Football Manager 2015 Download

Pobierz za darmo Football Manager 2015 Download i poprowadź swoją wymarzoną drużynę do zwycięstwa. Lubisz być szefem pewnej grupy piłkarzy, kochasz piłkę nożną i chciałbyś prowadzić swój klub piłkarski? Nic bardziej trudnego, mamy dla Ciebie symulację futbolu – FM 2015 Pobierz za darmo na naszej stronie i ciesz się pełną wersją gry na swoim komputerze. Jest to gra oparta na używanie taktyki i dobranie odpowiedniego składu w takiej formie aby wygrać mecz. Jest to produkcja znanego z poprzednich części FM 15 do pobrania studio Sports Interactive, natomiast wydawcą Sega. Data premiery recenzowanej gry zaplanowano na 7 listopada 2014. W grę zagramy na platformach: Microsoft Windows PC, Android, Playstation Vita oraz iOS.

Podstawa rozgrywki w grze FM 2015 na PC została bez zmian, a gracze po raz kolejny mogą delektować się drużynami z wszystkich dostępnych lig i pracować jako menadżer tej drużyny, który będzie pilnował porządku w grupie piłkarzy. Pilnujemy aby treningi odbywały się na czas i w jakim stylu będą one rozgrywane, na dany mecz powołujemy skład oraz strategie na następne mecze. Szukamy obiecujących zawodników, dokonujemy transferów, ogólnie wszystko czym powinien się zajmować szef grupy piłkarzy. Występujemy w telewizji, zyskujemy sławę wśród piłkarzy. Warto wspomnieć, że każda część FM przynosi ze sobą spore zmiany, co jest wielkim plusem dla serii tej komputerowej gry sportowej.

Ważną zmianą którą wszyscy zauważyli jest zupełnie inny interfejs gracza, który powraca do korzeni znanych z poprzednich części, mianowicie opcja rozwijanego paska gdzie są dostępne wszystkie opcje. Jest to rozwiązanie na plus, ponieważ łatwiej można zarządzać drużyną. Podczas naszej kariery menadżera otrzymujemy licencje trenerskie takie jak lepsza motywacja, trenowanie juniorów, bramkarzy i wiele innych dostępnych w tej części Football Manager 2015 do pobrania za darmo. Wykorzystujemy także i zatrudniamy skautów, którzy w danym rejonie poszukują talentów. Fani tej serii powinni zainteresować się nowszą częścią Football Manager 2017.

Oglądaj trailer gry FM 15 do pobrania

Football Manager 2015 Download – super gra symulacyjna do pobrania już na naszej stronie. W grze dostajemy paczkę nowych dostępnych taktyk, które są podzielone na kategorie. Możemy dodawać rolę piłkarzom i przywileje tym których lubimy. Z za lini możemy motywować piłkarzy krzycząc do nich, oraz w trakcie przerwy. Wydajemy rozkazy które mają skutkować zwycięstwem, jednym z nich jest dokonywanie indywidualnych zleceń. Nowość w grze możemy również zauważyć podczas rozmowy o daną posadę.

Football Manager 15 Pobierz i zainstaluj przez instalator swoją grę na komputerze za darmo. Pod względem graficznym gra wygląda super, jak wiadomo od 2009 roku wprowadzono nowy silnik trójwymiarowy. Zastosowano 2 tysiące postaci, które są tworzone przy pomocy motion capture. Stadiony wyglądają w tej części jeszcze lepiej, oraz oświetlenie zostało znacznie dopracowane. Zawodnicy wyglądają teraz wyraźniej i mamy nadzieję, że w kolejnych częściach nie trudno będzie odgadnąć który to zawodnik. Dużym plusem dla graczy używających starszego sprzętu jest to, że nie ma strasznie dużych wymagań.

Pobierz za darmo Football Manager 2015 Download

FM 2015 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E4400 2.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® GT 340.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD.
 • System: Windows 7 (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Download Football Manager 2015
 • Football Manager 2015 Download
 • Football Manager 2015 Pobierz
 • Pobierz Football Manager 2015
 • Football Manager 2015 Pełna Wersja
 • Football Manager 2015 Chomikuj

Oficjalna strona: https://www.footballmanager.com/.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *