Medal of Honor Download

Czy nie zastanawiało Was kiedyś, jakim uczuciem byłoby wzięcie udziału w konflikcie toczącym się w Afganistanie? Nikt nie sugeruje Wam, abyście poszukali odpowiedzi na to pytanie osobiście zwłaszcza, że ciekawość można zaspokoić w znacznie bezpieczniejszy sposób. Możliwość taka otwiera się przed tymi z Was, którzy zdecydują się na pobranie gry wojskowej Medal of Honor. Medal of Honor Download to zresztą okazja, aby przekonać się, co sprawia, że o cyklu, którego jest częścią mówi się jako o jednym z najpopularniejszych w historii. Data premiery: 12 października 2010. Producentem oraz wydawcą jest Electronic Arts. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360.

Medal of Honor Download

Medal of Honor Pobierz

Pobierz za Darmo!

Osoby, które dzięki pobraniu gry akcji Medal of Honor po raz pierwszy przekraczają progi jej świata, powinny zdawać sobie sprawę z tego, że ściągając Medal of Honor Download przystępują do rozgrywki w pierwszoosobowej strzelaninie. Sama seria została zainaugurowana jeszcze w minionym wieku, w roku 1999 pojawiła się bowiem na konsoli PlayStation. Tym razem gracz nie cofa się do czasów drugiej wojny światowej, ale może wziąć udział w konflikcie, który również w czasie rzeczywistym toczy się niemal na jego oczach. Ten dość odważny koncept jest zasługą wysiłków podejmowanych przez aż dwa studia deweloperskie i szybko można dostrzec, że współpraca musiała przebiegać dobrze. Zagorzali fani tej serii muszą zagrać w kolejną część Medal of Honor Warfighter z 2012 roku.

Fabuła gry (FPP) przenosi nas do Afganistanu, gdzie będziemy wcielać się w żołnierzy nie jednego, ale dwóch oddziałów. Tier 1 to elitarna jednostka antyterrorystyczna, dla której charakterystyczne jest między innymi to, że podlega wyłącznie organowi tworzonemu przez prezydenta USA działającego w porozumieniu z sekretarzem obrony narodowej. Jednostka jest wykorzystywana wtedy, gdy w życie wchodzą najpoważniejsze decyzje strategiczne takie, jak choćby atak nuklearny, możemy więc poczuć presję stając się jej wirtualnym członkiem. W tym przypadku operacje, które przygotowujemy nie przynoszą nam rozgłosu. Są ciche i bardzo precyzyjne, a my sami jesteśmy zmuszani do zapuszczania się dość głęboko na terytorium zajęte przez wroga. Dla odmiany drugi z oddziałów, w którym przyjdzie nam realizować powierzone nam zadania to U.S Rangers i w tym przypadku za najbardziej trafne można uznać te porównanie, które mówi o nim jako o swego rodzaju młocie bojowym. To przyjemna odmiana, w tej części gry bowiem subtelności nie mają znaczenia. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Unreal Engine 3.0 dla gry jednoosobowej natomiast dla wieloosobowej użyto Frostbite co przyczyniło się do nienagannej grafiki i bardzo dobrego soundtracku.

Nietrudno zauważyć, że mamy do czynienia z kolejną innowacją, ponieważ bowiem stajemy się żołnierzami dwóch tak skrajnie różniących się między sobą oddziałów, możemy liczyć na sporą różnorodność doznań. Gra nie tylko nie jest więc przewidywalna, ale również nie nudzi się nam tak szybko, jak klasyczne strzelanki. Co więcej, jeśli wierzyć twórcom gry akcji, wydarzenia, w których bierzemy udział są rekonstrukcją tego, co rzeczywiście miało miejsce i rzeczywiście, miejscami trudno oprzeć się wrażeniu, że uczestniczymy w rozgrywce, która rozgrywa się w naszej bezpośredniej bliskości.

Nasze możliwości są zresztą niemałe i odpowiadają rzeczywistym możliwościom amerykańskiego żołnierza. Możemy więc siąść za kierownica quada, bombardować pozycję wrogich jednostek dzięki samolotom bezzałogowym, a nawet prowadzić ostrzał wprost z helikoptera. Ciekawą odmianą jest też tryb Tier 1, który pozwoli nam jeszcze raz wziąć udział w misjach, które stały się już naszym udziałem. Na czym ma więc polegać zaskoczenie? Cóż, tym razem na zrealizowanie stawianych nam zadań mamy zdecydowanie mniej czasu.

Pobierając Medal of Honor Download mamy zatem okazję doświadczyć czegoś więcej niż tylko satysfakcji odczuwanej w czasie gry w strzelanki. Zyskujemy szansę na udział w rozgrywce, której trudno odmówić dużej troski o realizm, a to nie zdarza się często. Cena na steam: 19,99 USD.

Medal of Honor Pobierz dla PC

Medal of Honor 2010 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6850 3.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GTS 240.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Medal of Honor Chomikuj
 • Pobierz Medal of Honor Torrent
 • Exsite Medal of Honor Pobierz za darmo
 • Pebx Medal of Honor Free Download
 • Pełna Wersja Medal of Honor Download PC

medal of honor allied assault download pelna wersja pl ii wojny światowej. medal of honor allied assault pobierz za darmo pełna wersja medal of honor ii wojny światowej. medal of honor airborne download pełną wersja na pc. medal of honor: allied assault pobierz za darmo pełna wersja ii wojny światowej

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.