eFootball PES 2021 Download

Piłka nożna na komputerze? Oczywiście, od zawsze, odkąd miałem pierwszy komputer, spędzałem i spędzam dalej długie godziny przed toczeniem zaciętych meczów piłkarskich. Ostatnio grałem w eFootball PES 2021 pełna wersja i jak zawsze w przypadku tej serii byłem w pełni zadowolony. Pobierz za darmo ten wspaniały symulator i poznaj świat najlepszego footballu.

Producent: Konami Digital Entertainment
Wydawca: Konami
Data premiery: 15 września 2020
Język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, holenderski, grecki, japoński, koreański, portugalski, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, turecki
Ocena użytkowników: 6/10
Ilość pobrań: 15159

eFootball PES 2021 Pobierz grę

Pro Evolution Soccer 2020 do pobrania

O grze

Gra jest produktem słynnego japońskiego studia Konami. Ta sama firma jest też wydawcą tytułu. eFootball PES 2021 to typowy symulator piłki nożnej, który pozwala wcielać się w grającego menedżera drużyny. To, co wyróżnia tę część, to fakt, że nie jest ona pełnoprawną kontynuacją cyklu. eFootball PES 2021 to odświeżona wersja wcześniejszej odsłony.

Gra dostępna jest dla posiadaczy pecetów, konsoli PS4 (playstation 4) oraz Xbox One. Zabawę można prowadzić w trybie jednoosobowym oraz w multiplayerze, rywalizując z internautami.

Nowości w grze

eFootball PES 2021 do pobrania zachwyca nowościami, które z pewnością doceni każdy fan serii. Dla mnie były one strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim poprawiono system podań i manewrów, które wreszcie stały się dużo łatwiejsze do wykonania.

W PES zawsze był problem z wykonywaniem dokładnym passów czy crossów, a także przy próbie kiwania przeciwnika. Te niedokładności wreszcie zniknęły, co sprawiło, że gra stała się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.

Ucierpiał na tym realizm piłkarski, bo każdy, kto śledzi prawdziwe mecze, doskonale wie, że wykonywanie tak pięknych i dokładnych podań do łatwych nie należy. Dla mnie jest to jednak plus. W nową wersję PES gra się naprawdę przyjemnie. Muszę przyznać, że przestałem się frustrować z powodu psucia akcji „dwóch na jednego”, kiedy to marnowałem tzw. setkę, bo komputer źle zrealizował moją intencję podania.

Zaktualizowane dane

Kolejna nowość to aktualizacje drużyn, które uwzględniają ostatnie transfery, a także osiągnięcia poszczególnych zawodników. Piłkarze, którzy zrobili postęp w prawdziwym footballu (od czasu premiery poprzedniej wersji), mieli dobry sezon, strzelali bramki czy asystowali, zyskali nowe umiejętności, stali się w grze znacznie lepsi. Dzięki temu gra odzwierciedla to, co realnie dzieje się na światowych boiskach. Porównaj najnowszą część eFootball PES 2021 Lite z poprzednią odsłoną Pro Evolution Soccer 2020 aby zauważyć jak wielkie są różnice.

Podobizny piłkarzy

Zawsze doceniałem podobizny piłkarzy w grze. W eFootball PES 2021 olbrzymią zaletą jest fakt, że nie tylko takie gwiazdy jak Lewandowski, Messi czy Ronaldo przypominają realnych zawodników, ale także gracze mniej znani.

Twarze są świetnie odwzorowane. Na powtórkach widać nawet małe szczegóły, jak drobne blizny czy inne znaki szczególne.

Olbrzymia ilość lig

eFootball PES 2021 wyróżnia się dostępnością olbrzymiej ilość klas rozgrywek. Plusem jest, że poza największymi i najbardziej prestiżowymi ligami jak Premier League, Serie A czy La Liga można toczyć rozgrywki w mniej znanych jak np. w lidze szkockiej, duńskiej, tureckiej czy rosyjskiej.

Stare w nowym pudełku

eFootball PES 2021 to gra dla miłośników serii, którzy chcieliby pograć w swój ulubiony tytuł ze świetnymi poprawkami. O wiele lepsza grafika, płynniejsze ruchy postaci, dokładne podania, zaktualizowane składy drużyn i idealnie odwzorowane twarze zawodników to tylko niektóre nowości, jakie Konami wprowadziło do nowej odsłony swojego flagowego symulatora piłki nożnej.

eFootball PES 2021 Download

symulator pes pilki noznej z 2021 roku

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 SP1/8.1/10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 SP1/8.1/10 64-bit

gry efootball pes 2021 lite, fc bayern münchen myclub, matchday manchester united, fc barcelona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.