Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 15 Pobierz za darmo najnowszą część symulatora farmy w pełnej wersji i wciel się w rolnika. Gdy w 2014 roku gra Farming Simulator 14 została wydana na PS Vita oraz 3DS, jego następca ponownie pojawia się na dużych platformach sprzętowych. Tradycyjnie zarządzamy symulatorem farmy, który jest dziełem grupy szwajcarskiego Giants Software.

Rozgrywka w Farming Simulator 15

Rozgrywka dzięki temu nie uległa zmianie względem poprzedniej części. Nadal naszym głównym zadaniem jest, zasiewanie pól, hodowla zwierząt i zakup lepszego sprzętu oraz wyposażenia rolniczego za pieniądze zdobyte z sprzedaży plonów oraz dóbr wyprodukowanych w naszej farmie. Data premiery odbyła się dnia 30 października 2014. W recenzowaną grę zagramy na platformach Microsoft Windows PC, konsolach starej i nowej generacji PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One. Wydawca gry komputerowej: Focus Home Interactive. Producent: Giants Software GmbH.

Tytuł Farming Simulator 2015 dostępny m.in. na PS4, XONE, X360, PC nasz interes można prowadzić w różnych środowiskach. Na domyślnym terenie, znanym z wcześniejszej odsłony, a także w obszarze Europy Północnej, który cechuje się odmiennym krajobrazem i innymi warunkami, na przykład większej ilości obszarów leśnych. Powiązana jest z tym nowość jaka została wprowadzona, czyli zarządzanie lasem. Dodany został oprócz tego sprzęt leśny który pozwoli nam ścinać drzewa, a więc nie zabrakło nowego wyposażenia od nowych producentów maszyn New Holland czy Ponsse.

Zobaczymy sprzęt polskiego producenta Ursus

GIANTS Software w grze będzie również bazował na maszynach rolniczych polskiego producenta Ursus S.A. Nie zabraknie także takich gigantów jak: Lamborghini, Case IH, Deutz-Fahr, Liebherr, Grimme, New Holland, Krone, Horsch, Steyr oraz Vogel & Noot. Fani tej świetnej serii gry symulacyjnej powinni zainteresować się nowszą częścią Farming Simulator 17 (kolejna odsłona symulatora farmy) lub oficjalnym dodatkiem do FS 15.

Farming SImulator 15 PS4, XONE, PC trailer/zwiastun

Co nowego zobaczymy w tej odsłonie symulacji farmy?

Warto również wspomnieć o myjni która się pojawia w tej części gry, będziemy mogli zmyć brud który pojawia się na pojazdach podczas pracy. Jak również w poprzedniej części nie zabraknie trybu wieloosobowego. Do tej rozgrywki mamy możliwość zarządzać farmą aż z szesnastoma graczami jednocześnie, połączeni przez sieć lokalną lub Internet. Udostępniony dla graczy najnowszy symulator farmy Farming Simulator 15 możesz pobrać w pełnej wersji na naszej stronie. Stwórz najlepszą farmę w grze, oraz zmierz czoła konkurencji w trybie Online, który jest dostępny za darmo w naszej wersji gry. Dostępny język: polski, angielski, czeski, hiszpański, włoski, francuski, węgierski, niemiecki, chiński. W podsumowaniu Farming Simulator 2015 należy wymienić najważniejsze cechy takie jak:

 • masz ponad 100 dostępnych maszyn, urządzeń rolniczych i pojazdów które należy podkreślić są licencjonowane.
 • Rozgrywka Farming Simulator 2015 w trybie gracza pojedynczego lub wieloosobowym (multiplayer).
 • Możemy korzystać z maszyn prawdziwych producentów do zarządzania gospodarstwem, ocena użytkowników jest uzasadniona.
 • Uprawa pola i pilnowanie gospodarstwa dostępnego na kilku kontynentach.
 • Wszystkie maszyny i pojazdy zostały świetnie odwzorowane i urozmaicone na potrzeby rozwoju wirtualnej farmy.

Cena na steam: 19,99 USD.

Farming Simulator 15 Pobierz za darmo – Pełna Wersja na komputer

Farming Simulator 15 Download

 

Jak poprawnie zainstalować grę?

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6850 3.0 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTS 450 lub ATI RADEON HD 2600.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 lub starszy Windows Vista.
 • Direct X: DX 9.
 • Informacje Farming Simulator 2015 crack asystent pobierania
 • Pliki gry Farming Simulator 15 DLC classic język Polski
 • Pobierz Symulator Farmy 2015 za darmo w Polskiej wersji
 • Licencja gry Farming Simulator 15 do pobrania polska wersja
 • Pełna Wersja Farming Simulator 15 Poradnik + dodatki DLC

Oficjalna strona gry Farming Simulator: https://www.farming-simulator.com.

fs15 download farming simulator 15 do pobrania za darmo bez klucza. farming simulator 15 download android. fs 15 download free bez klucza. farming simulator 15 download mega. gry farming simulator 15 za darmo bez klucza. farming simulator 15 download android apk system operacyjny windows vista

58 komentarzy

  1. Witam, wlasnie pobrałem ten symulator farmy, jest naprawdę dobry, długo na niego czekałem, mogę smiało polecić!

 1. Z tym kluczem jest niezły problem, ale gra pobrala sie bez problemu, po kilku próbach udało mi się pobrać klucz. Symulator jest naprawdę świetny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.