F1 2019 gra do Pobrania

F1 2019 jest to fantastyczna gra wyścigowa, która opiera się na licencji Formuły 1. Podczas gry gracz ma naprawdę wiele możliwości, może między innymi powalczyć o zwycięstwo w klasie Formuła 1 lub sprawdzić swoje umiejętności w klasie Formuła 2. Ta ciekawa rozgrywka zawiera wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i 21 torów z sezonu 2019. Data premiery: 28 czerwiec 2019. Platformy: PC, XONE, PS4.

F1 2019 Download gra do pobrania

F1 2019 pelna wersja gry codemasters

Pobierz za Darmo!

Zarówno za produkcję, jak i za wydanie gry odpowiada studio – Codemasters Software, które jest brytyjską firmą odpowiedzialną za produkowanie gier na komputery osobiste, konsole oraz urządzenia mobilne. Jeżeli zaś chodzi o polskiego wydawcę, to wydaniu podjęła się firma CDP, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych firm polskich, które zajmują się dystrybucją gier wideo. Każdy kto jest w temacie wie, że omawiana firma jest również odpowiedzialna za wcześniejszą część F1 2018.

Gra wyścigowa pozwala, osobie grającej wziąć udział w popularnych wyścigach Formuły 1 – w rozgrywce znalazły się nie tylko wszystkie pojazdy, ale również kierowcy, którzy faktycznie biorą udział w zmaganiach w sezonie 2019. Jeżeli chcesz wziąć udział w wyścigu – pobierz grę F1 2019 Download i znajdź się na mecie jako pierwszy.

Galeria zdjęć

Co ciekawe – osoba, która zdecyduje się na zagranie w tą grę, ma możliwość wcielenia się w takie postacie, jak na przykład: George Russell, Lando Norris oraz Alexander Albon. Dodatkowo seria ta została wzbogacona o wiele ciekawych funkcji – gracz może jeździć w ciągu nocy, a nawet obejrzeć najlepsze fragmenty wyścigów. Opcję te sprawią, że rozgrywka będzie naprawdę bardzo interesująca i z całą pewnością szybko się nie znudzi.

Oprócz tego, trzeba przyznać, że producenci zadbali o każdy szczegół. Lepsza ścieżka dźwiękowa pozwala wczuć się w klimat wszystkich wyścigów. Warstwa wizualna transmisji także została ulepszona. Opcje te z pewnością dodają jeszcze większej autentyczności we wszystkich elementach profesjonalnego wyścigu. Jeżeli uwielbiasz rywalizację – ściągnij za darmo F1 2019 pełna wersja i pokonaj wszystkich kierowców, którzy razem z Tobą znajdą się na torze wyścigowym.

Trailer

Gra pozwala osobie grającej wybrać różne tryby. Można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer. Dzięki tejże opcji możesz grać ze swoimi przyjaciółmi. Oprawa graficzna z całą pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagającego gracza, ponieważ na potrzeby gry wykorzystano silnik Ego. Wszystkie trasy wyścigowe prezentują się bardzo profesjonalnie, dzięki czemu można wczuć się w niesamowity klimat wyścigów. Nowy system oświetlenia sprawia, że rozgrywka staje się bardziej realna. W grę można grać na wszystkich komputerach osobistych, a także PlayStation 4 lub XONE. Pobierz F1 2019 na PC i sprawdź swoje siły w wyzwaniach.

F1 2019 Pobierz PC pełna wersja

F1 2019 do pobrania na PC

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 6 GB GeForce GTX 1660 Ti.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 80 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • crack F1 2019 chomikuj pobierz
  • torrent F1 2019 free download
  • codex F1 2019 ściągnij na PC
  • skidrow F1 2019 codemasters gra do pobrania

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *