GTA San Andreas Pobierz

GTA San Andreas to kolejna część jednej z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych gier wszechczasów, każdy gracz wciela się w drobnego przestępcę, a następnie stwarza własny, kryminalny życiorys aby samemu stanąć na czele mafii. GTA San Andreas Pobierzesz u nas za darmo. Instalator który otrzymasz pobierze oraz zainstaluje grę na Twój komputer.

Pobierz za Darmo!

W tej części przychodzi nam wcielić się w Carla Johnsona, który kilka lat wcześniej uciekł z rodzinnego miasta. Po pięciu latach bohater wraca do Los Santos, gdzie zastaje przestępczy świat morderstw, korupcji i narkotyków. Dzielnica w której się wychowywał wygląda gorzej, niż pięć lat temu, skłócona rodzina opłakuje matkę Carla, która została zamordowana. Do tego jeszcze skorumpowani policjanci wrabiają Carla w zabójstwo. Akcja gry toczy się w latach 90-tych.

W GTA San Andreas gra toczy się w stanie San Andreas, wraz z miastami: Fierro (San Francisco), Las Venturra (Las Vegas) oraz Los Santos (Los Angeles), między którymi gracz może się przemieszczać. Miasta San Andreas nie są tylko zlepkiem slumsów i oprócz brudnych dzielnic, metropolie posiadają bogate rejony, które zamieszkują gwiazdy filmowe, politycy i milionerzy. Jest więc kogo okradać, Carl wie o tym, na dodatkowo nie musi działać w pojedynkę, ponieważ może rekrutować ludzi do swojego gangu. Wprowadzona została możliwość wspólnej jazdy samochodem oraz piesze wycieczki naszej bandy. Nastrój gry jest w klimatach 90-tych, zaś niesamowita grafika i muzyka, są niczym wobec nowości które zostały wprowadzone do GTA: San Andreas w stosunku do poprzedniej części gry. GTA San Andreas Pobierz za darmo u nas i ciesz się pełną wersją gry!

GTA San Andreas Pobierz

GTA San Andreas Pobierz

Pobierz za Darmo!

GTA San Andreas Pobierz “Trailer”

  • Grand Theft Auto San Andreas Download
  • Grand Theft Auto San Andreas Pobierz
  • Gta San Andreas Download
  • Gta San Andreas Pobierz
  • San Andreas Download
  • San Andreas Pobierz

65 komentarzy

  1. Dzienkuje za szybkie pobieranie może gra instaluje się 11 minut ale Gta Sa Andreas jest najlepsza produkcja z seri Grand Theft Auto 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *