Fallout 76 Download

Pełne wersje gier tylko u Nas! Fallout 76 jest poboczną częścią kultowego cyklu gier RPG osadzonych w postapokaliptycznej rzeczywistości. Produkcja łącząca w sobie wieloosobową rozgrywkę survivalową oraz elementy role-playing jest dziełem studia Bethesda Game Studios, mającego na swoim koncie również Fallouta 3 i 4 oraz The Elder Scrolls V: Skyrim. Tytuł powstał we współpracy z zespołem deweloperskim Bethesda Austin. Jeżeli jesteś fanem popularnej serii, pobierz Fallout 76 Download i ponownie zanurz się w ponurym świecie post-apo. Data premiery: 14.11.2018. Platformy Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Fallout 76 Pobierz – Pełna Wersja PC

Fallout 76 download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przestawiona w grze Fallout 76 PS4, XONE, PC rozpoczyna się w tytułowej Krypcie 76, jednym ze schronów przeciwatomowych. Jej grube ściany zdołały uchronić niewielką część ludzkości przed nuklearną Wielką Wojną, która miała miejsce w 2077 roku. Zlokalizowana niedaleko Waszyngtonu placówka nie różni się znacząco od innych obiektów Vault-Tec. Jej mieszkańcy postanowili jednak zrealizować plan korporacji, zakładający odbudowę USA po 25 latach od zakończenia zagłady atomowej. Gracz wciela się w postać pioniera, który przemierzając okoliczne pustkowia trafia do miejsc ponownie zasiedlanych przez ocalałe jednostki. Aby poznać dalsze losy bohaterów Krypty 76, pobierz grę Fallout 76 PC Download i postaraj się przetrwać w świecie po apokalipsie.

Mechanika

Fallout 76 to sieciowy sandboks. Napotykane w świecie gry postacie w większości kierowane są przez innych graczy, jednak jednocześnie na ekranie próżno szukać tłumów. Nie wszyscy uczestnicy zabawy nastawieni są do siebie wrogo. Losowe spotkanie może się szybko przerodzić w udaną kooperację, która ułatwia wykonywanie zadań. Przemierzaj pustkowie i ściągnij Fallout 76 free Download, by nawiązywać współpracę z innymi graczami. W porównaniu z Fallout 4, świat oferowany przez grę jest czterokrotnie większy. Mapa podzielona została na sześć regionów, z których każdy oferuje inny rodzaj zadań do wykonania i posiada własną charakterystykę.

Rozgrywka

Teren pustkowi w Fallout 76 ulega dynamicznym zmianom. Na obszarze Wirginii Zachodniej ukryte zostały na przykład podziemne silosy z bronią atomową. Po zdobyciu odpowiednich kodów startowych, gracz może wycelować głowicę nuklearną w dowolne miejsce mapy. W ten sposób obszar gry zmienia się nie do poznania, co pozwala na wydobywanie przydatnych surowców i zbieranie materiałów niezbędnych do budowy baz. Stwórz własną bazę wypadową i pobierz za darmo Fallout 76, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Obiekty tworzone przez gracza mogą jednak wabić niepożądanych gości, na przykład bandytów i potwory.

Strona techniczna

Fallout 76 oferuje system rozwoju postaci S.P.E.C.I.A.L, znany z poprzednich odsłon serii. Zrezygnowano natomiast z taktycznego celowania V.A.T.S, z uwagi na sieciową specyfikę produkcji. Tytuł wyróżnia się usprawnionym systemem pogodowym, a także innowacyjnym modułem renderowania, budowy terenu oraz oświetlenia. Dzięki temu na ekranie wyświetlanych może być nawet szesnaście razy więcej detali wizualnych, niż miało to miejsce w Fallout 4.

Fallout 76 Download – gra za darmo na PC

Fallout 76 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 3 GB GeForce GTX 780 / 2 GB Radeon R9 285 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • CODEX Fallout 76 Free Download
  • SKIDROW Fallout 76 Pobierz za darmo
  • Free Download Fallout 76 Torrent Pebx
  • Pobierz Fallout 76 Cracked Chomikuj

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *