Age of Empires II Download

Dobre gry komputerowe nigdy się nie starzeją. Wiedzą o tym doskonale prawdziwi pasjonaci. Nic więc dziwnego, że coraz większa ilość osób sięga po kultowe pozycje sprzed lat. Wśród gier, które przeżywają obecnie drugą młodość najwięcej jest gier strategicznych. Nie ma w tym nic dziwnego. Gry takie nie starzeją się, a ich fabuła jest równie wciągająca co klika lat temu. Jedną z takich gier jest z całą pewnością Age of Empires II. Dlatego też warto ponownie pobrać ją na swój komputer i przypomnieć sobie jak wiele wspaniałych chwil można spędzić na emocjonujących rozgrywkach. Robi tak zresztą coraz większa liczba osób. Warto do nich dołączyć. Data premiery: 30 września 1999. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 2. Producent: Ensemble Studios. Wydawca: Microsoft Studios.

Age of Empires II Download

Age of Empires II Pobierz

Pobierz za Darmo!

Age of Empires II to druga część znanej i popularnej serii gier strategicznych. Przenosimy się w niej do Średniowiecza, aby przejąć władzę nad jedną z kilkunastu cywilizacji i poprowadzić ją do zwycięstwa. Sukces możemy odnieść na kilka sposobów. Wśród nich znajdują się między innymi budowa potęgi ekonomicznej lub militarnej. Tylko od naszej taktyki i strategii w grze zależy, w jaki sposób osiągniemy zwycięstwo. Panuje więc spora dowolność w podejmowaniu decyzji, co jest z całą pewnością niewątpliwą zaletą tej kultowej gry RTS. Możemy bowiem zdominować militarnie inną cywilizację, odnieść ekonomiczne zwycięstwo przez zgromadzenie bogactw, lub wybudować i obronić cuda świata. Wszystko zależy więc od naszego pomysłu na swoją cywilizację oraz taktycznego rozplanowania kolejnych ruchów. Jest więc to gra, która daje naprawdę sporo możliwości, a jednocześnie wymaga od nas myślenia i planowania ambitnej strategii. Nie da się więc ukryć, że nawet pomimo upływu lat, gra ta wciąż może budzić emocje i zapewniać doskonałą rozrywkę na najwyższym poziomie. Fani tej serii będą zainteresowani najnowszym wydaniem gry Age of Empires: Definitive Edition (2018).

Age of Empires II: The Age of the Kings dzieje się tysiąc lat po upadku “wiecznego” Imperium Rzymskiego w Średniowieczu. Gracz może stanąć na czele jednej z 13 cywilizacji w walce o dominację nad światem. Wśród cywilizacji, jakie mamy do wyboru, znajdują się wśród nich m.in. Frankowie, Japończycy, Bizantyjczycy, Wikingowie, Mongołowie i Celtowie. Każda z nich ma charakterystyczne cechy, architekturę czy zachowania, które zgodne są z prawdą historyczną. Dzięki temu gra ta może nie tylko bawić, ale również uczyć, zwłaszcza w przypadku nieco młodszych użytkowników. Strategiczna gra czasu rzeczywistego utrzymała epicki rozmach i wciągającą fabułę Age of Empires, rozwijając dodatkowe wątki militarne i ekonomiczne. Dodatkowo gra umożliwia opcję walk, które są unowocześnione i udoskonalone w porównaniu do pierwszej serii gry o tym samym tytule. Dzięki temu rozgrywki są bardziej emocjonujące i ciekawe. Warto więc przypomnieć sobie, jakie dają możliwości i pobrać tę kultową już obecnie grę na swój komputer.

Podsumowując, gra Age of Empires II choć ma swoje lata wciąż może bawić, wciągać, angażować i uczyć logicznego myślenia. To właśnie dlatego powraca do niej coraz większa ilość graczy, w tym również Ci, którzy chcą pokazać zasady budowania imperium swoim dzieciom. Prawdą jest więc powiedzenie, że dobra gra nigdy się nie starzeje. Ta pozycja jest tego doskonałym przykładem. Właśnie dlatego warto zdecydować się na Age of Empires II Download i przypomnieć sobie jedną z najbardziej kultowych i niezapomnianych gier strategicznych. Z całą pewnością ta nieco sentymentalna podróż do przeszłości sprawi nam dużo przyjemności i pozwoli zająć w ciekawy sposób niejeden wolny wieczór. Przekonało się o tym już zresztą wielu zadowolonych graczy. Cena na steam: 19,99 USD.

Age of Empires II Pobierz – HD Edition

Age of Empires II Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Pentium III.
  • Pamięć operacyjna: 32 MB RAM.
  • Karta grafiki: 16 MB NVIDIA® GeForce® 6200 LE.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 250 MB HDD.
  • System: Windows XP.
  • Free Download Age of Empires II Exsite
  • Pobierz Age of Empires II Torrent
  • Chomikuj Age of Empires II Free Download
  • Pebx Age of Empires II Pobierz za darmo
  • Age of Empires II Download PC

gdzie pobrać age of empires 2 definitive edition download. aoe 2 download age of empires download pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *