Age of Decadence Download

Lubisz gry komputerowe, w których świat jest nieco mroczniejszy niż w rzeczywistości, a Ty przez cały czas masz wrażenie, że jego mroczna przeszłość zasługuje na poznanie? Jeśli tak, powinieneś pobrać grę  korzystając z opcji Age of Decadence Download i spróbować rozwikłać tajemnicę. Oficjalna data premiery tej gry dostępnej na Microsoft Windows PC odbyła się dnia 14 października 2015.

Zainstaluj Age of Decadence Download PC

Age of Decadence download

Pobierz za Darmo!

Gra zaliczana jest do turowych programów z kategorii cRPG i już od samego początku zachwyca swoją tajemniczością. Osadzona jest świecie, jaki pozostał po apokalipsie, a choć istnieje w nim magia, jej ilości są jedynie śladowe. Za grę odpowiada studio Iron Tower, a jego przedstawiciele wcale nie ukrywają tego, że tworząc nietuzinkowy świat mieli przed oczyma opisy schyłkowych lat Cesarstwa Rzymskiego. Sama akcja toczy się już setki lat po upadku Imperium, o którym wiemy, że padło pod wpływem działań brutalnych Q’antari. Walka między trwała długo i dopiero po wielu latach można było mówić o tym, że wkroczyła w decydującą fazę. Wrogowie korzystali ze wsparcia Bogów Chaosu, a Arcymagowie Imperium również nie pozostali im dłużni mając świadomość tego, że mają już jedną z ostatnich szans na ocalenie świata z przeszłości. Teraz jednak obie siły są już tylko wspomnieniem, a sama walka jest uznawana za jedną z wielu legend. Brutalna walka o władzę trwa przy tym dalej i nic nie wskazuje na to, aby miała się zakończyć. Do czasu, gdy bowiem bohater, w którego się wcielamy pobierając klasyczną grę RPG Age of Decadence Download, znajduje starożytną mapę, jasnym staje się to, że mamy szansę na odkrycie tajemnic naszej przeszłości.

Przystępując do gry fantasy nie mamy powodu do narzekania. Do wyboru mamy jedną z siedmiu klas postaci, tylko od nas zależy więc to, czy będziemy wcielać się w rolę rycerza, kupca, czy też najemnika. Nietrudno się domyślić, że za każdym razem będziemy mogli pochwalić się nieco innymi umiejętnościami, choć zmieniać będą się również nasze słabości. Przez cały czas rozgrywki możemy zresztą pracować nad nowymi umiejętnościami naszego bohatera, a niekiedy okazuje się, że wsparciem będzie dla nas również odrobina magii. Sam rozwój postaci jest zresztą dość złożony, bardzo często trzeba przy tym kierować nim podejmując decyzje, które trudno uznać za oczywiste. Tak samo, jak i w innych tego typu grach, sposób, w jaki rozwijamy naszego bohatera, ma wpływ na podejmowane przez niego decyzje. Nie każdy zareaguje tak samo, a kolejne działania wpływają nie tylko na nasz rozwój, ale i na losy gry. Grafika i soundtrack to zasługa silnika Torque Game Engine tego samego co w Dead State.

Age of Decadence PC trailer

W samej grze duże znaczenie ma walka, nie tylko ona przesądza jednak o naszych losach. Pobierając Age of Decadence Download możemy liczyć również na sporo rozgrywki taktycznej, w wielu miejscach czekać będą przy rym na nas zbroje, bronie, narzędzia, a nawet relikwie potwierdzające, że Imperium istniało naprawdę i nie jest tylko jedną z wielu legend. Co ciekawe, zyskamy nawet możliwość tworzenia własnych przedmiotów i udoskonalania ekwipunku. Wspomniana walka także zasługuje na pobieżną choćby analizę, jest bowiem dość złożona. Możemy atakować na przynajmniej kilka sposobów, a nasze kreatywność jest premiowana. Co ważne, gracz nie ogranicza się wyłącznie do poszukiwania artefaktów i walki z przeciwnikami – liczne zadania dodatkowe są w stanie uprzyjemnić rozgrywkę i sprawić, że stanie się ona jeszcze bardziej wymagająca.

Age of Decadence Download to wiele godzin zaskakująco dobrej rozrywki z ciekawą fabułą i możliwością przeżycia nawet siedmiu zakończeń historii. Warto więc pobrać grę nawet, jeśli nie jest się entuzjastą tego gatunku, tytuły tego rodzaju pozwalają się bowiem do niego przekonać. Cena na steam: 14,99 USD.

Pobierz Age of Decadence pełną wersję PL

Age of Decadence pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad 2.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTS 250.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Age of Decadence Download Free Reloaded
 • Pobierz Age of Decadence Chomikuj
 • Free Download Age of Decadence Torrent
 • Age of Decadence Pobierz za darmo
 • Exsite Age of Decadence Free Download

Oficjalna strona: http://www.irontowerstudio.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *