F1 2019 gra do Pobrania

Zobacz Roberta Kubicę na okładce gry! F1 2019 jest to fantastyczna gra wyścigowa, która opiera się na licencji Formuły 1. Podczas gry gracz ma naprawdę wiele możliwości, może między innymi powalczyć o zwycięstwo w klasie Formuła 1 lub sprawdzić swoje umiejętności w klasie Formuła 2. Ta ciekawa rozgrywka zawiera wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i 21 torów z sezonu 2019. Data premiery: 28 czerwiec 2019. Platformy: PC, XONE, PS4.

F1 2019 Download gra do pobrania

F1 2019 pelna wersja gry codemasters

Pobierz za Darmo!

Zarówno za produkcję, jak i za wydanie gry odpowiada studio – Codemasters Software, które jest brytyjską firmą odpowiedzialną za produkowanie gier na komputery osobiste, konsole oraz urządzenia mobilne. Jeżeli zaś chodzi o polskiego wydawcę, to wydaniu podjęła się firma CDP, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych firm polskich, które zajmują się dystrybucją gier wideo. Każdy kto jest w temacie wie, że omawiana firma jest również odpowiedzialna za wcześniejszą część F1 2018.

Gra wyścigowa pozwala, osobie grającej wziąć udział w popularnych wyścigach Formuły 1. W rozgrywce znalazły się nie tylko wszystkie pojazdy, ale również kierowcy, którzy faktycznie biorą udział w zmaganiach w sezonie 2019. Jeżeli chcesz wziąć udział w wyścigu – pobierz grę F1 2019 Download i znajdź się na mecie jako pierwszy.

Galeria zdjęć

Co ciekawe – osoba, która zdecyduje się na zagranie w tą grę, ma możliwość wcielenia się w takie postacie, jak na przykład: George Russell, Lando Norris oraz Alexander Albon. Dodatkowo seria ta została wzbogacona o wiele ciekawych funkcji. Gracz może jeździć w ciągu nocy, a nawet obejrzeć najlepsze fragmenty wyścigów. Opcję te sprawią, że rozgrywka będzie naprawdę bardzo interesująca i z całą pewnością szybko się nie znudzi.

Oprócz tego, trzeba przyznać, że producenci zadbali o każdy szczegół. Lepsza ścieżka dźwiękowa pozwala wczuć się w klimat wszystkich wyścigów. Warstwa wizualna transmisji także została ulepszona. Opcje te z pewnością dodają jeszcze większej autentyczności we wszystkich elementach profesjonalnego wyścigu. Jeżeli uwielbiasz rywalizację – ściągnij za darmo F1 2019 pełna wersja i pokonaj wszystkich kierowców, którzy razem z Tobą znajdą się na torze wyścigowym.

Trailer

Gra do pobrania na PS4, XONE oraz PC pozwala osobie grającej wybrać różne tryby. Można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer. Dzięki tejże opcji możesz grać ze swoimi przyjaciółmi. Oprawa graficzna z całą pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagającego gracza, ponieważ na potrzeby gry wykorzystano silnik Ego. Wszystkie trasy wyścigowe prezentują się bardzo profesjonalnie, dzięki czemu można wczuć się w niesamowity klimat wyścigów. Nowy system oświetlenia sprawia, że rozgrywka staje się bardziej realna. W grę można grać na wszystkich komputerach osobistych, a także PlayStation 4 lub XONE. Pobierz F1 2019 na PC i sprawdź swoje siły w wyzwaniach.

F1 2019 Pobierz PC pełna wersja

F1 2019 do pobrania na PC

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 6 GB GeForce GTX 1660 Ti.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 80 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • crack F1 2019 chomikuj pobierz
  • torrent F1 2019 free download
  • codex F1 2019 ściągnij na PC
  • skidrow F1 2019 codemasters gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *