GTA San Andreas Pobierz

GTA San Andreas (TPP) jest to tytuł którego nie trzeba przedstawiać. To kultowa gra akcji jednej z najbardziej popularnych gier produkcji Rockstar. W kolejnej części gracz rozpoczyna swoją przygodę jako drobny przestępca. Finalnie nasz bohater swoimi kryminalnymi zasługami uruchamia własną sieć kontaktów i staje się bossem mafii. GTA San Andreas u nas do pobrania za darmo. Instalator który otrzymasz pobierze oraz zainstaluje grę na Twój komputer. Data premiery gry odbyła się dnia 26 października 2004. Producentem recenzowanej gry jest twórca Rockstar North natomiast wydawcą zostało studio Rockstar Games. Grand theft Auto San Andreas otrzymało wiele wyróżnień najciekawszym było zdobycie Nagroda VGX: Najlepsza rola męska oraz gra roku w 2004 roku. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, Android, Xbox, Xbox 360, Playstation 4, iOS, PlayStation 2, Windows Phone, iOS.

Jak pobrać i zainstalować grę GTA San Andreas?

W miarę możliwości to bardzo łatwe! Wystarczy że klikniesz poniżej przycisk “Pobierz” lub “Download” pod filmikiem Grand Theft Auto: San Andreas. Otworzy Ci się strona z instalatorem gier online na komputery który jest odpowiedzialny za pobieranie plików. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami instalatora i gotowe. Możesz teraz grać w GTA SA za darmo! Należy pamiętać, że jest to kopia udostępniona po Polsku bez limitu pobierania, dlatego grę możesz pobrać z maksymalną prędkością. Pliki są wolne od wirusów, ponieważ przed wrzuceniem na serwery wszystko jest skanowane programem antywirusowym. Masz pewność i najwyższą jakość świadczonych usług.


Pobierz za Darmo!
W tej części przychodzi nam wcielić się w Carla Johnsona, który kilka lat wcześniej uciekł z rodzinnego miasta. Po pięciu latach bohater wraca w grze do Los Santos, gdzie zastaje przestępczy świat morderstw, korupcji i narkotyków. Dzielnica w której się wychowywał wygląda gorzej, niż pięć lat temu, skłócona rodzina opłakuje matkę Carla, która została zamordowana. Do tego jeszcze skorumpowani policjanci wrabiają Carla w zabójstwo. Wszystkie misje wykonywane są poprzez tytułowego bohatera CJ’a. Akcja gry Grand Theft Auto: San Andreas toczy się w latach 90-tych. Kontynuacją tej gangsterskiej serii gry sandbox studia rockstar games jest następna część GTA 4. Możemy wybierać spośród całej serii Grand theft Auto która jest świetną grą.

Obrazki z gry GTA SA

W GTA San Andreas (TPS) na PS4, X360, PC gra toczy się w stanie San Andreas, wraz z miastami: Fierro (San Francisco), Las Venturra (Las Vegas) oraz Los Santos (Los Angeles), między którymi gracz może się przemieszczać. Miasta San Andreas nie są tylko zlepkiem slumsów i oprócz brudnych dzielnic, metropolie posiadają bogate rejony, które zamieszkują gwiazdy filmowe, politycy i milionerzy. Jest więc kogo okradać, Carl Johnson wie o tym, na dodatkowo nie musi działać w pojedynkę, ponieważ może rekrutować ludzi do swojego gangu. W ten sposób gra Grand Theft Auto: San Andreas staje się jeszcze bardziej ciekawsza. Wprowadzona została możliwość wspólnej jazdy samochodem oraz piesze wycieczki naszej bandy.

Nastrój przygodowej gry akcji jest w klimatach 90-tych, zaś niesamowita grafika 3D i muzyka, są niczym wobec nowości które zostały wprowadzone do GTA: San Andreas w stosunku do poprzedniej części gry Vice City. Należy pamiętać, że do gry zostały udostępnione mody i dodatki dzięki którym posiłkujesz się podczas wykonywania przykładowo podczas pobocznych misji.

Całość potencjału to zasługa nieobliczalnego silnika RenderWare (RW) stworzonego na potrzeby produkcji komputerowych i na konsole od Rockstar Games. Dostępne GTA San Andreas Download za darmo u nas i ciesz się pełną wersją gry! Mimo upływu lat ocena oraz liczba użytkowników i graczy jest bardzo wysoka. Cena na steam (aktualna wersja 3.0): 5,24 USD. Język dostępny w grze: polski, angielski, francuski, hiszpański, włoski, japoński , niemiecki, rosyjski.

GTA San Andreas Pobierz pełna wersja

GTA San Andreas Pobierz

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium 4 1.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 384 MB RAM.
 • Karta graficzna: 128 MB NVIDIA® GeForce® 3.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 4.7 GB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: licencja DX 9.

GTA San Andreas Download “Trailer”

 • Grand Theft Auto San Andreas mapa pobrań
 • Kliknij GTA San Andreas Download
 • Grand Theft Auto San Andreas Download
 • Gta San Andreas HD Download
 • San Andreas Download

Oficjalna strona: http://www.rockstargames.com/sanandreas/.

gta san andreas za darmo bez klucza, gta sa download bez klucza

65 komentarzy

 1. Dzienkuje za szybkie pobieranie może gra instaluje się 11 minut ale Gta Sa Andreas jest najlepsza produkcja z seri Grand Theft Auto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *