The Sims 3 Pobierz za Darmo

The Sims 3 Pobierz

The Sims 3 to już trzecia edycja cieszącego się wielką popularnością symulacji życia. Gra została wyprodukowana przez grupę Maxis. Tak samo jak w wcześniejszych częściach, gracz kieruje życiem wirtualnych postaci – od chwili narodzin aż do śmierci. Nowością będą m.in. niesamowite zestawy cech bohaterów, oraz system życiowych marzeń. Grę The Sims 3 Pobierz u nas za darmo. Jest to program instalacyjny, który pobiera grę na nasz dysk twardy oraz instaluje w skazanym miejscu.

The Sims 3 to następna część bestsellerowej serii której początki datuje się na 2000 rok. Gra jest symulacją ludzkiego życia, począwszy od narodzin aż po śmierć z zachowaniem towarzyszących temu procesowi wydarzeń (pierwszy pocałunek, małżeństwo, przejście na emeryturę itd.).


Developerzy wprowadzili wiele usprawnień względem do tego, co oferowano w The Sims 2 oraz jego dodatkach. W „trzeciej części” podczas tworzenia nowej postaci gracz wybiera 5 cech osobowości z niemalże stu różnych. Trzeba to dobrze przemyśleć gdyż wskazane elementy mają znaczny wpływ na rozgrywkę. Zmniejszono liczbę pasków potrzeb z ośmiu do sześciu.

Wraz z The Sims 3 do rozgrywki zostanie wprowadzony system marzeń, podobny do pragnień z „dwójki”. Kupując dziecku teleskop możemy sprawić, że zacznie ono śnić o karierze astronoma. Poznając atrakcyjną osobę Sim może postanowić, że zaprzyjaźni się z nią. Warto przypomnieć, że za niezrealizowane postanowienia i marzenia nie ma żadnych kar – zwyczajnie zostają one zapomniane i zastąpione przez inne. The Sims 3 Pobierz i przekonaj się sam.

The Sims 3 Pobierz za Darmo

The Sims 3 Download

Pobierz za Darmo!

The Sims 3 Pobierz “Trailer”

  • The Sims 3 Download Free
  • Free Download The Sims 3 Torrent
  • The Sims 3 Free Download
  • The Sims 3 Pobierz za darmo
  • Pobierz The Sims 3 Chomikuj
  • Pobierz Sims 3 Exsite
  • Download Sims 3 na PC pełna wersja

The Sims 3 Pobierz

4 komentarze to “The Sims 3 Pobierz za Darmo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *