GTA 4 Download

Gra Grand Theft Auto IV jest ukazana z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Zaliczana jest do gier akcji, mamy przy tym do czynienia z kolejną już odsłoną cyklu strzelanek, który nie tylko zachwyca, ale również budzi niemałe kontrowersje jeszcze od 1997 roku. Pobierz już za darmo GTA 4 Download na PC w pełnej wersji i sprawdź co czeka Cię w tej odsłonie serii. Jest to jednocześnie jedna z najwyżej ocenianych i najlepiej sprzedających się gier komputerowych w historii, co sprawia, że mówiąc o niej trudno zachowywać obojętność.

Data premiery gry komputerowej twórcy Simona Lashley odbyła się dnia 2 grudnia 2008 w USA, natomiast Polska wersja 11 lipca 2011. Na konsolach gra była dostępna od 29 kwietnia 2008 na PlayStation 3, Xbox 360 oraz Microsoft Windows PC. Producentem recenzowanej gry gangsterskiej jest Rockstar North, wydawcą Rockstar Games natomiast dystrybutorem w polsce Cenega. Ocena użytkowników 8.7.

Fabuła gry Grand Theft Auto IV Complete Edition

Głównym bohaterem w grze jest Niko Bellic – mieszkaniec Bałkanów, który, za namową swojego kuzyna Romana, podejmuje decyzję o opuszczeniu Europy i przeniesieniu się do Stanów Zjednoczonych. Bardzo szybko okazuje się jednak, że jego nowe życie nie przedstawia się tak optymistycznie, jak można byłoby tego oczekiwać. Rzeczywistość nie jest wcale zgodna z tą, jaką przedstawiał krewny, a Niko musi koncentrować się przede wszystkim na tym, aby wyciągać go z kłopotów, w jakie Roman wpada niemal na każdym kroku. Fani tej serii których nie brakuje na pewno będą zainteresowani kolejną narazie najnowszą częścią Grand Theft Auto 5. Pobierając z naszej strony masz pewność czystości plików które są wolne od wirusów.

Grand Theft Auto 4 Download „Zobacz zapowiedź gry”

Roman jest tak naprawdę pierwszym zleceniodawcą głównego bohatera, wiele wskazuje jednak na to, że nie będzie wcale zleceniodawcą ostatnim. Realizacja kolejnych zadań sprawia, że Niko zapoznaje się ze strukturą lokalnych organizacji przestępczych, z czasem więc lista osób dających mu zlecenia rośnie. GTA 4 za darmo na swój komputer PC i zagraj już teraz w tą jakże świetną grę akcji, proces pobierania jest bardzo łatwy. Z początku nie jest zalecane używanie w grze modów, różnego rodzaju dodatki są dopełnieniem przyjemności wykonywania misji.

Nowością jest telefon komórkowy

Kontakt z gangsterami w zdecydowanej większości przypadków odbywa się z wykorzystaniem telefonu komórkowego, okazuje się przy tym, że możemy wykorzystywać go nie tylko do wykonywania i odbierania połączeń. Telefon Niko pozwala nam również na wysyłanie zdjęć, a nawet na przechodzenie do trybu multiplayer. Co ciekawe, sam telefon można personalizować dodając do niego nie tylko dzwonki, ale również oryginalne menu. Na potrzeby GTA IV stworzona została zresztą nawet specjalna wersja Internetu, z której korzysta Bellic. Grafika i soundtrack w tej części to zasługa silnika RAGE (Rockstar Advanced Game Engine).

Rozgrywka

Najważniejszym miejscem rozgrywki (TPS) w grze GTA jest wirtualne miasto Liberty City. Lokalizacje mogą wydać nam się jednak dziwnie znajome. Miasto przypomina bowiem do złudzenia Nowy Jork wraz z charakterystycznymi dla niego budowlami takimi, jak choćby Most Brooklyński, Statua Wolności oraz Empire State Bulding. Bohater przemieszcza się po pięciu dzielnicach, które również do złudzenia przypominają te, które znajdują się w oryginalnym Nowym Jorku. Na uwagę zasługuje przy tym proces urbanizacji, znakomicie rozwinięta sieć dróg oraz oryginalna, nowoczesna architektura. Czwarta odsłona Grand Theft Auto IV może się pochwalić kilkoma nagrodami i nominacjami na koncie m.in. Nagroda VGX: Najlepsza rola męska.

Obrazki z gry Grand theft Auto IV Pełna Wersja

Wykonanie kolejnych misji wcale nie jest proste, duże znaczenie ma bowiem przemierzanie prawdziwych labiryntów ulic, które prowadzą nas do zaznaczonego na mapie miasta celu. Sposób pokonania trasy w mieście Liberty City jest uzależniony od naszych potrzeb. Za darmo dostaniesz GTA 4 na PC pobierając ją w formie szybkiego instalatora na naszej stronie. Możemy pokonywać ją pieszo, nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby korzystać z taksówek, a także skradzionego pojazdu. Tu po raz kolejny mamy w czym wybierać, bowiem korzystać nie tylko z samochodów, ale i motocykli. W grze sandbox czeka też na nas kolej, motorówki, a nawet helikoptery. Aby umilić sobie podróż skorzystamy z jednej z osiemnastu zróżnicowanych stacji radiowych. Naszym zdaniem gra zasługuje na podziw wśród graczy. Wersja językowa: angielska/angielski, hiszpański, włoski, japoński, rosyjski, francuski, niemiecki. Gra wykorzystuje Xbox Live.

GTA 4 Download – Pobierz za Darmo

Gra zawiera dodatki DLC: Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony, Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City.

Grand Theft Auto 4 Download

 

Poradnik jak zainstalować i pobrać grę niesamowitej serii – oglądaj!


Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta graficzna: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8600.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 18 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows XP/Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.
 • Direct X: DX 9. Rockstar Games
 • Tryb gry: gra jednoosobowa (singleplayer), wieloosobowa (multiplayer).
 • Do instalacji GTA IV Download Torrent
 • Download GTA 4 Chomikuj pobieranie
 • Pebx gry GTA 4 pełna wersja crack
 • pliki gry GTA 4 Exsite wersji gry
 • Grand Theft Auto 4 darmowa gra
 • 2008 Grand Theft Auto IV complete edition Pobierz
 • PC Grand Theft Auto 4 Pełna Wersja multiplayer
 • Grand Theft Auto 4 Dodatki do pobrania

Oficjalna strona: http://www.rockstargames.com/IV/.

grze gta 4 download pc wymagania sprzętowe. niko bellica wymagania minimalne gta iv download pamięć ram. nowym jorku gta iv download bez klucza najlepszych gier. pamięć ram gta iv download amd athlon data wydania. karta graficzna san andreas gta iv pełna wersja instalator. rockstar games gta iv system operacyjny windows xp. gb wolnego miejsca gta iv mieście liberty city. download gta iv pobierz gb wolnego miejsca. procesor intel core 2 gta iv do pobrania rockstar games instalator.

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *