Dakar 18 Download

Rajdy to niesamowity sport ekstremalny. Pełna wersja Dakar 18 na PC jest realistyczną grą wyścigową w otwartym świecie, symulującą znany na całym świecie rajd. Tytuł przygotowany został przez studio Bloodmoon Entertainment, znane z produkcji takich jak Demons Age, Jagged Alliance: Back in Action, Syndrome czy Trapped Dead: Lockdown, a także współtworzące WRC 3, WRC 5, Flatout 4 oraz MotoGP. Wydawcą Dakar 18 jest firma Deep Silver. Data premiery: 25.09.2018. Platformy: WIndows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Dakar 18 Pełna Wersja PC

Dakar 18 pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Rajd Dakar uznawany jest za jeden z najtrudniejszych na świecie. Stanowi wyjątkowe wyzwanie zarówno dla zawodników, jak i sterowanych przez nich maszyn. Jedynie garstka najlepszych kierowców może wziąć w nim udział, a pozostałym pozostaje jedynie kibicowanie. Dakar 18 dostępny na PS4, PC oraz XONE to produkcja osadzona w realiach Dakaru, która w przeciwieństwie do nieco już leciwego Dakar Rally cechuje się wysokim poziomem realizmu. Specjalnie na potrzeby gry przygotowano otwarty świat, zaprojektowany na podstawie satelitarnych zdjęć prawdziwych odcinków Dakaru w Argentynie, Boliwii oraz Peru. Jeżeli zawsze chciałeś z bliska zobaczyć niezwykle intensywny rajd, pobierz za darmo Dakar 18 Download i poczuj się jak uczestnik tego niezwykłego wydarzenia. Gracz musi się odnaleźć na ogromnej mapie wyłącznie przy pomocy roudbooka, podobnie jak prawdziwi kierowcy biorący udział w rajdzie.

Mechanika

Do dyspozycji graczy pozostawiono niepowtarzalną możliwość sterowania wszystkimi pojazdami wykorzystywanymi na prawdziwym rajdzie. Należą do nich auta, quady, motocykle czy ciężarówki. Jeżeli lubisz wyścigówki z różnymi typami pojazdów, ściągnij Dakar 18 free Download i wypróbuj wszystkie możliwości oferowane przez grę. Uwzględniono także kategorię SSV, która wprowadzona została dopiero w zeszłorocznej edycji rajdu. Pozwala ona na udział w rywalizacji wyjątkowo lekkich pojazdów, posiadających maksymalną pojemność do 1000 cm3. Wozy mogą łapać gumę, utkwić w piasku lub wymagać napraw z innych powodów. Dakar 18 to gra w pełni licencjonowana, dzięki czemu wszystkie pojazdy zostały realistycznie odwzorowane. Świetną grą wyścigową jest V-Rally 4.

Tryby gry i strona techniczna

Twórcy gry postanowili przygotować graczom tryby zarówno dla pojedynczego gracza, jak wieloosobowe. W trakcie zabawy offline, gracz może przejeżdżać przez ogromny, otwarty świat praktycznie bez żadnych ograniczeń. Według autorów, Dakar 18 posiada jedną z największych otwartych map w dziejach gier wyścigowych. We wszystkich trybach największy nacisk położony został na realizm, włącznie z wiernym odwzorowaniem skomplikowanej struktury torów obecnych na rajdzie. Jeżeli lubisz realistyczne wyścigówki, pobierz grę Dakar 18 PC Download i spróbuj swoich sił w każdym z dostępnych trybów. Pod względem oprawy wizualnej, autorzy zapowiadają jeden z najlepiej się prezentujących tytułów tego typu. Gra wydana zostanie na komputery osobiste z systemem Windows, a także konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Produkcja ma wyglądać oszałamiająco na każdej z udostępnionych platform.

Dakar 18 Download grę na PC

Dakar 18 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD
  • System: Windows 7 SP1/8.1/10 64-bit

  • Free Download Dakar 18 Crack Chomikuj
  • Pobierz Dakar 18 Torrent Exsite
  • Pebx Dakar 18 Pobierz za darmo
  • CODEX Dakar 18 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.