Farming Simulator 22 Pobierz za darmo

Farming Simulator 22 Pobierz – najnowsza odsłona symulacji rolniczej. Zarządzaj gospodarstwem, używaj sprzętu, doświadcz sezonowych zmian. Pobierz i odkryj fascynujący świat rolnictwa!

Farming Simulator 22Symulator Farmy jest grą, która od 2008 roku podbija rynek symulatorów. Jest to największa gra o rolnictwie! Wyprodukowany i wydana przez Giant Software GmbH symulator dostępny będzie na komputerach z systemem Windows oraz iOS, PlayStation 4 oraz 5, Xbox Series X|S oraz Xbox One i na Google Stadia. Oparty na silniku giants engine 9 symulator, zapewni niesamowitą głębię oraz największą radość przeżywania realistycznej symulacji farmy.

Producent: GIANTS Software
Wydawca: GIANTS Software
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data premiery: 22 listopada 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-6
Język: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Czeski, Duński, Holenderski, Fiński, Węgierski, Japoński, Koreański, Portugalski, Portugalski brazylijski, Rumuński, Rosyjski, Chiński uproszczony, Szwedzki, Chiński tradycyjny, Turecki, Norweski, Hiszpański latynoamerykański
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 26322

Farming Simulator 22 Download za darmo

Year 1 Bundle- wszystkie dodatki DLC

Farming Simulator 22 pobierz na pc

Siła tkwi w… prostocie?

O popularności i sukcesie serii, decyduje wierność symulatora w stosunku do faktycznych zjawisk i czynności wykonywanych przez gracza. To właśnie dzięki realizmowi i prostocie jego przedstawienia, gra Farming Simulator nadal cieszy się dobrą opinią wśród grających w nią ludzi.

Bestseller!

Farming Simulator 22 to już dziewiąta odsłona cyklu symulatorów rolniczych. Mimo powtarzalności mechaniki i w gruncie rzeczy podobnym świecie gry, seria nadal zyskuje kolejne rzesze fanów. Gwarantuje to bowiem stałe ulepszanie oprawy graficznej, dodawanie nowych lokacji i kładzenie nacisku na coraz to nowe detale. Farming Simulator 22 zapewni niesamowitą przez to rozrywkę.

Mechanika gry

Sprawa jest dość prosta. Wcielam się w postać rolnika i wykonuje wszystkie jego obowiązki. Na moich barkach spoczywa rzetelne prowadzenie gospodarstwa. Do zadań podczas zabawy w symulator należą więc uprawa ziemi, hodowla zwierząt domowych i leśnictwo. Farming Simulator oferuje największą swobodę gracza w historii.

Ekonomia w grze Farming Simulator 22

Gra zapewnia również symulację rozwoju farmy. Dzięki przykładnemu spełnianiu powierzonych mi obowiązków, dostaję za to stosowne wynagrodzenie. Zarobione choćby ze sprzedaży plonów, pieniądze, można zainwestować w ulepszenie farmy. Mogę zwiększyć swój dochód uruchamiając łańcuchy produkcyjne chleba, oleju, soku. Przedkłada się to potem na znaczny wzrost wydajności pracy na farmie.

Tryby gry

Farming Simulator 22 oferuje grę w trybie jednoosobowym, jak i możliwość zabawy z innymi graczami. Taką rozgrywkę gwarantuje przyjazny dla wszystkich, relaksujący tryb wieloosobowy.

Wierność prototypowi

Wygląd gry Farming Simulator 22 oparty jest na silniku poprzednich odsłon. Fani serii Symulatora Farmy ucieszą się także, z typowej dla cyklu, swobody grania. Gwarantuje to przyjazną i relaksującą rozgrywkę. Niezależnie od wieku każdy z łatwością zagłębi się w rolnictwo. Mechanika gry również jest wierna poprzednikom dziewiątej odsłony. W grze dostępny jest zaktualizowany alpejski region Erlengrat, znany z wcześniejszej historii gry.

Nowości gry

Tak jak w poprzednich częściach serii i w tej czeka na mnie masa świeżych i zupełnie nowych mechanik i lokacji. Autorzy Farming Simulator 22 nie zapomnieli również o usprawnieniu niektórych elementów rozgrywki, przez co gra staje się bardziej grywalna. W tej części ukaże się region erlengrat oraz trzy dodatkowe nowe mapy inspirowane USA, Europą, zaktualizowany alpejski region, a wprowadzenie pór roku zapewni wiele ciekawych wyzwań, związanych z przygotowaniem na kolejne sezony. Dzięki temu gra oferuje bogatsze światy i znaczny wzrost satysfakcji z grania. Dodatkowo w grze znajdę 400 maszyn rolniczych, nowe kategorie oraz trzy dodatkowe rodzaje upraw, co przełoży się na różnorodność wyzwań i zapewni lepszą atmosferę grania. Gracze mają przez to większy wpływ na personalizację farm i postaci.

Technologia GIANTS Engine 9

Działanie Farming Simulator 22 oparte jest na ulepszonej technologii GIANTS software, co zapewnia wydajniejsze funkcjonowanie sztucznej inteligencji w świecie gry. Również ścieżka dźwiękowa i oprawa graficzna została dopracowana.

Farming Simulator 22 Pobierz Pełna Wersja PC

Farming Simulator 22 download pc

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-3330 3.0 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 265
  • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-5675C 3.1 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 570
  • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

instalacji gry Farming Simulator 22 pobraniu gry i instalacja gry możliwość gry online Farming Simulator 22 z naszej strony najlepsze gry pełna wersja gry szybkość pobierania perspektywy pierwszej osoby hodowlą zwierząt fanów serii wymagania minimalne poprzednie edycje pełnej wersji zmienne pory poprzednich wersjach wprowadzenie zmiennych pór oprawę graficzną pamięć ram uprawą ziemi możesz grać możemy spodziewać tryb swobodny zarówno uprawą ziemi pory roku języku polskim nowa odsłona została zaktualizowana farming simulator 22 pełna wersja w dniu premiery giants software gmbh farming simulator 19 windows 7 Farming Simulator 22

FS 22 | Farming Simulator 21 Year 1 Bundle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *