The Sims 3 Pobierz za Darmo

The Sims 3 to już trzecia edycja cieszącego się wielką popularnością symulacji życia. Gra została wyprodukowana przez grupę Maxis. Tak samo jak w wcześniejszych częściach, gracz kieruje życiem wirtualnych postaci – od chwili narodzin aż do śmierci. Nowością będą m.in. niesamowite zestawy cech bohaterów, oraz system życiowych marzeń. Grę The Sims 3 Pobierz u nas za darmo. Jest to program instalacyjny, który pobiera grę na nasz dysk twardy oraz instaluje w skazanym miejscu. Data premiery gry sandbox została zaplanowana na 2 czerwca 2009. Ekonomiczny symulator życia udostępniono na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Android, Xbox 360, Nintendo DS, Wii, iOS oraz Windows Phone. Wydawcą opisywanej gry jednoosobowej jest Electronic Arts.

The Sims 3 to następna część bestsellerowej serii której początki datuje się na 2000 rok. Gra jest komputerową symulacją ludzkiego życia, począwszy od narodzin aż po śmierć z zachowaniem towarzyszących temu procesowi wydarzeń (pierwszy pocałunek, małżeństwo, przejście na emeryturę itd.). Gra jest dziełem twórców Ray Mazza, Matt Goss, Juan Custer i Eric Holmberg-Weidler. Recenzowana gra otrzymała Teen Choice: Najlepsza gra video w 2010 roku.

Developerzy wprowadzili wiele usprawnień względem do tego, co oferowano w The Sims 2 oraz jego dodatkach. W „trzeciej części” podczas tworzenia nowej postaci gracz wybiera 5 cech osobowości z niemalże stu różnych. Trzeba to dobrze przemyśleć gdyż wskazane elementy mają znaczny wpływ na rozgrywkę. Zmniejszono liczbę pasków potrzeb z ośmiu do sześciu.

Wraz z The Sims 3 do rozgrywki zostanie wprowadzony system marzeń, podobny do pragnień z „dwójki”. Kupując dziecku teleskop możemy sprawić, że zacznie ono śnić o karierze astronoma. Poznając atrakcyjną osobę Sim może postanowić, że zaprzyjaźni się z nią. Warto przypomnieć, że za niezrealizowane postanowienia i marzenia nie ma żadnych kar – zwyczajnie zostają one zapomniane i zastąpione przez inne. The Sims 3 Pobierz i przekonaj się sam.

The Sims 3 Pobierz za Darmo

Gra zawiera wszystkie dodatki DLC

The Sims 3 Download

Pobierz za Darmo!

The Sims 3 Pobierz PS3, X360, PC „Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium 4 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 1.5 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 6800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD.
 • System: Windows XP (SP2)/Vista (SP1).
 • Direct X: DX 9.
 • The Sims 3 Download Free
 • Free Download The Sims 3 Torrent
 • The Sims 3 dodatki
 • The Sims 3 Pobierz za darmo
 • Pobierz The Sims 3 Chomikuj
 • Pobierz Sims 3 Exsite

The Sims 3 Pobierz

the sims 3 download bez klucza za darmo the sims do pobrania

Podobne Darmowe Gry

Planet Zoo pobierz gre

Planet Zoo gra już dostępna do pobrania!

Ściągnij Planet Zoo to gra strategiczna z elementami ekonomii. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy kochają zwierzęta. To produkcja dedykowana nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym. Dzięki niej możemy wcielić się w rolę zarządcy ogrodu zoologicznego, co jest […]

Just Cause 2 gra akcji

Just Cause 2 Download

Just Cause 2 to gra komputerowa, która zwraca na siebie uwagę między innymi dlatego, że stanowi drugą odsłonę serii. Nie każdy jest jednak w stanie szybko przywołać w pamięci pierwsze spotkanie z tą grą akcji. Trudno się temu dziwić, skoro […]

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.