Fortnite Download

Lubisz grać z innymi graczami i walczyć między sobą? Fortnite: Battle Royale jest trzecioosobową grą akcji, pozwalającą na udział w trybie rozgrywki typu battle royale. Produkcja jest dziełem studia Epic Games, znanego między innymi z serii Gears of War czy Unreal. Gra wyewoluowała z Fortnite, jednak jest tytułem całkowicie samodzielnym, darmowym i niewymagającym podstawki do uruchomienia.  Data premiery: 26.09.2017. Platformy: Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE, Nintendo Switch, iOS, AND.

Gra Fortnite do pobrania reloaded

Fortnite pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Fortnite: Battle Royale PS4, PC, XONE to gra przeznaczona wyłącznie do trybu multiplayer. Zabawa polega na udziale w wieloosobowej walce, aż do momentu pozostania na arenie ostatniego gracza. Do wielkiego, latającego autobusu trafia jednocześnie sto osób. Są one przenoszone nad powierzchnię ogromnej wyspy, będącej zasadniczym miejscem akcji. Gracze wyskakują z pojazdu w wybranym momencie, po czym szybują w dół. Jednocześnie muszą się postarać, aby trafić do optymalnej według nich strefy rozpoczęcia zmagań, na przykład w pobliżu zapewniających ochronę budynków. Ma to o tyle duże znaczenie, że na samym początku zabawy gracz dysponuje jedynie zwykłym kilofem. Wszelkie bronie i elementy ekwipunku przydatne do walki, zdobyć należy na własną rękę. Najbardziej użyteczne fanty znaleźć można na przykład w gospodarstwie rolnym, jednak przedmioty mogą też pozostawiać po sobie zabici przeciwnicy. Jeżeli jesteś miłośnikiem wieloosobowych turniejów, pobierz grę Fortnite PC Download i stań do walki na śmierć i życie.

Rozgrywka

Gracz musi sam opracować najlepszą dla niego strategię. Jednym z rozwiązań jest bieganie po mapie oraz zabijanie jak największej liczby graczy. Inną opcją może być ukrycie się w jednym z domostw oraz likwidowanie atakujących go wrogów. Gra pozwala też na zastawianie pułapek czy strzelanie na odległość z karabinu snajperskiego. Jeżeli lubisz dużą dowolność podczas rozgrywki, ściągnij Fortnite Battle Royale free Download i opracuj skuteczną strategię. Wraz z rozwojem wydarzeń obszar gry ulega zmniejszeniu, a przebywające poza nim osoby zaczynają otrzymywać nieustanne obrażenia. Brak powrotu na pole walki wiąże się ostatecznie ze śmiercią i przegraną.

Strona techniczna

W porównaniu do tytułów konkurencyjnych, Fortnite zwraca uwagę możliwością niszczenia drzew, budynków oraz innych obiektów. Pozwala to na pozyskiwanie surowców, które okazują się niezwykle przydatne podczas wznoszenia w czasie rzeczywistym własnych konstrukcji. W przypadku trafienia pod ogień na otwartym terenie, gracz może podczas biegu stawiać ściany chroniące jego postać przed śmiercionośnymi kulami. Surowce pozwalają także na wybudowanie prowizorycznych schodów, dzięki którym można szybciej przedostać się na dach budynku. Jeżeli lubisz kombinować, pobierz za darmo Fortnite Battle Royale grę i spróbuj swojej sił w niezwykle intensywnej oraz wymagającej walce. Tytuł przygotowany został przy użyciu sprawdzonej technologii Unreal Engine, dzięki czemu jego oprawa graficzna cechuje się wysoką jakością. Twórcy produkcji zadbali jednocześnie o kreskówkowy styl grafiki.

Fortnite: Save the World Download codex

Fortnite Save the World download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: Intel HD lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7/810 64-bit

  • Pobierz Fortnite Torrent Pebx
  • Free Download Fortnite Crack Exsite
  • Chomikuj Fortnite Free download
  • CODEX Fortnite Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *