The Sims 3 Pobierz za Darmo

The Sims 3 to już trzecia edycja cieszącego się wielką popularnością symulacji życia. Gra została wyprodukowana przez grupę Maxis. Tak samo jak w wcześniejszych częściach, gracz kieruje życiem wirtualnych postaci – od chwili narodzin aż do śmierci. Nowością będą m.in. niesamowite zestawy cech bohaterów, oraz system życiowych marzeń. Grę The Sims 3 Pobierz u nas za darmo. Jest to program instalacyjny, który pobiera grę na nasz dysk twardy oraz instaluje w skazanym miejscu. Data premiery gry sandbox została zaplanowana na 2 czerwca 2009. Ekonomiczny symulator życia udostępniono na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Android, Xbox 360, Nintendo DS, Wii, iOS oraz Windows Phone. Wydawcą opisywanej gry jednoosobowej jest Electronic Arts.

The Sims 3 to następna część bestsellerowej serii której początki datuje się na 2000 rok. Gra jest komputerową symulacją ludzkiego życia, począwszy od narodzin aż po śmierć z zachowaniem towarzyszących temu procesowi wydarzeń (pierwszy pocałunek, małżeństwo, przejście na emeryturę itd.). Gra jest dziełem twórców Ray Mazza, Matt Goss, Juan Custer i Eric Holmberg-Weidler. Recenzowana gra otrzymała Teen Choice: Najlepsza gra video w 2010 roku.

Developerzy wprowadzili wiele usprawnień względem do tego, co oferowano w The Sims 2 oraz jego dodatkach. W „trzeciej części” podczas tworzenia nowej postaci gracz wybiera 5 cech osobowości z niemalże stu różnych. Trzeba to dobrze przemyśleć gdyż wskazane elementy mają znaczny wpływ na rozgrywkę. Zmniejszono liczbę pasków potrzeb z ośmiu do sześciu.

Wraz z The Sims 3 do rozgrywki zostanie wprowadzony system marzeń, podobny do pragnień z „dwójki”. Kupując dziecku teleskop możemy sprawić, że zacznie ono śnić o karierze astronoma. Poznając atrakcyjną osobę Sim może postanowić, że zaprzyjaźni się z nią. Warto przypomnieć, że za niezrealizowane postanowienia i marzenia nie ma żadnych kar – zwyczajnie zostają one zapomniane i zastąpione przez inne. The Sims 3 Pobierz i przekonaj się sam.

The Sims 3 Pobierz za Darmo

Gra zawiera wszystkie dodatki DLC

The Sims 3 Download

Pobierz za Darmo!

The Sims 3 Pobierz PS3, X360, PC “Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium 4 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 1.5 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 6800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD.
 • System: Windows XP (SP2)/Vista (SP1).
 • Direct X: DX 9.
 • The Sims 3 Download Free
 • Free Download The Sims 3 Torrent
 • The Sims 3 dodatki
 • The Sims 3 Pobierz za darmo
 • Pobierz The Sims 3 Chomikuj
 • Pobierz Sims 3 Exsite

The Sims 3 Pobierz

the sims 3 download bez klucza za darmo the sims do pobrania

Podobne Darmowe Gry

Among The Sleep Pełna Wersja PL

Among The Sleep Download

Pobierz i zainstaluj pełną wersję gry Among The Sleep Download na PC i pokieruj dwulatka unikając potworów do odnalezienia drogi do domu i znalezienia matki. Gra komputerowa Among The Sleep to projekt wyjątkowo interesujący, mamy bowiem do czynienia z interaktywnym […]

Symulator Farmy 2015 do pobrania

Symulator Farmy 2015 Download

Professional Farmer 2015 Download – pobierzesz za darmo pełną wersję na naszej stronie. Jest to kontynuacja serii symulatorów farmy. Jak w poprzedniej części przejmiemy kontrolę nad rolnikiem, który prowadzi gospodarstwo. Wykonujemy różne prace w gospodarstwie przejmując kontrolę nad różnymi pojazdami […]

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *