The Sims 4 Pobierz za Darmo

Najlepsza gra z symulatorów życia w pełnej wersji na Twój komputer The Sims 4 Pobierz sandbox za darmo. Czwarta edycja serii najbardziej popularnych w świecie wirtualnych symulatorów życia, tworzona poprzez amerykańską grupę Maxis. Twórcy jak w każdej nowej części ulepszyli mechanizmy znane z wcześniejszych edycji oraz dodali wiele nowych elementów.Wydawca recenzowanej gry jest Electronic Arts Inc.. Data premiery gry której kompozytorem jest Ilan Eshkeri odbyła się dnia 2 września 2014.

The Sims 4 dostępna na platformy Microsoft Windows PC, Playstation 4 i Xbox One to następna część z serii popularnych symulatorów życia. Identycznie jak w przypadku wcześniejszych odsłon za jego produkcję odpowiedzialne jest amerykańskie studio Maxis które od 2015 roku władze sprawuje Samantha Ryan. Pierwsza część The Sims ukazała się w 2000 roku. Jej pomysłodawcą był Will Wright, właściciel Maxis i zarazem twórca SimCity oraz innych gier z Sim w tytule.

Czwarta część The Sims, tak jak poprzednie części, unika rewolucyjnych zmian w modelu rozgrywki. W trakcie gry nadal opiekujemy się rodziną simsów dbając o ich wszystkie potrzeby, zarówno duchowe jak i materialne, również zapewniając dach nad głową, projektując dom oraz ogród.

Zaczynając zabawę tworzymy swoich simów, w tej części mamy dużo więcej opcji do wyboru tworząc rodzinę, jest znacznie więcej modyfikacji. W edytorze możemy dokładniej określić wygląd postaci. Wybieramy również charakter każdego z simów, jest to bardzo ważny proces gdyż ma on wpływ na późniejsze zachowanie sima. Dzięki niemu nasze postacie zachowują się naturalnie i w znacznie bardziej zróżnicowany sposób reagują na różne sytuacje. Warto również zainteresować się poprzednią częścią serii The Sims 3.

The Sims 4 dostępne na PS4, XONE, PC tak jak i wcześniej wybieramy jedną z kilku różnych okolic w której będziemy budować nasz dom. Forma budowania została poprawiona i udoskonalona, dzięki temu system jest łatwiejszy. Możemy dzięki opcją społecznościowym dzielić się stworzonym przez nas domem z innymi graczami, jak i również oceniać oraz komentować ich dzieła. Nowością są również misje i osiągnięcia, za które możemy dostać różne meble lub stroje. Już teraz możesz zdobyć za darmo The Sims 4 Pobierz w pełnej wersji po polsku. Wybuduj najlepszy dom w świecie simów i stań się milionerem!

Tryb gry: single player

The Sims 4 Pobierz pełną wersję!

The Sims 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-680 3.6GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 650.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 9 GB HDD.
 • System: Windows Xp (32-bit).
 • Direct X: DX 9.

The Sims 4 Download Trailer

 • Do pobrania The Sims 4 ps4
 • The Sims 4 Pobierz za Darmo
 • The Sims 4 update
 • Download The Sims 4 online
 • Sims 4 domy

79 komentarzy

 1. Bardzo proszę o instrukcję jak to zainstalować (Gdzie kliknąć itp.) ja się na tym wszystkim kompletnie nie znam, a bardzo chcę mieć tę grę!

 2. Świetna gra, bardziej podoba mi się Trójka ale może dlatego że mam wiele dodatków. Tutaj napewno jeszcze ich wyjdzie sporo więc czekam z niecierpliwością aż jakieś dodacie. Wasza strona jest super, Dzięki za Czwartą część gry The Sims. Pozdrawiam Serdecznie 🙂

 3. Dzięki polecam, jak dla mnie bomba choć wydaje mi się ze 3 była nieco lepsza, a moze to dlatego ze mialem duzo dodatków, a więc i tutaj na nie trzeba poczekać, w każdym bądź razie dzięki gra działa bardzo dobrze, pozdro.

 4. Witam. Dzięki wielkie, miałam troche problemy z kluczem, ale pobrałam go. Gra działa bardzo dobrze, to niesamowite że dajecie nam ją za darmo 🙂

 5. To bardzo proste Daria. Podczas instalacji wyskakuje Ci okienko z linkiem do pobrania. Przechodzisz przez ten link do strony i pobierasz za darmo Klucz produktu – wypełniając jedną z ankiet 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *