficjalna strona: https://eurotrucksimulator2.com/.

 • Euro Truck Simulator 2 mody
 • Multiplayer Euro Truck Simulator 2 Pelna wersja
 • euro truck simulator 2 do pobrania
 • Euro Truck Simulator 2 Chomikuj
 • pobierz euro truck simulator 2 mods