F1 2020 Pobierz pełna wersja

Wyścigi to Twoja pasja? F1 2020 to kolejna odsłona gry, w której możesz zostać kierowcą Formuły 1. Co wprowadza najnowsza wersja F1 2020?

Producent: Codemasters
Wydawca: Codemasters
Wydawca PL: Koch Media Poland
Data premiery: 9 lipca 2020
Język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński, portugalski brazylijski, rosyjski, holenderski, chiński uproszczony
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 13664

F1 2020 Download – gra do pobrania

Download F1 2020 pełna wersja

Dane podstawowe

F1 2020 została wyprodukowana i wydana przez studio Codemasters, a w Polsce za jej wydanie odpowiada Koch Media Poland. To wyścigówka z elementami gry symulacyjnej, uwielbiana przez fanów najszybszych bolidów świata.

Na jakie platformy wydano grę?

W F1 2020 można zagrać na komputerze stacjonarnym, PS4 oraz XboX One. Sprawdź czy na wymienionych konsolach gra będzie lepsza od poprzedniej części F1 2019.

Tryb gry

W tę grę możesz zagrać solo lub w trybie multiplayer. W tym drugim wydaniu, w F1 2020 pełna wersja może zagrać maksymalnie 20 osób. Istnieje również możliwość podzielenia ekranu i prowadzenia rozgrywki dwóch osób z jednego urządzenia.

Jeśli chodzi o tryb single player, możliwe jest prowadzenie tradycyjnej kariery kierowcy znanej z poprzednich wersji tej gry lub w trybie My Team, który stanowi zupełną nowość. W nim nie prowadzi się zwykłej kariery dla kierowcy, ale zamiast tego Twoim zadaniem jest zbudowanie całego zespołu i zarządzanie nim w roli kierowcy-menadżera. Jeśli chcesz sprawdzić, czy najnowszy tryb gry odpowiada Twoim preferencjom, pobierz F1 2020 za darmo i zobacz, czy jesteś w stanie efektywnie kierować bolidem i jednocześnie zarządzać całym zespołem kierowców.

Na czym polega rozgrywka?

Gra to typowa wyścigówka, w której potrzeba nieco zręczności. F1 2020 możesz rozgrywać w wyżej wskazanych trybach. W każdym przypadku rozgrywki solowej możesz zdecydować już na początku rozgrywki, czy weźmiesz udział w 22 wyścigach (czyli pełnym sezonie), czy może mniejszej ich ilości, wynoszącej 10 lub 16.

W trakcie rozgrywki możesz brać udział w wyścigach na jednym z ponad dwudziestu torów, które stanowią wierne odwzorowania prawdziwych torów Formuły 1. To pozwoli Ci cieszyć się zabawą jeszcze bardziej.

Mnogość wyborów

Co ważne, w grze pojawiają się nie tylko nowe tryby, bolidy czy tory, ale również wiele możliwości jeśli chodzi o rozpoczęcie kariery. Jeśli jesteś zaprawionym w bojach graczem, możesz zacząć karierę bezpośrednio od Formuły 1. Jeśli jednak dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z całą serią, możesz także wdrożyć się do zabawy rozpoczynając karierę w Formule 2.

Co ważne, twórcy gry postawili na szerokie możliwości adaptacyjne, które zadowolą Cię bez względu na poziom doświadczenia. Wielbiciele całej serii mogą zastosować ustawienia, dzięki którym zabawa będzie jeszcze trudniejsza, a zarazem satysfakcjonująca. Osoby początkujące mają możliwość doboru prostszych ustawień, które umożliwią zapoznanie się z ogólnymi zasadami rozgrywki. Wielu graczy chce zasiąść za kierownicą bolidu, na co czekasz?

F1 2020 Pobierz grę na PC

gra w formule 1

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i3 2130 / AMD FX 4300
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB Nvidia GeForce GT 640 / Radeon HD 7750
 • Wolna przestrzeń na dysku: 80 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

 • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB Nvidia GeForce GTX 1660 Ti / 8 GB Radeon RX 590
 • Wolna przestrzeń na dysku: 80 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 • Directx

zespół plików gier dostępne, miejsce treści gier, pozwala przeglądarki sezonu, wyścigów polska pierwszy, zależności pliki, wyniki będziemy najbardziej, samochodowych bolidu, gry f1 wyścigów pobrania nowych opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *