Farming Simulator 17 Download

Farming Simulator 17 pobierz

Farming Simulator 17, to popularna odsłona “symulatora farmy“. Gra, podobnie jak jej poprzednie wersje, została napisana przez studio GIANTS Software. Czy jest ona lepsza od poprzednich odsłon serii? Przekonajcie się sami!

Farming Simulator 17 Download PC

Farming Simulator 17 Download

 
Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W Farming Simulator 17, jesteśmy tradycyjne przenoszeni na rolę. Oczywiście nie będziemy musieli na własnych plecach wykonywać orki. Tutaj mamy do czynienia z szeroką gamą różnego rodzaju sprzętu, który ma nam w tym dopomóc. A że taki sprzęt jest zwykle kosztowny, musimy sobie na niego zarobić…

Naszym zadaniem jest sadzenie, zbieranie plonów, a także – przewożenie towarów z miejsca w miejsce. Oczywiście za wykonanie tego typu prac zarabiamy odpowiednie pieniądze. Niemniej, jak to w takich symulatorach bywa – są po prostu zbyt małe, by móc szybko rozbudować swoją farmę.

Jeśli więc w głębi ducha jesteś rolnikiem (a może wykonujesz taki zawód), to pobierz grę Farming Simulator 17 Download na swój komputer. W ten sposób, nie tylko spełnisz swoją pasję, ale zapewnisz sobie przynajmniej kilkadziesiąt minut rozrywki na najwyższym poziomie.

Mechanika gry

Jak to w każdej nowej odsłonie serii bywa, również i w przypadku Farming Simulator 17, pojawiło się kilka nowości. Pierwszą z nich, są dwie nowe uprawy. Chodzi oczywiście o słonecznik i soję. Kolejną nowością, są wprowadzane maszyny. Od teraz, będzie ich ponad 300. Z tego około 60, będzie licencjonowanych. Oznacza to jeszcze większy realizm prowadzonej rozgrywki. Wreszcie będziemy mogli siąść za sterami najnowszych maszyn do uprawy ziemi.

Oczywiście nie oznacza to, że w Farming Simulator 17 będziemy pracować wyłącznie na swoim poletku. Wręcz przeciwnie – będziemy mogli również realizować inne czynności, zlecane nam przez innych rolników. W ten sposób, jeszcze większa ilość gotówki wpadnie do naszej kiesy. Nowością jest też… leasing. Tak, nowy sprzęt będziemy mogli nabywać również na zasadach leasingu.

Dla spedycyjnych maniaków, twórcy gry przygotowali również jeszcze jedną nowość. Jest nią… wysyłanie pociągów. Za ich pomocą, możemy przewozić towary w miarę w niskiej cenie i to na bardzo duże odległości. Miejmy nadzieję, że z biegiem czasu symulator farmy nie stanie się symulatorem stacji kolejowej… Do rozgrywki, wprowadzono również dwie nowe mapy, z których jedna leży na wybrzeżu Pacyfiku. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda nowy Farming Simulator 17 Download od kuchni, koniecznie pobierz go na swój komputer. Przekonasz się, że warto było zdecydować się na ten krok.

Grafika gry

Farming Simulator 17, jest obsługiwany przez ten sam silnik, co w poprzednich wersjach gry. Niemniej, jego spore możliwości, pozwoliły na podkręcenie naszej grafiki, dając tym samym znacznie lepszy efekt szaty graficznej i interfejsu.

Tryby gry

Niestety, mamy złą wiadomość dla wszystkich, którzy preferują rozgrywkę w sieci. Farming Simulator 17, to gra, która jest dostępna wyłącznie z poziomu single. Jeśli więc lubisz uprawiać swoją farmę samotnie, koniecznie pobierz Farming Simulator 17 Download na swój komputer. Choć nie ukrywamy, że tryb kooperacyjny bardzo by się tu przydał.

Podsumowanie

Symulator Farmy 17, to z pewnością gra dla wszystkich miłośników gatunku. Żeby zagrać w tą grę, trzeba ją po prostu pokochać. Co prawda, w porównaniu do poprzednich wersji gry, zbyt wiele zmian tu nie widać. Niemniej, to co najlepsze w tym symulatorze, nadal w nim pozostało. I miejmy nadzieję, że to się nie zmieni.

Farming Simulator 17 Pobierz PL

Farming Simulator 17 torrent

Pobierz za Darmo!

 • Pełna Wersja Farming Simulator 17 Torrent Pebx
 • Free Download Farming Simulator 17 Chomikuj 3DM
 • Pebx Farming Simulator 17 Pobierz za darmo
 • Farming Simulator 17 Free Download RELOADED
 • FM 17 / Symulator Farmy 17 do pobrania

5 komentarzy to “Farming Simulator 17 Download”

 • konrad

  elegancko działa śmiało polecam gra mega

 • aliccja

  kocham całą serię, dzięki za najnowszą część

 • heniu

  Gra bardzo fajna, tylko trochę błędów :(,gra działa dobrze na starszych PC – polecam

 • mateusz

  Gram pierwszy raz w farming simulaor o pełnej wersi. Nigdy niemylałem i nie widziałem jaka to fajna gra.

 • Mareczek

  Przepiękna gierka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *