Farming Simulator 17 Download

Farming Simulator 17 pełna wersja, to popularna odsłona „symulatora farmy„. Komputerowa gra symulacyjna, podobnie jak jej poprzednie wersje, została napisana przez studio GIANTS Software a jej wydawcą jest Focus Home Interactive. Czy jest ona lepsza od poprzednich odsłon serii? Gracze, przekonajcie się sami! Data premiery: 25 października 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

Farming Simulator 17 Download PC

Farming Simulator 17 Download

 
Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W grze Farming Simulator 17, jesteśmy tradycyjnie przenoszeni na rolę z farmą. Oczywiście nie będziemy musieli na własnych plecach wykonywać orki. Tutaj mamy do czynienia z szeroką gamą różnego rodzaju sprzętu, który ma nam w tym dopomóc. A że taki sprzęt jest zwykle kosztowny, musimy sobie na niego zarobić…

Naszym zadaniem jest sadzenie, zbieranie plonów, a także – przewożenie towarów z miejsca w miejsce. Oczywiście za wykonanie tego typu prac zarabiamy odpowiednie pieniądze. Niemniej, jak to w takich symulatorach bywa – są po prostu zbyt małe, by móc szybko rozbudować swoją farmę.

Już teraz możesz zarządzać własną farmą za darmo!

Jeśli więc w głębi ducha jesteś rolnikiem (a może wykonujesz taki zawód, lub zajmujesz się farmą), to pobierz grę Farming Simulator 17 Download na swój komputer. W ten sposób, nie tylko spełnisz swoją pasję, ale zapewnisz sobie przynajmniej kilkadziesiąt minut rozrywki na najwyższym poziomie. Sprawdź swoje umiejętności zagraj na PS4, XONE lub komputerze PC. Fani tej serii gier potrzebujący odświeżenia powinni zainteresować się kolejną częścią Farming Simulator 19.

Mechanika gry

Jak to w każdej nowej odsłonie serii bywa, również i w przypadku Farming Simulator 17 na PC, producent Giants Software GmbH dodał kilka nowości. Pierwszą z nich które oferuje, są dwie nowe uprawy. Chodzi oczywiście o słonecznik i soję. Kolejną nowością względem poprzedniej części są wprowadzane maszyny, narzędzia i kilkanaście nowych pojazdów. Od teraz, będzie ich ponad 300, z tego około 60 będzie licencjonowanych producentów. Oznacza to dzięki temu jeszcze większy realizm prowadzonej rozgrywki. Wreszcie będziemy mogli siąść za sterami najnowszych maszyn rolniczych i pojazdów do uprawy ziemi.

Oczywiście nie oznacza to, że w grze Farming Simulator 17 będziemy pracować wyłącznie na swoim poletku. Wręcz przeciwnie – będziemy mogli również realizować inne czynności, zlecane nam przez innych rolników. W ten sposób, jeszcze większa ilość gotówki wpadnie do naszej kiesy. Nowością jest też… leasing. Tak, nowy sprzęt będziemy mogli nabywać również na zasadach leasingu.

Dla spedycyjnych maniaków, twórcy gry GIANTS Software przygotowali również jeszcze jedną nowość. Jest nią po raz pierwszy wysyłanie pociągów. Do naszej dyspozycji, za ich pomocą, możemy przewozić towary w miarę w niskiej cenie i to na bardzo duże odległości. Miejmy nadzieję, że z biegiem czasu symulator farmy nie stanie się symulatorem stacji kolejowej… Do rozgrywki, wprowadzono również dwie nowe mapy, z których jedna leży na wybrzeżu Pacyfiku. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda nowy Farming Simulator 17 Download od kuchni, koniecznie pobierz go na swój komputer. Przekonasz się, że warto było zdecydować się na ten krok.

Grafika gry recenzja, informacje

Farming Simulator 17 do pobrania, jest obsługiwany przez ten sam silnik, co w poprzednich wersjach gry. Niemniej, jego spore możliwości, pozwoliły na podkręcenie naszej grafiki, dając tym samym znacznie lepszy efekt szaty graficznej i interfejsu.

Farming Simulator 17 trailer

Tryby gry

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy preferują rozgrywkę w sieci. Farming Simulator 17, to gra, która jest dostępna z poziomu single (rozgrywamy jedynie my) jak i multiplayer. Jeśli więc lubisz zarządzać i uprawiać gospodarstwa czyli swoją farmę samotnie, koniecznie pobierz Farming Simulator 17 Download na swój komputer. Fani rozgrywki w którym dostępny jest tryb kooperacyjny będzie dla nich wymagane łącze internetowe.

Podsumowanie

Symulator Farmy 17, to z pewnością gra dla wszystkich miłośników gatunku. Żeby zagrać w tą grę, trzeba ją po prostu pokochać. Co prawda, w porównaniu do poprzednich wersji gry, zbyt wiele zmian i modyfikacji tu nie widać. Niemniej, to co najlepsze w tym symulatorze gospodarstwa rolnego, nadal w nim pozostało. I miejmy nadzieję, że w nowych częściach to się nie zmieni. Cena na steam: 19,99 USD.

Farming Simulator 17 Pobierz PL

Farming Simulator 17 torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo (Dual Core) E6850 3.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta graficzna: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Farming Simulator 2017 Torrent Pebx
 • Licencja Download Farming Simulator 17 asystent pobierania Chomikuj 3DM
 • Pebx Farming Simulator 17 Pobierz mods za darmo
 • Farming Simulator 17 Free RELOADED
 • FS17 do pobrania platinum edition polska

Oficjalna strona: https://www.farming-simulator.com/.

pobranie farming simulator 17 do pobrania za darmo bez klucza. dostępne pc farming simulator 17 za darmo bez klucza fs 17 download. pobierania symulacji pola fs17 download wydania najlepszych grą. minimalne znajdziesz fs 17 download free bez klucza wszystkimi dlc. gry farming simulator 17 download pełna wersja dodatki. system operacyjny windows 7 grę farming simulator 17 maszyn. instalator gry farming simulator 17 download techniczne nowego gospodarstwem plonów. serii farming simulator 17 dual core. zwierzęta wersja farming simulator miejsca na dysku graczy. geforce gts 450 farming simulator 6 gb ram. serii farming simulator nowe pamięć procesor uprawy dodatki. instalator farming simulator 17 2 gb. grę farming simulator 17 instalator grze wymagania możemy proces amd. zwierząt będziesz zapoznać wcześniej pełni gospodarstwo aplikacji ghz instalatora

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.