Football Manager Touch 2018 Download

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Pełna wersja Football Manager Touch 2018 na PC lub smartfonach to najnowsza odsłona uproszczonej wersji popularnego menadżera piłkarskiego. Stworzona przez uznane studio Sports Interactive produkcja skupia się wyłącznie na aspekcie trenerskim. Gra nie uwzględnia elementów takich jak zarządzanie stadionem czy dbanie o kontakty z mediami i fanami. Jeżeli chcesz poczuć się jak trener z prawdziwego zdarzenia zainstaluj Football Manager Touch 2018 Download i zatroszcz się o losy własnej drużyny. W standardowej edycji gry można uzyskać dostęp do 600 tysięcy zawodników, natomiast w edycji znajduje się 190 tysięcy wybranych piłkarzy i wykwalifikowanych ekspertów z 2500 światowych klubów. Wydawcą gry jest SEGA. Data premiery: 10.11.2017. Platformy: PC, Switch, AND, iOS.

Football Manager Touch 2018 Pobierz – Pełna Wersja PC

Football Manager Touch 2018 pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Specyfika rozgrywki w grze Football Manager Touch 2018 opiera się na praktycznie tych samych zasadach, które mają miejsce w przypadku głównej odsłony popularnego cyklu. Gracz wciela się w trenera piłkarskiego, którego głównym zadaniem jest poprowadzenie wybranego zespołu do zwycięstw na stadionach piłki nożnej całego świata. Jeżeli chcesz wziąć na siebie to fascynujące zadanie, pobierz grę Football Manager Touch 2018 free Download i zostań najlepszym trenerem w branży. Zadaniem gracza jest przede wszystkim kupowanie wartościowych oraz sprzedawanie niepotrzebnych oraz słabych zawodników. Sednem gry jest także efektywny trening oraz powierzanie poszczególnym piłkarzom konkretnych zadań i ról. Przed rozpoczęciem każdego meczu konieczne jest ustalenie konkretnej taktyki, a także sukcesywne modyfikowanie jej podczas każdego pasjonującego spotkania. Podczas zabawy można również brać pod uwagę pomoc oferowaną przez profesjonalny sztab szkoleniowy i przeprowadzać symulację całego meczu. Sprawdź również podobną grę studia Sports Interactive i wydawcy Sega Football Manager 2018.

Mechanika

Pośród pozyskiwanych przez trenera zawodników znaleźć można zarówno zupełnie nieznanych i obiecujących piłkarzy, jak i prawdziwe, niezwykle kosztowne gwiazdy futbolu. Zadaniem gracza jest trenowanie ich oraz przystosowanie do specyfiki budowanego zespołu. Jeżeli chcesz stworzyć supergrupę ułożoną z najlepszych światowych zawodników piłki nożnej, ściągnij Football Manager Touch 2018 PC Download i utrzymaj wysoki poziom rozgrywek. Wszystkie podjęte działania i decyzje niosą za sobą określone konsekwencje. Na przykład zbyt duża ilość zawodników grających na tej samej pozycji może wywołać trudności z wygrywaniem spotkań, a grupa utworzona wyłącznie z najbardziej kosztownych piłkarzy jest zbyt droga w utrzymaniu. Aby podreperować finanse klubu, można zająć się pozyskiwaniem nowych sponsorów. Podczas zabawy konieczne jest także ustalanie odpowiedniej taktyki podczas meczów oraz ingerowanie w grę zespołu bezpośrednio w czasie spotkania. Rozgrywki oglądać można za sprawą sinika graficznego generującego przyzwoitą grafikę 3D i doskonale spełniającego swoje zadanie.

Football Manager Touch 2018 Download gre na PC

Football Manager Touch 2018 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Pentium 4 2.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 256 MB GeForce 9600M/Radeon HD 3650 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD
  • System: Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1/10

  • Pobierz Football Manager Touch 2018 Torrent Pebx
  • Free Download Football Manager Touch 2018 Crack Exsite
  • Chomikuj Football Manager Touch 2018 Free download
  • CODEX Football Manager Touch 2018 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *