Football Manager 2021 Download

Football Manager 2021 to gra, dzięki której poznasz arkana sportowego świata. Wciel się w rolę menadżera sportowego i pokieruj poczynaniami swojego klubu od początku do końca.

Producent: Sports Interactive
Wydawca: SEGA
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data premiery: 24 listopad 2020
Ocena użytkowników: 7,6/10
Język: polski, angielski, włoski, hiszpański, francuski, niemiecki, duński, holenderski, grecki, koreański, norweski, portugalski, rosyjski, chiński uproszczony, szwedzki, chiński tradycyjny, turecki
Ilość pobrań: 11 716

Football Manager 2021 pobierz pełna wersja

FM 2021 download

Dane podstawowe

Football Manager 2021 to kolejna już odsłona znanej i lubianej serii. Wydawcą jest firma Sega, a za jej opracowanie po raz kolejny odpowiada niezawodne studio Sports Interactive. Ta pozycja należy do rodzaju gier sportowych z elementami rozgrywki strategicznej.

Na jakie platformy wydano grę FM 2021?

W Football Manager 2021 zagrasz na komputerze PC, a także XboX z serii X i XboX One. Fani serii FM powinni zainteresować się recenzją z poprzedniej odsłony Football Manager 2020.

Tryb gry

Gra posiada zarówno tryb single player, jak również opcję dla wielu graczy. Podkreślenia wymaga jednak fakt, że to tryb jednoosobowy jest najbardziej rozbudowany. Ponadto, mamy szansę skorzystać z możliwości rozegrania turnieju gwiazd czy stworzenia autorskiego klubu sportowego. Jeśli chcesz sprawdzić się w roli menadżera wybranego zespołu piłkarskiego, pobierz Football Manager 2021 za darmo i zagraj już dzisiaj.

Jak wygląda rozgrywka?

Podobnie jak w poprzednich 17 wydaniach gry, Twoim zadaniem jest jak najlepsze zadbanie o drużynę piłkarską. Jednak, co istotne, Twoje działania dotyczą wielu różnych kwestii – od finansów klubu, poprzez działania marketingowe, kontakty z fanami, podpisywanie nowych kontraktów z piłkarzami, aż po prowadzenie samych meczów.

Jak w każdej grze, rozpoczynasz nie mając zbyt wiele. Swoimi działaniami możesz wpływać na poprawę stanu majątkowego, a także wprowadzać coraz korzystniejsze zmiany jeśli chodzi o skład drużyny. Pewną gratką w porównaniu z poprzednimi wersjami gry jest wprowadzenie znacznie szerszych możliwości interakcji. Twój bohater może teraz wyrażać swoje emocje za pomocą gestykulacji, a gdy zdenerwuje się szczególnie mocno, może nawet… rzucić butelką o ścianę. To czyni rozgrywkę znacznie ciekawszą!

Prowadzenie meczów

Football Manager 2021 to nie tylko kierowanie klubem zza kulis. Dodatkowo, odpowiadasz również za wybór osób współpracujących z kadrą, dopasowanie najlepszych graczy dla Twojej drużyny i sprzedaż osób, które nie do końca się sprawdziły w zespole. Ponadto, Twoim zadaniem jako menadżera, jest kierowanie drużyną w trakcie spotkań.

W trakcie rozgrywki, stoisz za linią boiska i możesz wydawać graczom rozmaite polecenia, kliknij download i sprawdź. Czy uda Ci się pokierować losami Twojej drużyny tak, aby wygrywała wszystkie spotkania, a przy tym zachowywała dobre stosunki z kibicami?

Football Manager 2021 Download FM 2021 PC

Football Manager 2021 pelna wersja

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon 64 1.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 256 MB NVidia GeForce 9600M GT / AMD Radeon HD 3650
  • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1/10 64-bit

strony directx, wersji masz po polsku, najważniejsze w meczu opcji, możesz czasu interfejs, zmian steam pliki pełnej, instalacji, instalator trenera boisku, piłki nożnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.