Dakar 18 Download

Rajdy to niesamowity sport ekstremalny. Pełna wersja Dakar 18 na PC jest realistyczną grą wyścigową w otwartym świecie, symulującą znany na całym świecie rajd. Tytuł przygotowany został przez studio Bloodmoon Entertainment, znane z produkcji takich jak Demons Age, Jagged Alliance: Back in Action, Syndrome czy Trapped Dead: Lockdown, a także współtworzące WRC 3, WRC 5, Flatout 4 oraz MotoGP. Wydawcą Dakar 18 jest firma Deep Silver. Data premiery: 25.09.2018. Platformy: WIndows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Dakar 18 Pełna Wersja PC

Dakar 18 pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Rajd Dakar uznawany jest za jeden z najtrudniejszych na świecie. Stanowi wyjątkowe wyzwanie zarówno dla zawodników, jak i sterowanych przez nich maszyn. Jedynie garstka najlepszych kierowców może wziąć w nim udział, a pozostałym pozostaje jedynie kibicowanie. Dakar 18 dostępny na PS4, PC oraz XONE to produkcja osadzona w realiach Dakaru, która w przeciwieństwie do nieco już leciwego Dakar Rally cechuje się wysokim poziomem realizmu. Specjalnie na potrzeby gry przygotowano otwarty świat, zaprojektowany na podstawie satelitarnych zdjęć prawdziwych odcinków Dakaru w Argentynie, Boliwii oraz Peru. Jeżeli zawsze chciałeś z bliska zobaczyć niezwykle intensywny rajd, pobierz za darmo Dakar 18 Download i poczuj się jak uczestnik tego niezwykłego wydarzenia. Gracz musi się odnaleźć na ogromnej mapie wyłącznie przy pomocy roudbooka, podobnie jak prawdziwi kierowcy biorący udział w rajdzie.

Mechanika

Do dyspozycji graczy pozostawiono niepowtarzalną możliwość sterowania wszystkimi pojazdami wykorzystywanymi na prawdziwym rajdzie. Należą do nich auta, quady, motocykle czy ciężarówki. Jeżeli lubisz wyścigówki z różnymi typami pojazdów, ściągnij Dakar 18 free Download i wypróbuj wszystkie możliwości oferowane przez grę. Uwzględniono także kategorię SSV, która wprowadzona została dopiero w zeszłorocznej edycji rajdu. Pozwala ona na udział w rywalizacji wyjątkowo lekkich pojazdów, posiadających maksymalną pojemność do 1000 cm3. Wozy mogą łapać gumę, utkwić w piasku lub wymagać napraw z innych powodów. Dakar 18 to gra w pełni licencjonowana, dzięki czemu wszystkie pojazdy zostały realistycznie odwzorowane. Świetną grą wyścigową jest V-Rally 4.

Tryby gry i strona techniczna

Twórcy gry postanowili przygotować graczom tryby zarówno dla pojedynczego gracza, jak wieloosobowe. W trakcie zabawy offline, gracz może przejeżdżać przez ogromny, otwarty świat praktycznie bez żadnych ograniczeń. Według autorów, Dakar 18 posiada jedną z największych otwartych map w dziejach gier wyścigowych. We wszystkich trybach największy nacisk położony został na realizm, włącznie z wiernym odwzorowaniem skomplikowanej struktury torów obecnych na rajdzie. Jeżeli lubisz realistyczne wyścigówki, pobierz grę Dakar 18 PC Download i spróbuj swoich sił w każdym z dostępnych trybów. Pod względem oprawy wizualnej, autorzy zapowiadają jeden z najlepiej się prezentujących tytułów tego typu. Gra wydana zostanie na komputery osobiste z systemem Windows, a także konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Produkcja ma wyglądać oszałamiająco na każdej z udostępnionych platform.

Dakar 18 Download grę na PC

Dakar 18 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD
  • System: Windows 7 SP1/8.1/10 64-bit

  • Free Download Dakar 18 Crack Chomikuj
  • Pobierz Dakar 18 Torrent Exsite
  • Pebx Dakar 18 Pobierz za darmo
  • CODEX Dakar 18 Free Download

Podobne Darmowe Gry

Samorost 3 pobierz

Samorost 3 Download

Samorost 3 pełna wersja, to trzecia odsłona gry przygodowej, stworzonej przez czeskie studio Amanita Design. Produkcja jest jednocześnie pierwszą edycją gry komputerowej, która pojawiła się nie tylko na standardowych blaszakach, ale też na urządzeniach mobilnych. Data premiery gry twórcy Jakuba […]

Black Mesa free download

Black Mesa Download

Black Mesa jest darmową i samodzielną modyfikacją wydanej w 1998 roku gry komputerowej Half-Life. Odświeżenie tego tytułu pozwoliło na przywrócenie jego chwały w dobie nowoczesnych komputerów, które ze względu na obecność dużo bardziej zaawansowanych technologicznie gier zepchnęły na drugi plan […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *