Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 15 Download – Pobierz za darmo najnowszą część symulatora farmy w pełnej wersji. Gdy w 2014 roku Farming Simulator 14 został wydany na PS Vita oraz 3DS, jego następca ponownie pojawia się na dużych platformach sprzętowych. Tradycyjnie zarządzamy symulatorem farmy, który jest dziełem grupy szwajcarskiego Giants Software. Rozgrywka nie uległa zmianie co do poprzedniej części. Nadal naszym głównym zadaniem jest, zasiewanie pól, hodowla zwierząt i zakup lepszego sprzętu oraz wyposażenia rolniczego za pieniądze zdobyte z sprzedaży plonów oraz dóbr wyprodukowanych w naszej farmie. Data premiery odbyła się dnia 30 października 2014. W recenzowaną grę zagramy na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One. Wydawca gry komputerowej: Focus Home Interactive.

W Farming Simulator 15 m.in. na PS4, XONE, X360, PC interes można prowadzić w różnych środowiskach. Na domyślnym terenie, znanym z wcześniejszej odsłony, a także w obszarze Europy Północnej, który cechuje się odmiennym krajobrazem i innymi warunkami, na przykład większej ilości obszarów leśnych. Powiązana jest z tym nowość jaka została wprowadzona, czyli zarządzanie lasem. Dodany został sprzęt leśny który pozwoli nam ścinać drzewa, a więc nie zabrakło nowego wyposażenia od nowych producentów New Holland czy Ponsse. Fani tej świetnej serii gry symulacyjnej powinni zainteresować się nowszą częścią Farming Simulator 17 lub oficjalnym dodatkiem do FS 15.

Farming SImulator 15 PS4, XONE, PC trailer


Warto również wspomnieć o myjni która się pojawia w tej części gry, będziemy mogli zmyć brud który pojawia się na pojazdach podczas pracy. Jak również w poprzedniej części nie zabraknie trybu wieloosobowego. W tej części będziemy mogli zarządzać farmą aż z szesnastoma graczami jednocześnie, połączeni przez sieć lokalną lub Internet. Już teraz najnowszy symulator farmy Farming Simulator 15 Download możesz pobrać w pełnej wersji za darmo na naszej stronie. Stwórz najlepszą farmę w grze, oraz zmierz czoła konkurencji w trybie Online, który jest dostępny za darmo w naszej wersji gry. Dostępny język: polski, angielski, czeski, hiszpański, włoski, francuski, węgierski, niemiecki, chiński. Cena na steam: 19,99 USD.

Farming Simulator 15 Download – Pełna Wersja

Farming Simulator 2015 Download

Pobierz za Darmo!

Farming Simulator 15 Pobierz “Jak poprawnie zainstalować”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6850 3.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTS 450.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Farming Simulator 15 Download
 • Farming Simulator 15 DLC classic
 • Pobierz Farming Simulator 15 gry
 • Download Farming Simulator 15 do pobrania
 • Pełna Wersja Farming Simulator 15 Poradnik
 • Farming Simulator 15

Oficjalna strona: https://www.farming-simulator.com.

58 komentarzy

 1. Z tym kluczem jest niezły problem, ale gra pobrala sie bez problemu, po kilku próbach udało mi się pobrać klucz. Symulator jest naprawdę świetny.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *