Farming Simulator 17 Platinum Edition Download

Recenzowana gra pod tytułem Farming Simulator 17: Platinum Edition to usprawniona wersja gry Farming Simulator 17, wydanej w 2016 roku. Oprócz podstawowej zawartości, produkcja zawiera również wiele nowości. Gra jest dziełem studia GIANTS Software. Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy amerykański farmer, pobierz Farming Simulator 17: Platinum Edition Download i przeżyj fascynującą przygodę na drugim końcu świata. Wydawcą jest Focus Home Interactive. Data premiery 14.11.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Nowości

Największą nowością w grze Farming Simulator 17: Platinum Edition jest przede wszystkim nieznana wcześniej lokacja, która została umiejscowiona w Ameryce Południowej. Dzięki niej gracze zyskują dostęp do zupełnie nowych krajobrazów, a także unikalnych gatunków roślin i zwierząt. Farming Simulator 17 pozwala na posiadanie niedostępnych wcześniej rodzajów bydła czy też uprawianie rozległych pól trzciny cukrowej.

Farming Simulator 17 Platinum Edition pełna wersja CODEX

Farming Simulator 17 pobierz

Pobierz za Darmo!

Kolejną nowością są rozmaite dodatkowe maszyny urozmaicające rozgrywkę. Jeżeli chcesz skorzystać z prawdziwych kombajnów i gadżetów, pobierz za darmo Farming Simulator 17 Platinum Edition Download i skorzystaj chociażby z niezwykłego CASE IH A8800 MR. Oprócz sprzętu tej firmy, na graczy czekają również maszyny marki Star, Bizon, Double TT czy Gessner Industries. Dzięki temu do podstawowej zawartości Farming Simulator 17 dodano ponad 270 rodzajów nowego sprzętu od ponad 80 producentów.

Mechanika

Pozostałe elementy rozgrywki nie uległy zmianom, dzięki czemu gracze mogą skorzystać z licznych zalet sprawdzonego systemu. Pojazdy można dowolnie ulepszać, zarówno pod względem możliwości technicznych, jak i wyglądu. W salonach znalazła się również lubiana opcja leasingu sprzętu. Towary wielkogabarytowe przewożone są za pomocą pociągów towarowych, które w tegorocznej edycji pojawiły się w grze po raz pierwszy. Wiele usprawnień na tle poprzednich edycji sprawia, że najnowsza odsłona symulatora posiada znacznie usprawnioną rozgrywkę. Poczuj się jak prawdziwy fachowiec od spraw rolniczych i ściągnij Farming Simulator 17: Platinum Edition aby wziąć udział w pasjonującej rozgrywce.  Producent serii wprowadził do gry nowoczesny i znacznie bardziej rozbudowany system nawożenia gleby. Obecnie nawet wydajność krów zależy od rodzaju zastosowanej paszy, co przekłada się na wyniki uzyskiwane podczas zabawy. Gracz może również niemal dowolnie kształtować sytuację ekonomiczną na mapie za sprawą podejmowanych przez siebie decyzji.

Działania przeprowadzane podczas zabawy determinują ceny za poszczególne towary, a także przyczyniają się do wielu innych czynników. Jeżeli chcesz poczuć realizm symulacji, pobierz grę Farming Simulator 17 Download i poczuj się jak w prawdziwym świecie. Okazją do dodatkowego zwiększenia przychodów w grze są specjalne misje zlecane przez innych rolników, którzy są sterowani za pomocą zaawansowanej sztucznej inteligencji.

Farming Simulator 17 Platinum Edition Download

Farming Simulator 17 Platinum Edition download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTS 450/Radeon 6770 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Pobierz Farming Simulator 17 Platinum Edition Torrent Chomikuj
  • 3DM Download Farming Simulator 17 Platinum Edition Crack Pebx
  • Exsite Farming Simulator 17 Platinum Edition Free Download PC
  • CODEX Farming Simulator 17 Platinum Edition Pobierz steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *