Euro Coach Simulator Download

Euro Coach Simulator to fantastyczny i niezwykle realistyczny symulator jazdy autobusem turystycznym, który został powołany do życia przez czeskie studio SCS Software. Firma znana jest już na rynku i ma na swoim koncie podobne produkcje, m.in. Bus Driver, Euro Truck Simulator lub 18 Wheels of Steel. Jeśli chciałbyś choć na chwilę usiąść za sterami ogromnego autobusu, poczuć jego moc i spróbować swoich sił jako jego kierowca to ten tytuł będzie dla Ciebie doskonały. Pobierz Euro Coach Simulator Download i wciel się w rolę odpowiedzialnego kierowcy, którego zadaniem jest zapewnienie pasażerom bezpiecznej i komfortowej podróży.

Euro Coach Simulator Download Codex

Euro Coach Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się na Starym Kontynencie, natomiast głównym zadaniem gracza jest wcielenie się w rolę odpowiedzialnego kierowcy autobusu turystycznego, który przewozi pasażerów wraz z ich prywatnymi ładunkami z jednego miasta do drugiego. Symulator bazuje nie tylko na mapach, ale również na modelach miast stworzonych do Euro Truck Simulator, zatem miłośnicy tej serii nie będą mieli większych problemów z rozpoznaniem zaprezentowanych terenów. Bardzo ciekawy jest tutaj tryb kariery – ścieżka pozwala graczowi na przejście od stanowiska jednego z wielu kierowców, który pracuje na zlecenie pracodawcy, aż po właściciela wielkiej firmy transportowej.

Kariera staje się bardzo dynamiczna w momencie, kiedy kierowca zajmuje stanowisko kierownicze, by następnie piąć się dalej w górę po kolejnych szczeblach kariery. Dzięki temu, iż nowo otwarta firma sukcesywnie przynosi kolejne dochody gracz ma możliwość powiększania swojej floty o kolejne, bardzo innowacyjne pojazdy. Ponadto w grze znaleźć można kilka licencjonowanych pojazdów, np. szwedzkiej marki Scania. Pojazdy odznaczają się bardzo dużą szczegółowością i zostały bardzo realnie odwzorowane, np. dźwięki wydawane przez poszczególne pojazdy. Jeśli podoba Ci się opcja stworzenia w symulatorze własnej firmy, którą będziesz sukcesywnie rozwijał dokupując nowe, fantastyczne maszyny i zatrudniając nowych kierowców, to gra z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pobierz za darmo Euro Coach Simulator Download, wciel się w rolę ambitnego kierowcy i przemierzaj kolejne kilometry dbając o wygodę swoich pasażerów i zwiedzając kolejne zakątki wspaniałych, europejskich miast. Zobacz również Euro Truck Simulator 2 pobierz.

Gra powstała na bazie bardzo wytrzymałego silnika Unreal Engine 4, który zapewnia nie tylko doskonałą oprawę graficzną w postaci bardzo dopracowanych autobusów, ale również można spodziewać się bardzo gęstego ruchu ulicznego oraz dopracowanego systemu oświetlenia. Gracze mogą również napawać się wspaniałymi widokami pięknych, europejskich miast zza kierownicy swojego autobusu. Autorzy bardzo zadbali o realizm gry – nie ma tutaj żadnych uproszczeń, które niestety są często dużą wadą wszystkich symulatorów. Należy również pamiętać o tym, że Euro Coach Simulator to bardzo wymagająca gra. Na początku mogą wystąpić pewne trudności z opanowaniem podstawowych funkcji, jakie oferuje gra, jednak z czasem wszystkie staną się bardziej intuicyjne. Docenią to szczególnie Ci gracze, którzy mają wysokie oczekiwania w stosunku do wszystkich symulatorów. Jeśli chciałbyś choć na chwilę zmienić profesję i usiąść za sterami ogromnego i luksusowego autobusu turystycznego, to ta gra powinna znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz grę Euro Coach Simulator free Download i przemierzaj kolejne miasta, dbaj o bezpieczeństwo i komfort pasażerów oraz rozwijaj swój biznes, by stać się właścicielem liczącej się na rynku firmy transportowej.

Euro Coach Simulator Pobierz skidrow

Euro Coach Simulator download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • CODEX Euro Coach Simulator Free Download
  • Pebx Symulator autobusu turystycznego Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Euro Coach Simulator Crack Exsite
  • Reloaded Symulator autobusu turystycznego Torrent Chomikuj

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.