Assassin’s Creed Unity Download

Jedna z najpopularniejszych gier komputerowych produkowanych przez firmę Ubisoft doczekała się nowej odsłony, a osoby, które wyczekiwały jej z niecierpliwością muszą przyznać, że mają niemałe powody do zadowolenia. Mamy do czynienia z jednym z największych projektów w całej historii gier wideo. Pracowało nad nim aż dziesięć oddziałów firmy między innymi w Szanghaju, Chengdu, Kijowie, Montpellier i w Bukareszcie. Gracz w tej odsłonie może wcielić się w oryginalną rolę Arno. Jeden z członków bractwa Asasynów pojawia się w Paryżu pod koniec osiemnastego wieku w czasy rewolucji francuskiej.

PC Assassin’s Creed Unity Pobierz za darmo

+ Assassin’s Creed: Unity – Martwi królowie

Assassin's Creed Unity Download

 

Misje w grze bywają dość zróżnicowane i oryginalne. Pikanterii dodaje im zaś to, że we francuskiej stolicy trwa właśnie przełom, który już wkrótce zostanie zapamiętany przez cały świat jako Rewolucja Francuska. Twórcy Assassin’s Creed Unity pozytywnie zaskakują na wiele sposobów. Na uwagę zasługuje więc już choćby to, z jak dużą dokładnością odwzorowane zostały najważniejsze miejsca w Paryżu. Data premiery gry kompozytora Chrisa Tiltona odbyła się dnia 11 listopada 2014 roku. Platformy: Xbox One, PlayStation 4, Microsoft Windows PC. Ocena użytkowników: 7.1.

Fabuła gry akcji

Gdy wcielamy się w rolę Arno jest rok 1789, a Paryż nie ma w sobie nic z magicznego miasta zakochanych. Przypomina raczej ziemskie wyobrażenie piekła z mieszkańcami walczącymi z arystokracją nie cofającą się przed niczym. Podczas gdy w grę science fiction wchodzi stłumienie wymykających się spod kontroli zamieszek, Arno w grze Assassin’s Creed Unity od studia Ubisoft nie może marzyć o neutralności. Znajduje się w samym środku walki, a jego nadrzędnym celem jest rozwikłanie intrygi, za którą stoją Templariusze. Jego misja ma zresztą również charakter osobisty, bohater doznał bowiem ogromnej straty i w szczególny sposób zależy mu na każdej możliwości odkupienia swojej winy. Już możesz pobrać Assassin’s Creed Unity Download w pełnej wersji na swój komputer.

Niespodzianki jakie na nas czekają

Nowy bohater w akcji to jednak nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na fanów serii. Nie bez znaczenia wydaje się bowiem fakt wprowadzenia systemu Adaptative Mission Mechanic. Charakterystyczne dla tego systemu jest zwalczanie wrażenia, że gracz przez cały czas trwania misji znajduje się pod czułą opieką twórców gry sandbox. Wcześniej cel misji był zawsze jasno określony. Podczas gdy realizacja nie była możliwa, powtórzenie zadania wydawało się jedynym sposobem na to, aby popchnąć fabułę do przodu. Tym razem nasze działania nie są już aż tak jednoznaczne. Jeśli zgubimy osobę, którą powinniśmy byli śledzić, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko ponowne jej odnalezienie.

Nawet nieudana misja nie przyczynia się więc do tego, że jesteśmy zmuszeni do przerwania zabawy i powtarzania tych fragmentów gry (TPP), które zdążyliśmy już poznać. Co więcej, nasze działania mają wpływ nie tylko na szanse na realizowanie stawianych przed Arno celów. Pod ich wpływem zmienia się również sam Paryż. Co więcej, możemy mieć pewność, że wrogowie, których Arno nie wyeliminował wtedy, gdy po raz pierwszy miał na to szansę, teraz będą zdecydowanie ostrożniejsi. Spróbuj swoich sił grając na platformach PS4, XONE i PC. Fani tej serii studia Ubisoft mogą zainteresować się nowszą częścią Assassin’s Creed: Origins.

Gra Assassin’s Creed Unity Download “Zobacz Trailer / Zwiastun”

Otwarty świat gry – sandbox informacje

Podczas rozgrywki plusem Assassin’s Creed Unity wydaje się poruszanie po świecie gry bardziej naturalnie niż miało to miejsce w jej poprzednich odsłonach. Arno bez trudu wspina się na budynki, jest przy tym dość sprawny i wtedy, gdy trzeba z nich schodzić. Nie musimy już poszukiwać stogów siana, które przecież nie wyglądałyby przesadnie naturalnie w ogarniętym przez zamieszki Paryżu. Oczywiście, nie znaczy to, że zostały one całkowicie wyeliminowane. Arno zyskał też w kolejnej odsłonie gry multiplayer umiejętność skradania się, a i sama walka jest bardziej wymagająca niż miało to miejsce w poprzednich częściach. Pobierz Assassin’s Creed Unity w pełnej wersjii i poznaj w tym celu niesamowitą historię.

W czasie gry mamy wpływ na zmiany, jakie zachodzą w mieście, okazuje się jednak, że zmienia się również sam Arno. System rozwoju postaci jest na tyle zaawansowany, że może usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających graczy. Punkty doświadczenia można wykorzystywać w tym celu, aby poprawiać umiejętności strzeleckie. Szlifujemy również walkę wręcz, umiejętność skradania się, a także wyjątkowo przydatne aktywności dodatkowe takie, jak choćby wiedza o tym, jak otwierać zamki. Zawsze można też zmienić strój oraz wyposażenie bohatera w akcji.

Obrazki z gry

Gracze korzystają przede wszystkim z trybu single player. Deweloper gry Assassin’s Creed Unity zatroszczył się aby w trybie online kooperowali ze sobą nawet czterej z nich. Przygotowano nawet specjalne misje, które można zrealizować właśnie w tym trybie zakładające między innymi wykonywanie egzekucji oraz ochronę konkretnych osób albo przedmiotów. Tu największe znaczenie ma właśnie komunikacja i ścisła współpraca. Teraz już dostaniesz za darmo w pełnej wersji Assassin’s Creed Unity na PC. Cena na steam: $29.99.

Nie można zapominać również o tym, że nowa odsłona gry to także zupełnie nowa technologia. Nowy silnik AnvilNext to nawet pięć tysięcy niezależnych postaci oglądanych na ekranie w tym samym czasie. Oryginalna technologia sprawia przy tym, że bez trudu możemy zwiedzać nie tylko kolejne ulice Paryża, ale również wnętrza poszczególnych budynków. Dla graczy dostępny jest język polski na licencji ESD.

Assassin’s Creed Unity Download – Pełna Wersja

Zawiera dodatek Assassin’s Creed: Unity – Dead Kings

Assassin's Creed Unity pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel Core i5 2500K 3.3 GHz / Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX 8350 4.0 GHz and or AMD Phenom II x4 940 3.0 GHz
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM / 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB NVIDIA GeForce GTX 780 / Nvidia Geforce GTX 680 / AMD Radeon HD 7970 2 GB VRAM
 • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 64-bit, Windows 10 (64-bit).
 • Direct X: DX 11, directx 9.0c.
 • Tytuł Assassin’s Creed Unity Pobierz za darmo
 • Gra Assassin’s Creed Unity Torrent
 • Chomikuj Assassin’s Creed Unity Free Download
 • Assassin’s Creed Unity PC Download Black Box
 • Pebx Assassin’s Creed Unity Pełna Wersja
 • Exsite Assassin’s Creed Unity gra PC
 • In the Assassin’s Creed Unity Skidrow
 • Free Download Assassin’s Creed Unity RePack

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *