V-Rally 4 Download

Jak przyjmiecie powrót starej wyścigowej gry PC? V-Rally 4 to czwarta część popularnej serii samochodowych gier rajdowych, opracowywanych przez studio Kylotonn Entertainment. Produkcja jest pierwszą odsłoną cyklu od momentu wydania trzeciej części, której premiera miała miejsce szesnaście lat temu. Gra wydana została przez firmę Bigben Interactive. Jeżeli jesteś miłośnikiem rajdowych wyścigówek, pobierz V-Rally 4 Download i zasiądź za kierownicą wymarzonej maszyny. Data premiery PC: 25.09.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

V-Rally 4 Pobierz grę za darmo

V-Rally 4 download

Pobierz za Darmo!

Mechanika

W V-Rally 4 gracz zyskuje do dyspozycji kilkadziesiąt pojazdów, pośród których znaleźć można między innymi Forda Mustanga, Forda Focusa RS RX czy Porsche 911 Safari. Jeżeli zawsze marzyłeś o kierowaniu tymi samochodami zaprezentuj swoje umiejętności rajdowe. W miarę postępów w karierze, z czasem odblokowywanych jest coraz więcej maszyn. Poszczególne samochody da się do pewnego stopnia modyfikować. Gracz ma możliwość zwiększania ich osiągów, a także dostosowywania do indywidualnych preferencji wyglądu. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w tuningu, pobierz grę V-Rally 4 PC Download i zmieniaj parametry swoich pojazdów.

Rozgrywka

Głównym celem zabawy jest jednak udział w wyścigach. Do dyspozycji uczestników pozostawiono zróżnicowane trasy. Gracz ma możliwość spróbowania swoich sił w środowiskach o odmiennym stopniu skomplikowania. Zmagania toczyć mogą się zarówno na asfalcie czy w terenie zalesionym, jak i na błotnistych torach lub na śniegu. Aby sprawdzić swoje możliwości na trudnej nawierzchni, ściągnij V-Rally 4 free Download i wypróbuj wszystkie dostępne trasy. Zasiadając za sterami pojazdu, gracz ma możliwość wzięcia udziału w różnych konkurencjach. Jeżeli lubisz zróżnicowane tryby rozgrywki wypróbuj swoich sił w każdym z dostępnych wariantów.

Tryby gry

Tytuł oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i multiplayer. Podstawą są oczywiście klasycznej rajdy, w których o jak najlepszy czas zawalczyć można między innymi w amerykańskim Parku Narodowym, Afryce czy Japonii. Do dyspozycji graczy pozostawiono również zmagania w rajdach Buggy oraz Rallycross, który w V-Rally 4 PS4, PC, XONE występuje pod nazwą V-Rally Cross. Do trudniejszych trybów należy Hillclimbing, w którym konieczna jest jazda pod górę zaraz za kierowcami najszybszych i najnowocześniejszych pojazdów. Niemałym wyzwaniem jest również Extreme-Khanie, czyli rajd będący wariacją Gymkhany. Gracz musi podjąć się w nim prób wykonywania niezwykle efektownych oraz trudnych driftów, wymagających sporych umiejętności oraz dużej precyzji.

Kwestie techniczne

Wydana na komputery osobiste z systemem Windows gra V-Rally 4 wyróżnia się w pełni trójwymiarową oprawą graficzną dobrej jakości. Pod względem wykonania, strona wizualna produkcji prezentuje poziom zbliżony do WRC 7, czyli wcześniejszej gry opracowanej przez studio Kylotonn Entertainment. Przyjemne dla oka są zarówno modele maszyn, jak i wygląd tras. Jeżeli lubisz dynamiczne gry wyścigowe, pobierz za darmo V-Rally 4 Download i stań się profesjonalnym kierowcą. Tylko u Nas znajdziesz najnowszą odsłonę w języku polskim na komputery PC Windows.

V-Rally 4 Download – Pełna Wersja PC

V-Rally 4 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-540 3.06 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 19 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • CODEX V-Rally 4 Pobierz za darmo
  • Free Download V-Rally 4 Crack Chomikuj
  • Pobierz V-Rally 4 Torrent Pebx
  • SKIDROW V-Rally 4 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.