Far Cry Download

Far Cry do pobrania na PC jest to dobrze znana wszystkim fanom komputerowej zabawy gra FPS, która swego czasu była uważana za jedną z propozycji z najwspanialszą grafiką. Gracz wcieli się postać Jack’a Carvera, który wyrusza na tropikalną wyspę. Niestety, tym razem nie będzie to bezludna wyspa, a tym bardziej nie będzie ona rajem na ziemi. Jeżeli chcesz poznać wszystkie tajemnice skrywane przez ten tajemniczy ląd Pobierz Far Cry Download i rozpocznij swoją przygodę z tak dużym uniwersum jak świat Far Cry’a. Producentem gry jest Crytek, a jej wydawcą Ubisoft. Data premiery 23.03.2004. Platformy: PC Windows.

Far Cry Download PC skidrow

Far Cry pobierz

Pobierz za Darmo!

Na pierwszy rzut oka Far Cry nie różni się niczym od każdej kolejnej gry FPS. Gracz otrzymuje możliwość sterowania losami bohatera, którym pokierujemy wraz z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Gra tylko na pozór jest kolejnym zwykłym FPSem. Na uznanie zasługuje przede wszystkim rozległy świat. Teren jest rozległy, a gracz może bez ograniczeń wykorzystać jego możliwości. Gracz może obserwować zmieniające się środowisko, a pole widzenia Jack’a to, jak mówią autorzy, ponad 800 metrów! Jeżeli chodzi o aspekty graficzne, Far Cry zostawia konkurentów daleko w tyle. Wystarczy spojrzeć na majestatyczną zatokę czy dziką dżunglę… Czyż nie wyglądają pięknie? Jeśli sam chcesz przebić się przez ten dziki świat, Pobierz za darmo FarCry Download i zrób porządek z typami, przez których nie masz spokoju na tej tropikalnej wyspie!

Jeżeli chodzi o fabułę gry, jej główny bohater, czyli Jack Carver, chciał oderwać się od społeczności i założył biznes przewoźniczy na południowym Pacyfiku. Pewnego dnia zgłosiła się do niego piękna dziennikarka, która chciała by ten pomógł jej przeprawić się na wyspy Mikronezji. Bohater bez wahania przystał na jej propozycję, ale po dotarciu do celu, jego łódź została zaatakowana przez nieznany nieprzyjaciół. Dziennikarka, z która przypłynął Jack zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając Jack’a samego z mieszkańcami wyspy.

Na wyspie spotka nie tylko dzikie zwierzęta, a celem Jack’a będzie przede wszystkim przetrwanie na tym dzikim i niebezpiecznym lądzie. Zadania są z góry narzucone, a gracz przemierzając wyspę natknie się na niewygodne zagadki i trudne wyzwania. Gracz musi wykonywać kolejne zadania aby odnaleźć dziennikarkę i wydostać się z tej wyspy. Zobacz również drugą część gry Far Cry 2 pobierz.

Podczas wędrówki gracz będzie musiał przebić się przez niebezpieczną dżunglę, ale również gorące plaże. Krajobrazy są jedną z wizytówek tej gry. Autorzy położyli duży nacisk na oprawę graficzną i trzeba przyznać, że im się to udało. Gracz będzie miał do dyspozycji wiele różnych broni, wśród którym zaliczyć można karabin snajperski, strzelbę, czy karabin maszynowy. Interesującą rzeczą jest zachowanie sztucznej inteligencji w grze. Przeciwnicy nie zachowują się według utartych skryptów. Działają oni w sposób dynamiczny, a ich decyzje oparte są na zachowaniu gracza.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił i wcielić się w postać Jack’a Carvera Pobierz grę Far Cry free Download i udaj się w niebezpieczną misję na tropikalnej wyspie. Jedno jest pewne… Podczas swojej wędrówki nie raz się zatrzymasz i spojrzysz na to piękne lazurowe wybrzeże!

Far Cry Pobierz reloaded

Far Cry download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Procesor Pentium 4 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 512 MB RAM
  • Karta grafiki: 128MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD
  • System: Windows XP

  • Ściągnij Far Cry Torrent Chomikuj
  • Free Download Far Cry Crack Pebx
  • Exsite Far Cry Pobierz reloaded
  • CODEX Far Cry Free Download

far cry 1 torrent far cry 1 free download

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.