Euro Truck Simulator 2 Pobierz

SCS Software umożliwia nam kolejne spotkanie z grą Euro Truck Simulator 2, po raz kolejny możemy więc sprawdzić się za sterami ogromnego samochodu ciężarowego. Gdy analizujemy ten tytuł w porównaniu do jego poprzedniej wersji, nie możemy nie dostrzec szeregu usprawnień, możemy więc liczyć, że rozgrywka ulegnie istotnemu urealnieniu. Usiądź za sterami ogromnej ciężarówki – Euro Truck Simulator 2 Pobierz i zainstaluj pełną wersję na komputerze. Przemierzaj skandynawskie i polskie drogi dużą ciężarówką jak prawdziwi kierowcy. Producent: SCS Software.

Fanom pozycji tego typu gier humor powinien poprawić się również dlatego, że przy tworzeniu symulatora ciężarówek pracowali ludzie, którzy wcześniej byli odpowiedzialni za Hard Truck 18 Wheels of Steel. Data premiery komputerowej gry jednoosobowej odbyła się dnia 19 października 2012. Recenzowana gra wydawcy Rondomedia jest dostępna tylko na Microsoft Windows PC. Ocena użytkowników 8,3.

Euro Truck Simulator 2 Pobierz ETS 2 Download

Dostępne dodatki: Ekspansja Polska, Iberia, Skandynawia, Droga do Morza Czarnego, Italia, Bałtycki szlak, Vive la France!

ets 2 pobierz na pc

Informacje o grze Euro Truck Simulator 2

Twórcy gry komputerowej Euro Truck Simulator 2 Download koncentrowali się przede wszystkim na usatysfakcjonowaniu tych swoich odbiorców, którzy pochodzą z Europy, po raz kolejny możemy więc zwiedzać tysiące kilometrów europejskich dróg odwiedzając przy okazji wiele dobrze nam znanych miast. Jak zwykle naszym zadaniem jako kierowca jest przede wszystkim dostarczenie we wskazane miejsce konkretnego ładunku, musimy jednak pamiętać o tym, że upływający czas działa na naszą niekorzyść, a na trasie niejednokrotnie trzeba udowodnić, że wiemy, jak kierować ciężarówką. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Prism3D, grafika wygląda niebywale.

Prawdziwe licencje ciężarówek zadowoli wszystkich graczy

Osoby odpowiedzialne za grę Euro Truck Simulator 2 nie zapomniały i o tym, jak duże znaczenie mają licencje znanych marek. Dzięki temu w trasę możemy wyruszyć za kierownicą Scanii, Mercedesa, a także wielu innych samochodów ciężarowych. Kolejne ciężarówki przypominają te, jakie w rzeczywistości możemy spotkać na drogach, jeśli jednak myślimy o zmianie ich wyglądu, nie ma tu najmniejszego problemu. W Euro Truck Simulator 2 Mamy możliwość nie tylko aplikowania kolejnych dodatków, ale również zmiany koloru naszego samochodu. Rozmiar mapy dróg zapewni nam kilka godzin świetnej zabawy za kierownicą eksplorując coraz to nowe miejsca.

Grę Euro Truck Simulator 2 charakteryzuje podejście do tematu typowe dla symulatorów, o czym możemy się przekonać już choćby analizując sam model jazdy. Prawdziwym rarytasem jest sterowanie z wykorzystaniem widoku z kabiny, pozwala to bowiem na najlepsze wczucie się w rolę. Sterowanie ciężarówką odpowiada przy tym układowi przycisków umieszczonych na padzie, gra jest więc atrakcyjna również dla osób mających słabość do tego urządzenia.

Oprawa graficzna gry nadal wygląda bardzo dobrze

Dużym plusem są te zmiany, które odnoszą się do oprawy graficznej, dla tej bowiem charakterystyczne jest to, że działa z wykorzystaniem zupełnie nowego silnika. Tu warto wspomnieć przede wszystkim o znaczne większej mapie, a co za tym idzie również o większej liczbie miast, które można zwiedzać. Autorzy Euro Truck Simulator 2 scs software odwzorowali przy tym najważniejsze elementy składające się na poszczególne metropolie, raz na jakiś czas mamy więc do czynienia z takimi miejscami, które bez trudu rozpoznamy już na pierwszy rzut oka. O zmianach można mówić także w kontekście warstwy technicznej, a gra działa również na nieco słabszych komputerach.

Euro Truck Simulator 2 Download – Pełna Wersja PC + wszystkie DLC

euro truck simulator 2 pobierz

 

Wszystkie dodatki DLC Euro Truck Simulator 2: Going East! (Ekspansja Polska), Iberia, Skandynawia (Scandinavian Expansion), Droga do Morza Czarnego (Road to the Black Sea), Italia, Bałtycki szlak (Beyond the Baltic Sea), Vive la France!

ETS 2 Download „Zwiastun / Trailer”

 

Minimalne wymagania Sprzętowe gry Euro Truck Simulator 2:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo E6850 3.0GHz, Dual Core 2.4 Ghz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta graficzna: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTS 450.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD miejsca.
 • System operacyjny: Windows 7, 8 (64-bit), Windows XP, Windows 8 (64-bit), Windows 10 (64-bit), Linux, Mac.
 • Direct X: DX 9.
 • Licencja pobrań: ESD.

 

Oficjalna strona Euro Truck Simulator 2: https://eurotrucksimulator2.com/.

 • Euro Truck Simulator 2 mody Polska wersja językowa pliku
 • Multiplayer Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja
 • darmowa gra euro truck simulator 2 do pobrania polski symulator
 • Jak pobrać Euro Truck Simulator 2 Chomikuj 2020 cracked
 • pobierz euro truck simulator 2 mods do pobierania
 • scs software Euro Truck Simulator 2 torrent demo dlc

Podobne Darmowe Gry

Halo Wars 2 Pobierz

Halo Wars 2 Download

Lubisz emocjonujące rozgrywki i nic nie poprawia ci samopoczucia tak jak skok adrenaliny? Uwielbiasz gry strategiczne i marzysz, żeby stanąć do walki o ocalenie ludzkości? Pobierz Halo Wars 2 Download i przekonaj się, czy dasz sobie radę pokonać ciemne moce […]

Farming Simulator 17 Platinum Edition pobierz

Farming Simulator 17 Platinum Edition Download

Recenzowana gra pod tytułem Farming Simulator 17: Platinum Edition to usprawniona wersja gry Farming Simulator 17, wydanej w 2016 roku. Oprócz podstawowej zawartości, produkcja zawiera również wiele nowości. Gra jest dziełem studia GIANTS Software.