Dragon Age Inkwizycja Pobierz

Dragon Age: Inkwizycja to długo wyczekiwana trzecia już odsłona gry komputerowej tworzonej przez BioWare sagi cRPG. Co ciekawe, na jej powstanie bardzo duży wpływ mieli entuzjaści serii. Słowa krytyki pod adresem jej drugiej części przyczyniły się do tego, że deweloper zdecydował się na powrót do korzeni. Więcej mamy tu podobieństw do pierwszej części cyklu, choć nadal mamy do czynienia z tymi rozwiązaniami, które w „dwójce” przyjęto z życzliwością. Dostaniesz już teraz pełną wersję Dragon Age Inquisition Pobierzesz za darmo. Data premiery: 18 listopada 2014. Platformy: Microsoft Windows 7 PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360. Wydawcą gry jest znane nam Electronic Arts.

Dragon Age Inquisition Pobierz za darmo

DLC: Dragon Age: Inquisition – Jaws of Hakkon, Dragon Age: Inquisition – The Descent, Dragon Age: Inquisition – Trespasser.

Dragon Age Inquisition Download

Fabuła gry

Po raz kolejny przenosimy się więc do świata Thedes. Wydarzenia znane nam z wcześniejszych części sagi sprawiają, że staje się on miejscem dalekim od ideału systematycznie pogrążając się w chaosie. Od finału Dragon Age: Początek (Dragon Age: Origins) mija już dziesięć lat, a królestwu Ferelden brakuje wiele do tego, aby można było mówić, że odzyskało pełnię sił po inwazji Mrocznych Pomiotów. Sytuacja nie przedstawia się najlepiej także w imperium Orlais, te bowiem jest uwikłane w wojnę domową. Z konfliktami mamy zresztą do czynienia niemal w każdej części kontynentu, Templariusze ścierają się bowiem z magami. Co gorsza, zamieszanie wpływa na to, że rozdarta zostaje granica dzieląca świat śmiertelnych i Pustki, równoległy wymiar zaczynają więc opuszczać demony. Inkwizycja może pochwalić się względną niezależnością polityczną i determinacją, która może pomóc jej w opanowaniu chaosu.

Rola gracza jest tu niebagatelna, to właśnie on wciela się w przywódcę organizacji. Jego najważniejsze zadanie polega na zdemaskowaniu osoby, która ponosi odpowiedzialność za to, że do świata żywych dostały się potwory, konieczne jest jednak również zgromadzenie potęgi na tyle silnej, aby można było przeciwstawić się inwazji. Co ciekawe, to gracz decyduje o klasie swojego bohatera, ma też wpływ na jego płeć, imię, wygląd oraz rasę. Wszystkie kwestie bohatera doczekały się przy tym udźwiękowienia. Pobierz Dragon Age Inquisition i poznaj niesamowitą przygodę.

Nasze zadania nie będą łatwe

Zadania, jakie piętrzą się przed głównym bohaterem w Dragon Age Inquisition nie należą do łatwych, zaskoczeniem nie powinno być więc to, że wcale nie jest on skazany na samodzielne działanie. Gracz może wybrać mu trzech kompanów mając do dyspozycji dziewięć postaci. Najczęściej są to nowe twarze, choć nie brakuje i takich, które znane są nam już z poprzednich odsłon sagi. Towarzysze wspierają gracza podczas walki, nie są jednak również obojętni dla fabuły. Rozmowy z nimi prowadzą do poznania nie tylko ich historii, ale również motywów i celów.

Gracz ma też wpływ na to, jak jest odbierany przez swój mały oddział, jego wydarzenia pozostawiają bowiem trwały ślad w ich działania. Oczywiście, w serii nie brakuje tez romansów, a nawet scen seksu, co z pewnością wielu graczy uzna za dodatkowy jej atut. Grafika i soundtrack w grze to zasługa silnika Frostbite 3 tego samego co w Battlefield 5.

Dragon Age Inquisition Pobierz “Zobacz Trailer/Zwiastun”

Inną cechą charakterystyczną serii jest konieczność rozstrzygania kwestii natury moralnej. Tu nie ma czytelnego podziału na to, co jest dobre, a co złe, nietrudno się przy tym domyślić, że niektóre decyzje mają wpływ na fabułę, choć nie zawsze można dostrzec, jakie będą ich konsekwencje. Na szczęście, zawsze można zaimportować zapisane stany gry, gdy wiec skutki pewnych decyzji będą naprawdę trudne do uniesienia, zawsze można powrócić do rozgrywki i postąpić nieco inaczej. Tu warto wspomnieć także o Dragon Age Keep – usłudze, która została stworzona na potrzeby nowej odsłony i sprawia, że w łatwy sposób można wygenerować zapis rozgrywki czekający na zaimportowanie. Niesamowita gra fantasy Dragon Age Inquisition Download już za darmo.

Podejmowanie decyzji i misje poboczne

Podążanie za głównym wątkiem nigdy nie koncentruje gracza aż tak bardzo, aby nie znalazł on czasu na wykonywanie misji pobocznych wymagających często ustosunkowania się do licznych konfliktów, od których nie jest wolne Thedas. Inkwizytor podejmuje decyzje reprezentując nie tylko siebie, ale także organizację postrzeganą jako całość, ma więc wpływ na jej reputację i sposób postrzegania przez zwaśnione ugrupowania. Gdy więc gra posuwa się do przodu, zmienia się nie tylko sama postać, ale i znaczenie Inkwizycji.

Wysokie stanowisko bohatera to także szereg dodatkowych korzyści, można bowiem dysponować armią, która pomoże w realizacji niektórych zadań. Bardzo istotnym elementem rozgrywki są zresztą zakładane przez nas przyczółki, można bowiem liczyć na to, że zagwarantują one nam wpływ na to, co dzieje się w danym regonie. Każdy gracz może zresztą zmieniać wygląd siedzib Inkwizycji i rozbudowywać je. Zawsze można też rozwijać jej działalność, na przykład poprzez prowadzenie badań naukowych.

Dragon Age Inkwizycja Download PC

Zawiera wszystkie dodatki DLC: Dragon Age: Inkwizycja – Szczęki Hakkona, Dragon Age: Inkwizycja – Zstąpienie, Dragon Age: Inkwizycja – Intruz.

Dragon Age Inkwizycja Pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel Core i5-3330 3.0GHz / Intel Quad Core 2.0 GHz / AMD Quad Core 2.5 GHz
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM / 4 GB RAM
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 660 / GeForce 8800 GT 512 MB VRAM
 • Wolna przestrzeń na dysku: 26 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit), Windows 8, Windows 10.
 • Direct X: DX 11. Electronic Arts Inc.
 • Dragon Age Inkwizycja Pobierz za darmo
 • Dragon Age Inkwizycja Download Free
 • Pobierz Dragon Age Inquisition Chomikuj
 • Free Download Dragon Age Inquisition Torrent
 • Dragon Age: Origins PC Download
 • Pebx Dragon Age Inquisition  Free Download
 • Exsite Dragon Age Inquisition 3DM Crack

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *