The Isle Download

The Isle jest grą sandboksową, w której główny nacisk położony został na elementy survivalowe. Produkcja jest dziełem amerykańskich deweloperów z zespołu The Isle Development Team, będąc jednocześnie debiutancką grą tego studia. Jeżeli lubisz sandboksy, pobierz The Isle Download i spróbuj swoich sił w zmaganiach survivalowych. Producent i wydawca: Afterthought LLC. Platformy: Microsoft Windows PC.

The Isle Pobierz grę na PC za darmo

The Isle download

Pobierz za Darmo!

Mechanika

The Isle to produkcja, której bohaterami są prehistoryczne dinozaury. Gracze nie kontrolują w ramach rozgrywki żadnych postaci ludzkich, a właśnie wymarłe gady. Pod wieloma względami tytuł przypomina ARK: Survival Evolved oraz inne produkcje pozwalające graczom na sterowanie zwierzętami. Twórcy gry pracowali wcześniej nad kilkoma projektami opowiadającymi o dinozaurach, dzięki czemu przystępując do pracy nad The Isle mieli już pewne doświadczenie. Po rozpoczęciu zabawy gracze trafiają na dość rozległą, mierzącą ponad szesnaście kilometrów kwadratowych wyspę. Ląd zamieszkiwany jest przez najróżniejsze gatunki wymarłych stworzeń, pośród których znaleźć można tyranozaura rexa, austroraptora, gallimimusa, carnotaurusa, allosaurusa, acrocanthosaurusa czy utahraptora. Jeżeli interesujesz się tematyką dinozaurów, pobierz grę The Isle PC Download i wciel się w jednego z jurajskich gadów.

Rozgrywka

Po przejęciu kontroli nad wybranym jaszczurem, gracz musi zapewnić swojemu podopiecznemu szereg rzeczy niezbędnych przeżycia na tytułowej wyspie. Dotyczy to zwłaszcza dostępu do wody oraz pożywienia. Odwiedź wyspę dinozaurów, ściągniej The Isle free Download i zbadaj każdy zakątek w celu znalezienia żywności dla swojego zwierzęcia. Wybrany drapieżnik musi przemierzać okoliczne bagna oraz lasy, polując na mniejsze gatunki oraz unikając większych osobników. Zanim dinozaur rozwinie się i urośnie, gracz musi kierować stosunkowo niepozornym i dość słabym fizycznie zwierzęciem. Z czasem jednak stworzenie zaczyna wdrapywać się na coraz wyższe szczeble łańcucha pokarmowego, zamieniając się tym samym w jedno z większych niebezpieczeństw na całej wyspie. Zadbaj o rozwój swojego gada aby stać się najpotężniejszym ze wszystkich dinozaurów na wyspie. Inną grą o dinozaurach jest ARK Park do pobrania.

Kwestie techniczne

Jeden serwer w The Isle jest w stanie pomieścić maksymalnie setkę uczestników. Podczas zabawy można jednak natrafić na inne zwierzęta, którymi kieruje sztuczna inteligencja. Gracz ma możliwość dołączania do istniejących stad swojego gatunku oraz zakładania własnych gniazd. Pozwala to na wychowanie potomstwa, którym następnie trzeba się opiekować. Gracze mogą również wcielać się w wyklute zwierzęta. Poznaj prawdziwe życie dinozaurów, pobierz za darmo The Isle Download i poznaj nieznane wcześniej gatunki prehistorycznych gadów. Produkcja wyróżnia się starannie wykonaną, trójwymiarową oprawą graficzną. Na uwagę zasługuje wygląd zarówno otoczenia wyspy, jak i modeli samych dinozaurów. Miłośnicy wymarłych gadów nie powinni mieć problemów z rozpoznaniem najbardziej charakterystycznych osobników, które odwzorowane zostały zgodnie z rzeczywistymi rozmiarami.

The Isle Download – Pełna Wersja PC

The Isle pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Quad Core 2.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / 3 GB Radeon R9 280X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • CODEX The Isle Free Download
  • SKIDROW The Isle Pobierz za darmo
  • Free Download The Isle Cracked Chomikuj
  • Pobierz The Isle Torrent Pebx

the isle game download. the isle poradnik

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.