The Sims 3 Pobierz za Darmo

The Sims 3 to już trzecia edycja cieszącego się wielką popularnością symulacji życia. Gra została wyprodukowana przez grupę Maxis. Tak samo jak w wcześniejszych częściach, gracz kieruje życiem wirtualnych postaci – od chwili narodzin aż do śmierci. Nowością będą m.in. niesamowite zestawy cech bohaterów, oraz system życiowych marzeń. Grę The Sims 3 Pobierz u nas za darmo. Jest to program instalacyjny, który pobiera grę na nasz dysk twardy oraz instaluje w skazanym miejscu. Data premiery gry sandbox została zaplanowana na 2 czerwca 2009. Ekonomiczny symulator życia udostępniono na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Android, Xbox 360, Nintendo DS, Wii, iOS oraz Windows Phone. Wydawcą opisywanej gry jednoosobowej jest Electronic Arts.

The Sims 3 to następna część bestsellerowej serii której początki datuje się na 2000 rok. Gra jest komputerową symulacją ludzkiego życia, począwszy od narodzin aż po śmierć z zachowaniem towarzyszących temu procesowi wydarzeń (pierwszy pocałunek, małżeństwo, przejście na emeryturę itd.). Gra jest dziełem twórców Ray Mazza, Matt Goss, Juan Custer i Eric Holmberg-Weidler. Recenzowana gra otrzymała Teen Choice: Najlepsza gra video w 2010 roku.

Developerzy wprowadzili wiele usprawnień względem do tego, co oferowano w The Sims 2 oraz jego dodatkach. W „trzeciej części” podczas tworzenia nowej postaci gracz wybiera 5 cech osobowości z niemalże stu różnych. Trzeba to dobrze przemyśleć gdyż wskazane elementy mają znaczny wpływ na rozgrywkę. Zmniejszono liczbę pasków potrzeb z ośmiu do sześciu.

Wraz z The Sims 3 do rozgrywki zostanie wprowadzony system marzeń, podobny do pragnień z „dwójki”. Kupując dziecku teleskop możemy sprawić, że zacznie ono śnić o karierze astronoma. Poznając atrakcyjną osobę Sim może postanowić, że zaprzyjaźni się z nią. Warto przypomnieć, że za niezrealizowane postanowienia i marzenia nie ma żadnych kar – zwyczajnie zostają one zapomniane i zastąpione przez inne. The Sims 3 Pobierz i przekonaj się sam.

The Sims 3 Pobierz za Darmo

Gra zawiera wszystkie dodatki DLC

The Sims 3 Download

Pobierz za Darmo!

The Sims 3 Pobierz PS3, X360, PC “Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium 4 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 1.5 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 6800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD.
 • System: Windows XP (SP2)/Vista (SP1).
 • Direct X: DX 9.
 • The Sims 3 Download Free
 • Free Download The Sims 3 Torrent
 • The Sims 3 dodatki
 • The Sims 3 Pobierz za darmo
 • Pobierz The Sims 3 Chomikuj
 • Pobierz Sims 3 Exsite

The Sims 3 Pobierz

Podobne Darmowe Gry

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest PC

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Pobierz

Pełna wersja Druidstone: The Secret of the Menhir Forest to gra, która została wydana przede wszystkim na komputery. Za produkcję odpowiada Ctrl Alt Ninja – bardzo dobre studio, które również wydało tą pozycję. Ta fantastyczna gra RPG, skupia się na […]

Firefighting Simulator pobierz

Firefighting Simulator Download

Jeśli marzysz lub marzyłeś o zostaniu strażakiem zagraj w ten świetny symulator! Firefighting Simulator PC to gra symulacyjna o tematyce strażackiej. Produkcja jest dziełem zespołu Astragon Enertainment, mającego na swoim koncie również chociażby symulator kierowcy ciężarowego Truck Simulation ’16. Jeżeli […]

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *